Opinie o MASTERPLAST Sp. z o.o. w Rokietnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MASTERPLAST Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MASTERPLAST Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MASTERPLAST Sp. z o.o. w Rokietnica

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Ofni
@Norbert

Przestrzegam przed rozmową kwalifikacyjną, zbierają info z rynku nikogo nie zatrudniając nikogo

klient Wrocław Nowy wpis
@Ofni

właśnie wczoraj był u mnie nowy handlowiec na regionie DOLNEGO ŚLĄSKA, coś tu się nie zgadza z tym twoim komentarzem kolego.

Marcel Nowy wpis
@Norbert

w ubiegłym tygodniu byłem na rozmowie, cały czas szukają kogoś na szczecin bo chłopak, który tam pracował niestety zmarł.

Nowy wpis

@Norbert

W chwili obecnej nie prowadzimy żadnej rekrutacji.

Szukając... Nowy wpis
@Ofni

@Norbert. Masz 100% rację tylko zbierają info i TYLE. Szkoda że nie czytamy opinii przed wyslaniem CV. PORAŻKA przez duże P

Wonki

Nie polecam nawet rozmowy w tej firmie, strata czasu. Rekrutant-porażka, szczerze odradzam.

Mati

takie bzdury piszą tacy którzy nie pracowali albo zostali w....... dają auta nawet dobrej klasy toyoty za paliwo nie płacisz jak są efekty to i dyrektorek imprezki robi a że wymaga ......bo musi

Magdalena
@Mati

W jednym można się z Tobą zgodzić w stu procentach - Dyrektor wymaga, bo przecież musi. Fajnie, że firma MASTERPLAST zapewnia pracownikom niezbędne narzędzia pracy. A powiedz mi, jeśli oczywiście możesz, czy przyjmują tam na stanowiska Przedstawiciela osoby, które nie mają doświadczenia w tej materii?

fachowiec/branżowiec

firma niskobudżetowa, (usunięte przez administratora) zarobki jako przedstawiciel, dobre dla młodych po szkole bez doświadczenia i z głębokiej prowincji

Mirosław
@fachowiec/branżowiec

Przypuszczam po Twoim wpisie, że pracowałeś jako przedstawiciel w firmie MASTERPLAST. Mógłbyś napisać nieco więcej na temat swoich doświadczeń związanych z tym stanowiskiem? Mam na myśli szczegóły związane z zakresem obowiązków, który był Ci powierzony. Proszę, abyś rozwinął swoją wypowiedź i tym samym pomógł czytelnikom odwiedzającym ten wątek.

Hanna

Posiadasz informacje na temat nowych stanowisk pracy w firmie MASTERPLAST w Rokietnicy? A może jesteś pracownikiem tej firmy i możesz dla nas opisać kwestie aktualnej kondycji firmy i poszerzania kadry pracowniczej? Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku. @fachowiec/branżowiec, proszę napisz nam więcej szczegółów dotyczących twojej współpracy z firmą MASTERPLAST. Piszesz, aby firma wyzyskiwała swoich pracowników, dlaczego tak uważasz?

Koto ktot
@Hanna

A ten pajac w okularach co przy Malcie moeszka jest tam jeszcze? Jak on mial PUCUS czy jakos tak? Jesli jest to nie warto. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam pama (usunięte przez administratora)

Bartek

Rozmawiałem latem z kierownikiem ds. sprzedaży w tej firmie o pracy na stanowisku PH na Dolny Śląsk. Kierownik obiecał oddzwonić po procesie rekrutacji , do dzisiaj cisza , zero kontaktu. Samo spotkanie to też niezły ubaw, gość rozpytywał głównie o kontakty jakie mam w branży budowlanej a na sam koniec spytał o moje preferencje finansowe. Gdy przekazałem mu kwotę , mina mu zrzedła i pożegnaliśmy się. Ot , taki mój komentarz co do kontaktu z tą firmą. Jak jest naprawdę - rację pewnie mają Ci co piszą niżej , czyli obecni lub byli pracownicy Masterplastu.

Hanna

@K.O.dlaczego masz tak negatywną opinię na temat firmy? To co sprawia, że nie była to odpowiednia praca dla Ciebie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też tak ważne są merytoryczne i bardziej szczegółowe opinie.

K.O.

Firma typu OMIJAĆ Z DALEKA!!! lub STRATA CZASU!!!

NIE ZAINTERESOWANY

Dajcie sobie spokój !!!!! Wymagania nieadekwatne do zarobków proponują około 2 tyś normalnie śmiech na sali :)))!!!!!!!!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA

Hanna

Chcecie poznać MASTERPLAST Sp. z o.o. bliżej? Dowiedzieć się więcej o wartościach, którymi kieruje się firma? Takie informacje znajdziecie na ich stronie internetowej: http://www.masterplast.hu/nasze_wartosci

cza

@mlukko no ale to też dla twojego dobra, bo im więcej klientów, tym większa szansa na lepsze zarobki, skoro jest prowizja.

ona

Jak jesteś długo w branży to wiesz kto płaci a kto nie,kto może wziąć dożo towaru a kto nie.Jak chcesz rozbudować bazę jak dyro ma pod sobą tych największych, najlepiej płacących i najwięcej biorących, zostaje ci tylko sam odpad co nie płaci i nic prawie nie bierze. powodzenia

ON

Tomek, jak sie slucha twoich wypocin to nie mozna nie zauwazyc ze te (usunięte przez administratora)to dla Ciebie zdecydowani za duzo...

karuzela pehowców

rotację ph na dolnym ślasku maja jak na karuzeli haha znowu jest kolejne ogłoszenie na ph, a poprzednie było chyba w listopadzie więc średnia pracy ph to jakieś całe 3 miesiące haha

ON

Znasz przedstawicieli co jeżdżą do klientów autobusem? Znasz kogoś komu dają samochód służbowy i każą płacić za paliwo? Śmierdzi już kolejny raz autopromocja i nieudolnym poprawieniem spieprzonego wizerunku firmy. BAAAAN

lekij

mil, musl - NIe znam was, ale już po pierwszej waszej wypowiedzi wiem iż, jesteście idealnymi kandydatami do pracy w tej firmie. Zycze powodzenia

ON

Spokojnie...jak nie szukają teraz, to zapewne za niedługi czas znów będą szukali.

nikt

"Omsa" wie najlepiej jak tam jest....:-) Co do pracowników, nie można wrzucać wszystkich do jednej beczki, że niby wszyscy tacy wspaniali. Prawda Omsa....

kandydat

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, dramat oczekiwania maksymalne płaca minimalna (usunięte przez administratora)Nie polecam strata czasu nawet na rozmowę.

ona

Ta firma jest ok ale szef (usunięte przez administratora) Co to będzie jak jego nie będzie? Będzie normalnie Pozdrawiam byłych i obecnych normalnych Z S

Zostaw merytoryczną opinię o MASTERPLAST Sp. z o.o. - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MASTERPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MASTERPLAST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MASTERPLAST Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.

MASTERPLAST Sp. z o.o.