WKG Trading Sp. z o.o.

Działoszyn

Opinie o WKG Trading Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 13:55
Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie WKG Trading Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!
eloelo320 2017-09-16 13:43
Witam. Piszę o firmie WKG w Wojkowicach, w której miałem nieprzyjemność pracować.
Jeżeli zależy Ci na:
- na pracy w bardzo uciążliwym hałasie;
- wdychaniu wszędobylskiego pyłu (powstaje w wyniku cięcia czy polerowania kamienia);
- pracy na dworze (w zimę też) - tylko niektóre stanowiska;
- wdychaniu żrących chemikaliów (linia do żywicowania, chociaż zapach czuć w innych częściach hali);
- ciągłego narzekania od przełożonych, że mało, że wolno, że mogło być mnie odpadu itp., itd.;
- niskiej pensji (ok. 2000 - 2200 na rękę)
to właśnie jest to idealna praca dla Ciebie.
Pozdrawiam.
Miły pracownik 2017-09-16 16:59
Witam , zgadzam się z Panem piszącym tego posta . Również pracowałem w firmie wkg i dziwi mnie to że ta firma jakoś daje radę funkcjonować. Pani dyrektor nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu i wiedzy z zakresie prawa pracy również, co do kierownika jest to osoba która nie ma żadnych predyspozycji do kierowania pracownikami. Nie polecam i nie zachęcam tam pracować
Niezadowolony 2017-10-15 17:45
Popieram opinie, w 100 % się zgadzają z prawdą. Najgorszy mobbing i cwaniactwo ze strony dyrektora Marcina.
Zostaw swoją opinię o WKG Trading Sp. z o.o. - Działoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WKG Trading Sp. z o.o.