Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Meme

Dlaczego?

Misiek

Nie życzę Panu aby te słowa odwrucily się przeciwko Pana osobie lub Pana rodzinie

Zimowy robak

Zf najgorsza firma wystarczy poczytać komentarze niema gorszej

Prawnik

Życzenie komuś śmierci w dzisiejszych czasach jest karalne. Czytając Pana wpisy na tej stronie radzę się poważnie zastanowić nad wizytą u psychiatry. W końcu to panem zacznie się interesować policja, a tym Pana "oprawcom" dostarcza pan tylko powodów do śmiechu.

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Narcyz

Witam pracuje w hucie szkła czy można się z Panem skontaktować w sprawie tych dywaników samochodowych?

@Narcyz

I co? Skontaktował się?

Narcyz
@Gość

Niestety jeszcze nie

Donald

Ja też nie byłem i zyje wiec nie jesteś sam

Duza

Dlaczego tak piszesz kto zrobił i dlaczego?

Pipi

Uważasz że to co Pan Piotr wypisuje to informacje wyssane z palca?

Lolo

A dlaczego uważasz że Piotr szewczyk częstochowa pisze nie prawdę

piotr szewczyk czestochowa

a ty niby zkąd o tym wierz marz dowody na to???

Duza

A skąd masz info czy to jest potwierdzone?

Meme

Dlaczego tak uważasz masz jakieś argumenty obalające to co wypisuje Pan Piotr szewczyk?

Donald

Miki ma racje

Miki
@Donald

Za takie pomówienia Pan Piotr będzie miał duże nieprzyjemności, gwarantuje.

as

dobra opieka to prywatna opieka taka za pieniądze nie każdego stać na prywtną opieke zastanów sie co piszerz ie każdy jest bogaty jak ty

piotr szewczyk czestochowa

przynajmniej mam odowage podpisać sie swoim imieniem

bo jest nie wygadany

Monia

No i co, ty myslisz, ze ludzie z zf cię śledzą? A po co? A urzad pracy nie jest na uslugach zf, zeby cie kontrolowac. Dzwonia, bo bierzesz kasę za nic i masz się wziąć za robotę, A nie wypisywać głupoty w Internecie. Jeszcze się pod tym podpisujesz swoim nazwiskiem. Mądrze. Jesteś już sławny w zakładzie.

piotr szewczyk częstochowa

zf trw tylko zycie zniszczą człowiekowi a wiedzą jak to zrobić z kazdego zrobią głupiego i chorego psychicznie 2 lata

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) czy w tej firmie jest ktoś normalny ???

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) zaczniesz pracować na tej hali i zacznie ci dzwonić w uszach to wiedz ze specyjalnie cały czas myślą o topie specyjalnie zeby ci dzwoniłow uszach

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) jak zacznie ci dzwonić w uszach po wejściu na hale to wiedz ze oni specyjalnie zaczynają myśleć okimś ( poje..bani ludzie) zeby ci dzwoniło przez całą zmiane jak tylko jesteś na hali

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) to trw jest panem zycia i śmierci i może decydować ktomarzyc a kto umrzeć tylko wygadani zasługują na prawo do życia nie wygadani mają umrzeć (nie mają prawa do życia)

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) nie zdziw sie ze po paru dniach po rozpoczeciu pracy zacznie ci dzwonic w uszach po kilka godzin dziennie i w nocy i w dzien dzwoni to firma kaze szata.. nistą cos robic zeby ci dzwonilo na ogrągło ( tak maja szata..nistów na hali którzy potrafia cos takiego zrobic) najpierw zaczyna sie od dzwonienia w uszach po 8h jak w chodzisztylko na hale a puźniej cały czas na okrągło

Piotr szewczyk częstochowa

ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia ja porostu boje się iść do innej pracy że mię spotka to samo ( obecnie nie pracuje tam już od pół roku ) niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak (usunięte przez administratora)

piotr szewczyk częstochowa

) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą poje...baną firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi poje.. ..bami ) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią sataniści że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW