Platforma Materiały Budowlane

Opinie o Platforma Materiały Budowlane

Disney 2015-12-25 20:41:38
nie ma tam kariery. umowa śmieciowa płacone na godziny stawka ok 8zł czyli nic. im bardziej włazisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tym dalej zajdziesz. Krzysztof R. jeden z kierowników w czeladzi - totalny nierób, gdyby mógł to kazałby Ci podetrzec sobie tylek w kiblu. nie polecam, zarobki żadne kompletnie nieadekwatne do obowiązków, mobbing i dwulicostwo
dla remontu i zniszczenia 2016-06-13 18:01:06
Pracuje w jednym oddziale warszawskim, praca ok ludzie też, ale zarobki bardzo niskie, brak premii nawet tej na koniec roku brak podwyżek. Nie szanuje się tu ludzi z doświadczeniem jak chcesz odejść to droga wolna nikt cię nie będzie zatrzymywał. Próbuje się tu zatrudnić ludzi, ale nikt nie chce tu przychodzić za 1600-1750 netto nie mówiąc o kasjerkach. A jak przyjdzie nowy (bez doświadczenia pracownik) to dadzą mu 1750 a pracownik ze stażem 6-7 lat ma 1800netto i brak perspektywy na podwyżkę. A jak chcą cię awansować, bo nie mają nikogo to obiecują góry a potem i tak tego nie dają.
Jak nie zmienią tzw. dyrektora zarządzającego M.C. To Platforma upadnie nie z braku klientów, ale z braku wykwalifikowanej kadry, która ciągnie to, bo lubimy to, co robimy.
Zostaw swoją opinię o Platforma Materiały Budowlane - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Materiały Budowlane