Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

Zf to dba o pracownika. 5% zysków to dobra kasa do wyplaty

Basia

A masz jakies dowody ze to oni ? Ile osob zostalo tak (usunięte przez administratora)?

@Basia

Dziwny zbieg okoliczności najpierw zauważasz że masz poprzestawiane rzeczy w szafce i po około 3 miesiącach nagle masz ktoś Ci włamał do mieszkania a policja stwierdza ze złodziej miał klucze do mieszkania zresztą poczytaj na internecie to nie tylko ja ale też są inni ja tylko ostrzegam przed złodziejami nawet nazwa tej pseudo firmy to ZF CZYLI Złodziejska Firma

@Piotr

ZF? A gdzie to na necie można znaleźć w ramach dowodów?

@Basia

Ciekawe po co jeden z pracowników tej pseudo firmy jak w nocy oglądał dokładnie drzwi od mojego mieszkania , mam nagranie jego mordy jak wchodzi do klatki schodowej ijak ogląda dokładnie drzwi , później ktoś się włamał do szafki w szatni a 3 miesiące później mam okradzione mieszkanie i policja nie stwierdza naruszenia zamków, dziwne zbiegi okoliczności

Dostałeś już zyski?

Oo, ZF to dba o pracowników.

Dlaczego tak piszesz?

@Meme

Dobra, mnie to teraz zastanawia dlaczego Ty tak piszesz? Możliwe, że na niektórych stanowiskach są tu ludzie bardziej doceniani i stąd takie rozbieżności w zdaniach? Bo to zabrzmiało jakbyś podważał?

@Aneta

Masz racjie są ludzie na niektórych stanowiskach bardziej doceniani dlatego takie rozbieżności

Izabela
@Marcin

W jaki sposób dba? Rozwiniesz? Co znaczy skrót ZF? Dasz znać? Nie jestem w temacie

TomCruise

Zakład pasów pikuje ostro w dół od momentu w którym stołek dyrektora przejął Piotr W. Maksymalne wyciskanie pracowników, nastawienie na redukcję etatów, stres i ciągle naciski na obniżenie kosztów. To pierwszy zakład produkcyjny w PL, który oczekuje niskich zamówień, bo nie zamierza zatrudniać pracowników. Tak na prawdę dyrekcja woli tkwić w tych ciągłych zaległościach w realizacji zamówień. Zakład "produkcyjny" który nie chce produkować. Sytuacja jest komiczna, przecież tych dwóch panów na samej górze powinno wylecieć z tej roboty z hukiem. Jakieś sensowne podwyżki czy rozwój osobisty poprzez szkolenia? Zapomnij, te czasy minęły. To zbędny koszt. Brak wykwalifikowanych specjalistów? To nie problem, na 3 miesiące oddelegujemy pracownika produkcji (zignoruj szczegół, że najpierw czeka 2 tyg na dostępy do systemów, a później kolejne 2 miesiące jest szkolony). Kiedy zacznie się transferowanie technologii pasów na Ukrainę? Zamki i regulatory już tam są... Za ile lat rozmontują tę fabryka do końca? Piotrze, jeśli jakimś cudem to czytasz - zacznij szanować pracowników, płać im godnie tak jak na to zasługują, ta fabryka to już nie jest lider na rynku pracy, specjaliści nie ustawiają się do Ciebie w kolejkach na Legionów. Utknęliście w letargu w okolicach 2005 roku. Pora się obudzić! Transformacja jaką przeprowadzasz chyba obrała zły kierunek. Czy jesteś z niego zadowolony?

Ono
@TomCruise

Kiedyś, że pracuję w TRW - to był powód do dumy, dzisiaj się tego wstydzę.

@Ono

Ile lat juz pracujesz?

taki
@Pipi

Dajcie sobie spokój z tą robotą na Śląsku jest masa pracy i 4500 zł na start system 12 godzinny.

Meme

Czekamy na podwyżki niedługo inflacyjna 500 zł później około stycznia 10procent do tego 150zl dodatku za soboty i kowidowa więc nie wiem czy będzie się opłacało zwalniać narazie czekamy Na decyzjie odgórna

@Meme

Rozumiem to pewnie dopiero w grudniu przyjdzie informacja?

Być może dam znac

@Aneta

Właśnie zapadła decyzjia 50000 plus 450zl podwyżki i 5 procent zyskow

@Meme

no ok nad tym pierwszym to też się zastanawiam, miało być 500 tak? czyli lekko ponad tysiak wskakuje licząc już ten procent przy tym? i czy na każdym stanowisku wychodzi to podobnie?

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

księgowy

brawo dział zakupów, tak trzymać

Grzes12356

Zf TRW rolnicza Częstochowa. (usunięte przez administratora)i nic więcej

@Grzes12356

Zadowoleni z podwyżki,bonusa i zysków?

@Keke

A podasz ile wam dali? Chociaż brak odzewu chyba mówi sam za siebie

@Aneta

Proszę zerknąć na stronę solidarnosc tam wszystko dokładnie pisze

@Aneta

5tysiecy bonusu 450zl podwyżki od stycznia i zyski oczywiście brutto ale na stronie solidarności wszystko jest dokładnie napisane

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w TRW?

Tam nikt nic nie sprawdza tam tam nawet pedofili z wyrokiem przyjmują

@Piotr

Tam czyli gdzie znaczy które trw?

Zf legionów 63 czestichowa , jest tam Zbyszek z mstowa zmiana

Jest a o co chodzi?

pracownik inżynier

Zarobki świetne, bardzo jasne obowiązki i czas pracy. Polecam każdemu kto ma w głowie trochę więcej rozumu :) Chyba, że w głowie (usunięte przez administratora) to produkcja za grosze zaprasza.

Maja
@pracownik inżynier

Haha czyli nie jest chyba tak kolorowo w każdym dziale? :D

były
@pracownik inżynier

Świetne zarobki? Chyba nie mówisz o programistach, bo to jesteście jedną z niewielu firm w okolicy która nie podaje widełek zarobków bo aż wstyd się przyznać :) Już nie mówiąc o tym że podawanie widełek w IT to standard.

były
@pracownik inżynier

Zarobki świetne chyba jak na powiat częstochowski (chociaż już teraz można zaleźć lepsze oferty niz w ZF). Praca dobra na 2-3 lata po studiach i naukę a później kicha....

Skrzywdzony przez zf
@były

To nie jest firma to program jak by żył Stanisław Bareja to by nakręci super komedie pod tytułem jak nie prowadzić firmy na faktach autentycznych, nawet na Marsie ufoludki by się śmiały

oi

Zmuszanie do pracy w soboty,niedziele,ale tylko produkcyjnych,magazyn,ur.Tak zwanego kierownictwa to nie dotyczy.Kolejny (usunięte przez administratora) z poganiaczami bez rozumu,tacy co co to dają(usunięte przez administratora)Kasa niezła,dla desperatów bez wyjścia .

MozgOperacyjny
@oi

A po co biurowi mają pracować w niedzielę? Do kogo będą dzwonić i z kim rozmawiać? Maja siedzieć przy biurkach i grać w CS'a? Przyjdź do biura w poniedziałek i pogadaj z azjatami o technicznych tematach związanych z linią produkcyjną albo ogarnij spotkanie z przedstawicielami Mercedesa, żeby tłumaczyć braki jakościowe. Ale nie, oczywiście, tylko pokrzywdzeni pracownicy fizyczni mają ciężkie życie i sa (usunięte przez administratora) Ogarnijcie się, zróbcie sobie szkoly zaoczne albo jakieś kursy a nir narzekacie, że jesteście zyciowymi dzbanami.

Na Rolniczej

Zadowoleni z podwyżki?

Meme

Jak tam u was z głosami w wejście zbiór zbiorowy dużo ludzi z produkcji oddało głos?

Wiecie coś czy dadzą podwyżkę jeszcze w tym roku

O który zakład chodzi.?

Ffecoaly

Bardzo negatywne odczucia podczas rozmowy o pracę. Wymagania bardzo duże, pensja śmiesznie niska. Nie polecam nikomu.

Na jakie stanowisko?

Ffecoaly
@Meme

Programista, nie bede precyzować dalej :)

@Ffecoaly

Jest milion lepszych firm gdzie za te same pieniądze o połowę mniej się narobisz i bez bogatych gburów, chamów , prostaków którzy każdego traktują z góry najgorszemu wrogowi nie polecę tej pseudo firmy

Dzieki

Nikt

Po jakim czasie dostaje się premie za przepracowane lata, bo każdy mówi inaczej. Dziękuję za info

KAM

DLACZEGO NA LEGIONÓW JEST KAWA DALLMAYER KTÓRA WIELU NIE SMAKUJE A NA ROLNICZEJ NESCAFE CLASSIC ,DLACZEGO NIE MOŻE BYĆ NA LEGIONÓW TEŻ NESCAFE?

Legion
@KAM

A czemu na Legionów jest śmietanka 18% do kawy a nie Cremona sypana- ja taka akurat lubię?

Bojka
@Legion

Smietanke chyba u naczelnika widziales. Jest cos co przypomina mleko w proszku.

Brak szacunku do kandydatów, a co będzie jak tam będziecie pracować.... Wysłałem CV, przeszedłem rozmowę i to dość trudną na stanowisko juniorskie... Brak informacji z firmy do dalej i od kilku miesięcy widzę jak wystawiają kolejne ogłoszenia na to samo stanowisko z jeszcze większymi wymaganiami lub zmienionymi opisami... Odradzam olewają ludzi szkoda waszego czasu i stresu. Po tym co się dowiedziałem kierownictwo wywala CV do kosza "bo tak". Kierownictwo nie ma zamiaru nawet czytać co macie w CV. Jedno spojrzenie i kosz i następny. Coś nie pasuje to do kosza...

Bożena
@Kandydat

Możesz powiedzieć jak przebiegała ta rozmowa kwalifikacyjna, że nazwałeś ją trudną?

fnhhgnzag
@Kandydat

Zgadzam się w stu procentach. Miałam dostać odpowiedź po 14 dniach, dostałam żałosnego maila po 5-ciu tygodniach!!! Bez uzasadnienia co poszło nie tak. Po pytaniach z mojej strony co było nie tak na rozmowie i dlaczego zostałam odrzucona, dostałam info, że znaleźli lepszego kandydata. Po czym ogłoszenie o pracę widniało jeszcze z 2 miesiące... Wymagają od potencjalnego pracownika prezencji a rekruterzy przychodzą na rozmowę w dresie i nawet nieuczesani... Żenada tak reprezentować firmę. W wymaganiach nie było mowy o zaawansowanej znajomości Excela, a na rozmowie szczegółowe pytania o jego funkcje... Dodatkowo brak informacji o wynagrodzeniu... Skoro na wstępie jest tak nieprofesjonalnie to co jest dalej? Dobrze wyszło, że mnie nie zatrudnili patrząc po opiniach innych.

Edyta
@fnhhgnzag

Nie wiem kiedy firmy nauczą się, że kulturalniej wyslac feedback, ktos poświeca swoj czas :( Czyli na rozmowie bylo tylko przepytywanie z umiejętności? Nie przedstawili ci warunków?

Hmhm
@fnhhgnzag

Ale znajomość exela to akurat niezbędne minimum teraz... Więc nie wiem o co się ciskasz...

Były kandydat
@Kandydat

To chyba u nich normalna praktyka. Po co szanowna Pani z HR robi z siebie kretyna mówiąc, że do dwóch tygodni się będą kontaktować, skoro tego nie robią.

Basia

Czy ZF nadal na przewoz pracownikow na ul.Ekonomiczna ? Jesli tak to jaka trasa ? I jak sie pracuje w tym zakladzie na Ekonomicznej ?

Nowa styczniowa

System zmianowym 8 godzinny? Bzdura . Zmiana nocna CRS siedzi od 4 i nic nie robi.

Pan Samochodzik
@Nowa styczniowa

Siema! Za CRS nie ma się kto wziąć! Pracowałem w tej firmie, tylko, że przy ul Rolniczej i chciano mnie wykolegować przy wypłacie. Jakaś kierowniczka Ewcia nie potrafiła w przyzwoity sposób ludźmi zarządzać:( Po kilka razy w tygodniu zamawiano pizze i spędzano na przerwie po 40 min!, gdzie na produkcji ludzie mieli tylko 10 i 20 na 8h pracy!!!

xxx
@Pan Samochodzik

Fakt... Izolator się (usunięte przez administratora) non stoper. Z resztą jest tam jakaś niezdrowa atmosfera typu przypisywanie zleceń/sprawdzonych komponentów zupełnie innym osobom itd... Pracowałem u nich (Rolnicza) na linii produkcyjnej, to chociaż tyle że produkcyjni widzieli jakie (usunięte przez administratora) i czasami poratowali rękawiczkami czy plastrem, bo przecież CRS łaskawie raz na miesiąc da coś używanego bo pan kierownik czeka na promo na rękawiczki w auchan :D

@Nowa styczniowa

Kto to jest crs?

Hmhm

Centrum Rekreacyjno Sportowe hehe

@Hmhm

Dzięki hehehe

@Meme

A wracając to czemu siedzą i nic nie robią?

Patryk

Jaką trasą jeżdżą te autobusy z ZF TRW? Czy to tylko pracownicy mogą jeździć? Jak ktoś wsiądzie na gapę to co, płaci mandat, złapią go, ktoś to sprawdza? Ludzie na pewno tak wsiadają.

Izabela
@Patryk

No to raczej moim zdaniem logiczne, że jak ktoś wsiada na gapę i go złapią, no to dostaje mandat, nie?

@Izabela

No raczej to nie jest logiczne bo tego nikt nie sprawdza

Patryk
@Pipi

@Pipi nikt tego nie sprawdza? Normalnie się wsiada i jedzie? Ludzie na pewno jeżdżą tak na gapę. Ja też bym chciał się przejechać bo lubię autobusy.

@Patryk

Lubisz pewnie jeszcze bardziej darmowe autobusy. ;p Ale faktycznie się teraz dziwię innym w takim razie. Firmie nie opłaca się tego weryfikować po prostu? Bo co oni w sumie takiemu pasażerowi by zrobili?

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW