Opinie o Sopexim Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sopexim Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sopexim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopexim Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Anetka Nowy wpis

Cześć, tak się składa, że znam się na branży drzewnej i tak przeglądając oferty dla handlowców z okolicy znalazłam jedna dla Regionalnego do firmy. była dostępna w zeszłym roku ale nie wiecie może czy w tym bieżącym nie będą jeszcze kogoś szukać? interesują mnie ewentualne widełki płacowe

Przyjdź i daj się wku...ć Nowy wpis

Byłem na rozmowie o pracę na magazyniera i szczerze to na starcie widać że mają wywalone na pracownika , pytając o urlop nie zagwarantowano terminu w którym bym chciał iść oczywiście wcześniej go ustalając. Niby odchodzą od sobót xD . Wrażenie może mylne w z co wątpię ale masakra ....jakąś buda z drewna zrobina że to biuro a pracownicy na dworze cały rok xD ....fajny pracodawcą polecam mu powiedzieć wszystko w ryj

Co z magazynem? Klikam w link od oferty ze strony i mi nie działa. Nie orientujecie się przypadkiem czy na wiosnę nie będą kogoś szukać? a jeśli już tak to czy są tu jakieś fajne socjale? No i rzecz jasna jakie mogą wychodzić zarobki?

Zaonteresowany Nowy wpis

Witam, czy ktoś jeździ w tej firmie na umowie B2B i może wypowiedzieć się o wypłacalności firmy?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sopexim Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża drzewna? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

A pracują tu te same osoby, co wtedy gdy stawiana była docelowo ta opinia? interesuje mnie ta oferta ze strony dla asystentki ds. sprzedaży i logistyki. Tutaj chyba nikt zbyt dużo o tej pracy jeszcze nie pisał? Czy oferowane jest auto służbowe skoro wymagają prawa jazdy? Co składa się na te niezbędne narzędzia do pracy i czy opiszecie ten system premiowy?

Jaki jest styl zarządzania w Sopexim Sp. z o.o.?

aaa

styl zarządzania? hahahah w stosunku do tej firmy to pytanie dzis mi dzień zrobiło :)

Współpracuję z Sopexim i zastanawiam się skąd aż tak złe opinie, zwłaszcza z roku 2021. Opisywane sytuacje nie miały miejsca, bo od czasu Covidu firma przeszła na krótszy tryb pracy i nawet nie da się wyrobić 10h. na miejscu (chyba, że jesteś kierowcą i masz długi kurs). Jeżeli chcesz siedzieć i patrzeć się w sufit to rzeczywiście nie masz czego tutaj szukać. Ale jak przychodzisz do pracy po to by pracować to możesz liczyć na dobre wynagrodzenie. Oczywiście, chyba jak wszędzie zdarzają się lepsze i trudniejsze dni, sumarycznie jest na plus. W sezonie jest sporo pracy, ale przynajmniej czas szybciej mija :)

Jak się pracuje z ludźmi z Sopexim Sp. z o.o.?

porażka,wyzysk i nic w zamian,pracodawca uważa że trzeba dziekować ze sie u niego pracuje.

Wanda
@były pracownik

A możesz coś powiedzieć o pracy na stanowisku regionalnego przedstawiciela, chciałam tam aplikować. Zastanawiam się, czy warto i czym jest właściwie dokładnie spowodowana Twoja opinia. Mało płacą, zarobki nie są adekwatne do zakresu obowiązków, czy o co chodzi?

Tłusty prosiak w bmw

Ta firma to typowy biznes Janusza z la 90 xxw tu czas się zatrzymał i myślenie tzw szefa. Januszex opiera się na dojeniu pracowników dawania prY tym minimalnych pieniędzy zero benwfitow (usunięte przez administratora) państwo kasa pod stołem bez umowy praca po 10h na umowie 8 nie oddają dziać wolnego itd kulruta pracy poczujesz się jak chłop panszvzyzniany mam nadzieję że ta i im podobne foremki które są zakalca rtnku pracy normalne firmy wykoszą

okoń

Wpisy znikają bo gowork za kasę daje firmom możliwość zarządzania / moderacji Waszych opinii. To jest rodzaj ostrej presji by ciągnąć kasę od firm które mają problem ze złymi opiniami. Każdy, anonimowo może tutaj opisać dowolną firmę. Goworkowi bardzo zależy na tych opiniach bo w większości są negatywne i jest presja by opisywana firma kupiła pakiet z możliwością kasowania. To najlepiej pokazuje szacunek Goworka do Was użytkowników. Przestajecie być ważni, wasze opinie stają się nie istotne gdy sprzedadzą pakiet opisywanej firmie. Odnośnie tej firmy to z tych opinii wyłania się słaby obraz, ale rynek pracy jest teraz taki, że bardzo łatwo zmienić pracę. Zawsze trzeba świadomie wybierać pracodawców i znikać gdy coś nam się nie podoba. Trzeba siebie szanować.

Ktoś

Sorry ale nie młody jak sie dojdzie do władzy firma .....

Powiem tak nie nie nie..... szkoda czasu i kasy która obiecują.

Były

WYZYSK I NIC WIECEJ UMOWA Na 8 godzin a (usunięte przez administratora) po 10 o so otach nie wspomnę.... trza inspekcje pracy nasłać to moze zrozumia ze trzeba pracowników szanować

Klient

Nie polecam nigdy w życiu......

Ktoś

Jak to jest same złe opinie a podskoczylo o gwiazdkę???

J23

Na umowie płaca minimalna reszta pod stołem praca nie 8 ale 9 10 h dzienie za soboty nie oddawany dzień wolny

J24
@J23

Dokladnie wyzysk

Ktoś

Niby 13 opini a naliczylem okolo 30 !zapewne x wykasowane cos sie nie zgadza ? Czyzby .... ?

Jo

Cos nie tak obiecują a potem (usunięte przez administratora) problem itp nieeeee

Dawny

1 rok góra dwa pracy i dowidzenia myślą ze przez ten czas dostana nowych klientów ale sooory w tych czasach klient idzie za Czlowiekiem a nie za firma ktora ....... nie polecam

Stachu

Dlaczego znikają opinie o tym pracodawcy? Czyżby prawda w oczy kole? Odpuszczam

Dawny

Nie nie firma obiecuję a potem i tak po swojemu z daleka od tego pracodawcy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sopexim Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Sopexim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sopexim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sopexim Sp. z o.o.?

Sopexim Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Sopexim Sp. z o.o.