Sopro Polska Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Sopro Polska Sp. z o.o.

prezes nosal 2011-04-10 23:45
Tak się składa że pracowałem w tej firmie.Było dobrze ale się skończyło.Firma ma dramatyczne spadki sprzedaży.Ogólnie nerwówa GPS w samochodzie,[usunięte przez moderatora] kadra zarządzająca( a zarobki przykładowo jak ktoś zarabiał 5000netto to zarabia teraz 5000 ale brutto.Potężny odpływ ludzi następuje ,kto mądry to ucieka z tej badziewiackiej firmy bo to tonący statek jest.
sonic 2015-02-02 22:57
wszędzie jest ciężko w dzisiejszych czasach.
666 2015-10-17 14:16
Nosal to tego na bank nie pisal...
ciekawski 2015-11-01 13:44
witam, może któryś z przedstawicieli opisać jak zooranizowane jest wynagrodzenie, kompetencje przedstawiciela, opinia o firmie na rynku????
dzięki, pozdrawiam i powodzenia,:)
kiwi 2016-04-11 22:10
...i max 20 lat życia?
waleri 2016-05-17 09:05
To by było idealne @kiwi ale niestety niemożliwe :) chociaż znam ludzi, którzy robią staż podczas studiów i rzeczywiście mając 23 lata mają już jakieś trzy lata doświadczenia więc jak widać się da! Tylko trzeba się starać i wkręcać do różnych miejsc
Zostaw swoją opinię o Sopro Polska Sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopro Polska Sp. z o.o.