BTB Radzymin

Radzymin

Opinie o BTB Radzymin

Anonim 2015-10-22 21:28:45
Nie polecam pracy w tej firmie banda krentaczy i nic wiecej wszystko czego sie dotkna spapraja .Oszusci a wielki pan prezes RK to zwykly cpun co jak sie najara wyzywa sie na pracownikach i kaze im robic dziwaczne rzeczy,Drogi prezes pan AJ to zyd tylko mu pejsow brakuje patrzy jak wszystkich do okola na kase wydymac .Nie polecam dobre czasy dla tej firmy dawno minely .
Anonim 2015-10-24 21:15:57
A jeszcze jedno zwolnijcie te dwa wieloryby z biura bo tylko siedza i klijentow strasza .
Anonim 2015-12-20 19:19:17
To co napisalem wszyscy wiedza nie musze niczego udowadniac .Taka prawda i nie tylko moje zdanie pozdrawiam.
Anonim 2015-12-22 19:07:00
A poza tym jak bym zaczol pewne rzeczy udowadniac to nie ktorzy musieli by polubic pasiasty mundurek
Sweet Justine 2016-01-08 14:47:05
Taa tez slyszalam ze to oszusci znajomy kupil od nich bloczki i popekaly podczas murowania slaboooo
Edward 2016-01-12 20:42:55
Kiedys kupilem od nich strop Teriva I podczas ukladania gary pekaly a strop byl bardzo drogi pozniej bralem beton to tez nie bardzo czuje sie oszukany no ale co zrobic po latach
DOROTA 2016-07-21 16:47:32
W KOWALSKICH LUDZIE PRACUJĄ PO 30 LAT, NIKT SAM Z PRACY NIE ODCHODZI. CHYBA NIE MAJĄ TAK ŻLE. POZDROWIENIA DLA PANA ; ANONIMA;
DOROTA 2016-07-21 16:48:06
Anon 2016-10-19 23:18:11
Wiele słyszałem o BTB Radzymin i wydaje mi się że można im zaufać, sprawa wydaje się prosta i nieźle rozpisana, moim zdaniem warto, po prostu warto spróbować, jeśli macie trochę czasu wolnego tonic się złego nie powinno stać, sensowna rzecz, szanuję.
Zostaw swoją opinię o BTB Radzymin - Radzymin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTB Radzymin