Opinie o Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara w Węgorzyno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara w Węgorzyno

Sara Nowy wpis

3lata pracowalam w tej firmie jako spedytoraka. Nie mam firmie nic do zarzucenia a wrecz przeciwnie znam historie od podszewki. Od 1993roku dzialaja na rynku po czasie dzialalnosc rozszerzyla sie na miedzynarodowa. Ze wzgledu na glupcow których nie brakuje w dzisiejszych czasach wpisy sa takie jak ponizej. Podejście do kierowcow jak do Panow. Chcesz wolne to masz. Wszyscy jestesmy ludzmi i szanujemy pracownikow jak i klientów. Jesli chodzi o paczki nie odwolam sie do tego, ponieważ Jak dbasz tak masz. Auta odstawiacie zasyfione , szef po Was robote odrabia w sobote lub niedziele. Wstydu ludzie nie macie. Daje 5+

Alicja Nowy wpis
@Sara

No właśnie, bardzo fajnie napisane. Każdy patrzy tylko na siebie nie patrząc na firmę jak na całośc, pracujesz dla wspólnego dobra - szanujesz szefa on szanuje ciebie, nie dodajesz mu pracy to pewnie i on sie odwdzieczy jakas premia, no nie? Ja to tak widze ?

Urszula Nowy wpis
@Sara

Czy miałaś przez te 3 lata pracy jakieś regularne szkolenia właśnie ze 'spedytorstwa', z logistyki czy transportu? Czy taki staż w tej firmie daje jakąś lepszą stawkę lub możliwość awansu?

Żona R. Nowy wpis
@Urszula

W tej firmie nie ma żadnej spedycji, to córka właścicieli.

Nie doszły kierowca

Jazdy pracodawca napiszę barwnie o swojej firmie tak jak opowiadał na rozmowie kwalifikacyjnej.Dobrze że przed podjęciem pracy spotkałem kierowcę który po pół roku pracy był najstarszy na międzynarodowe a że pracownik pracuje 16lat to kierowca z karkówki.

(usunięte przez administratora) Termin płatności za prace jak bedze kasa to bedze wyplata. Tam nie ma pracownikow dluzej pracujacych niz kilka miesiecy. Po czterech miesiacach najstarszy pracownik. Własciciel dzwoni i mowi ktorym autem jade poczym przyjezdzam a tu inny kierowca juz w aucie szykuje sie na wyjazd. Nie ma zgrania miedzy wlascicielami. Okazalo sie ze nie ma dlamnie samochodu na wyjazd bo szefowa dzwoni doknie ze ja jade a szef ze kto inny jedze.

@Paweł

Nie ma takiej opcji ,ze kierowca przyjezdza na bazę i nie ma dla niego auta .Jestesmy małą firmą i nie ma pomyłek .Najstarszy pracownik pracuje w naszej firmie 16 lat.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Firmie P.T.H. TOMPOL S.C.
Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju i Europy. Zajmujemy się również dystrybucją piasku, żwiru oraz materiałów opałowych.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą firmą, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii.

Zainteresowanych naszą firmą zapraszamy do kontaktu  bezpośredniego  pod numerem
tel. +48 91 462 35 96 lub mailowo na adres biuro@tompol-transport.pl
Brałeś udział w rekrutacji do Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Trojka

Byly pracownik teraz po odejsciu Piotrka zadzi Anna z mezem Tomkiem. Firma firma czy to mozna nazwac firma. Auto pozostawiaja na parkingach albo wracaja nie zaladowani bo szefostwo stosuje taki mobbing ze masakra. A ostatnio polozyl naczepe pracownik szkoda chlopa bo teraz bedze ze to jego wina ze to on mogl lopata rozladowac jesli byla by na naczepie. Potracaja za wszystko co sie da jak pracujesz to nie dopiero jak odchodzisz to za kazda rzecz. Nawet za spalone zarowki potraca. Wyplatabnigdybwnterminie. Moze byc i ze na paliwo i na myjke kasy nie ma. Maja 4 auta i ciagle poszukuja 2-3 kierowcow. Nie polecam.

@Trojka

Nie zgadzamy się z tą opinią ,co do mobingu jest to bardzo poważny zarzut skierowany w naszą stronę Jako firma działająca od kilkunastu lat nie możemy sobie pozwolić na tego typu oskarzenia . Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego , musimy wyjaśnić tą sprawę.

Pracowalem w tej firmie za czasów Piotrka było super, aż robić się chciało. Nadeszły czasy że stery przejeli Anna i Piotr za których najlepiej być posłusznym i nie mową. Tylko jeżdzić.

Kazik

Pomyliłeś sie firma zarzadza Pani Ania z mezem Tomkiem. Na miejsce Piotra teraz wzieli córke Sare. Kobieta kozak zna jezyk polski i niemiecki. Mowi ze wlada jeszcze francuskim. Przejezdzilem jedna trase miala jezdzic dwa tygodnie ale nie udało sie. Kolko ladowalem sie w Policach rozładunek w Hamburgu. Nikt konkretnej decyzji nie podjol gdze mam soe ladowac. Czekalem dwie godziny szefowa kaze ladowac sie do Holandi Sara 《corka》 dzwoni czy pojade do Dortmundu z ladunkiem. Zadzwonilem do szefa jaka decyzja on odsyla mnie do dzewczyn bo on soe spedycja nie zajmuje tylko utrzymaniem taboru. Wiec zdecydowac sie nie mogli to ja ja podjolem i wrocilem do Sielska na pusto. Nawet wyplaty nie chcialem. Bo zaczeli plakac jakie to koszta.

Od 1994 roku firmę prowadzi Anna i Tomasz .

@Kazik

Sara pomagała tylko i wyłacznie w prowadzeniu transportu mieędzynarodowego , co do zlecen przyjętych na terenie kraju nie ma opcji wycofania się( są kary umowne)

Zetor

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam

@Zetor

Dziękuję za opinie .

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się pracuje i brak chętnych do pisania opinii?

Józek

Jest dobrze i dobrze się pracuje a to, że czasami ktoś popełni błąd to przecież normalne, ten ich nie popełnia kto nic nie robi.

Mazur

W firmie same negatywny.Wyplata jak są pieniądze,Mycie po trasie wężykiem 1,/2cala wodą bez ciśnienia.

Dagmara

Jakie są pozytywy pracy w tej firmie?

zona

a transporcie rotacje się zdarzają, ale i tak nie zmienia to faktu że firma ma opinię sol;idnej bardzo

werty

Racja odnajda sie tu ludzie ktorzy lubia byc wyzyskiwani, ludzie z ktorych pracodawca zrobi glupich jeleni do tyrania za marne grosze i nie mozna nic powiedziec bo zaraz szefowa sie obrazi!!!

pientka

Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje. Reszta zachowuje się podobnie jak @ewrfy czy inni którzy piszą takie naprawdę kompletne bzdury o pracy w tym miejscu .

werty

chora firma, oszukują na każdym kroku!

tak tak

to prawda, całkowita prawda !

a pracowałeś w tej firmie że tak piszesz?? żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara - Węgorzyno

• Jak się pracuje w Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara?

Zobacz opinie na temat firmy Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara?

Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara