Lindab Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Lindab Sp. z o.o.

Kosz@ł 2011-03-15 04:08:38
Taaaaa, jeśli chcesz sobie zepsuć opinię o Lindabie najlepiej idź tam do pracy, Tragedia, no chyb że ktoś nie ma ambicji i lubi mało zarabiać.
sławek 2012-05-27 12:18:30
lindab ze względu na cenę euro ma bardzo duze problemy z importem hal z fabryk w czechach i luksemburgu , od 2 lat zwalnia ludzi , twoje szanse ze sie załapiesz - znikome, no chyba ze masz wejscia w spółdzielni
tomcio 2012-08-14 23:42:06
a w której spółdzielni , bo podobno ta we wrocławiu już się uniezależniła i będzie zmieniać nazwę
aaa 2013-07-15 22:02:27
witajcie jest ogłoszenie na małop i śląs. na PH .
prosze powiedzcie jakie zarobki i narzędzia. (mam nadzieje że nie panda i tel nokia c100 a zarobki na poziomie 1600-1700 netto)
pozdro
XDriver 2014-02-26 22:59:25
pracowałem w Lindab sp.z.o.o prawie 4 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć na tę firmę jak trzeba było (usunięte przez administratora)..to trzeba było w okresach martwych(zimowych) nikt sie nie czepiał .. socjal super wynagrodzenie również ok możecie wierzyć lub nie ... dla mnie Lindab sp.z.o.o to firma , którą będę wspominał pozytywnie do końca życia

pozdrawiam
gogo 2014-09-16 17:29:24
witam praca w lindabie byla okey w latach 1996- 2000 potem lizusostwo i miechmnie ogarnia kto teraz jest kierownikiem produkcji gosc ktory zostal wczesniej zwolniony z kumplem za przekrety tak wlazil w du....ze on zostal a kolege zwolnili sypal na calego pracy magisterskiej tez sam nie napisal lindab kiedys byl zgarany
Paweł 2014-11-25 09:32:02
Nie polecam firmy Lindab. Mam problemy z gwarancją. Blach rdzewieje.
hmmmm 2015-06-23 00:10:24
a jak praca na magazynie czy produkcji?
Ernest 2015-07-09 15:52:11
Praca na na hali ok. Co do kierownictwa to prawda
Ten z magazynu jak został kierownikiem to myślał że pana Boga za nogi złapał. Myślał że emerytury doczeka. Woził się jak by to jego prywatna firma była. Mam swoje zdanie o takich lizusach.
helman 2015-10-15 08:17:20
słuchajcie jakie som zarobki w magazynie od do
celina 2015-12-07 18:24:57
żebyś się nie zdziwiła z tą "wielką" gotówką :D
roberto 2016-01-12 20:24:58
Ja pracowałem w starym lindabie w sadowej kilkanaście lat na hali i złego słowa nie powiem.Bony na święta bożego narodzenia to się kręciły koło 1000 zł dla każdego.Do tego inne profity ( pakiet biletów do kina), wyjazdy na węgry dla pracowników z magazyny tak samo i różne inne integracje.Po połączeniu z centrum klimą wszystkich praktycznie zwolnili ze starego lindaba i zrobiło się z tego co słyszałem jedno wielkie G......NO jeżeli chodzi o pracę o magazyn(biurowi mają lepiej np. wigilia w knajpie od kierownika w górę fizole won.)JEDEN WIELLLLKI WYZYSK I NIC WIĘCEJ.....
haha 2016-03-26 10:25:33
No teraz też jest dobry socjal! Było zebranie, życzenia i premia w postaci babki piaskowej z lukrem bądź czekoladą!
buka 2016-05-07 23:03:00
ostatnio co raz więcej osób chyba właśnie aplikuje . Szukają bodajże na pewno specajlistów do spraw zakupów i konseratorów maszyn w Lindabie. pozdro .
pracownik 2016-11-12 16:18:50
dno jeszcze raz dno teraz to na produkcji nawet wode do picia zabrali bo za droga niech pracownik z kałuzy pije bo na kamery pieniadze musza byc
zastanawiajaca się 2016-12-02 13:02:52
a mowa jest o poznaniu czy wieruchowie? bo nie mogę nigdzie znależć opini o wieruchowie
Zostaw swoją opinię o Lindab Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lindab Sp. z o.o.