KSM Sp. z o.o.

Nowy Targ

Opinie o KSM Sp. z o.o.

HayabusaMustangMeksyk 2014-12-30 21:09:28
Firma pełna kontrastów - z jednej strony produkt typu high-tec, co daje duże pole do popisu; z drugiej strony - brak logicznej organizacji w firmie, przekładający się na pogorszenie atmosfery pracy.
Pomimo niemiłych wspomnień związanych z odejściem z firmy (bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... a właściwie ich brak), wciąż uważam produkt oferowany przez ww. firmę za jeden z najlepszych na rynku.

Dwie wskazówki dla aplikujących o pracę:
- poprosić o wszelkie warunki dot. wynagrodzenia na piśmie,
- zapytać o opinie dot. byłych pracowników - będą one stanowiły obraz tego jak możecie sami zostać potraktowani.
Wiedzą 2015-06-12 16:59:38
Ponad dwa lata naprawdę ciężkiej i owocnej pracy wynagrodzone brakiem wypłaconej prowizji z tytułu sprzedaży i określeniem pracownika mianem osoby nie na poziomie (?) właściciela.
Celowo pisze właściciela a nie szefa bo szef z reguły ma coś do powiedzenia, a nie jest tylko marionetka lykajaca cały kit na temat wszystkiego i wszystkich.

Ogólnie zwykło się mówić że na cudzej krzywdzie nikt się nie dorobił. Może im się uda.

Podpisałbym się ale myślę że doskonale wiecie kto pisze.
Wszystkiego dobrego.
Józef Stando 2015-11-06 09:41:13
Pan Bartek był miłym dobrze wykształconym pracownikiem i trochę niecierpliwym.
W sprzedaży produktów inwestycyjnych potrzebny jest czas.Co do organizacji firmy to miał Pan u swojego teścia możliwość popisu.Jak słyszałem to też Pan tam długo nie pobył.Co do nie wypłaconej premii za sprzedaż ,to doskonale Pan wie ,gdyby Pan doprowadził sprawę do końca to by z tym nie było problemu.Zwolnił się Pan dnia na dzień, co dla pracodawcy jest ,przy doradcy techniczno-technologicznym dużym problemem i kreuje olbrzymie koszty szkoleniowe.
Co do sprawy wypłacenia Panu premii za sprzedaż,to u nas jest przyjęte że odbywa się to po zafakturowaniu i dokończeniu projektu o tym Pan doskonale wiedział,było to w Pana gesti czy odchodzić czy nie.Pan odszedł prawie rok wcześniej.
pozdrawiam i życzę sukcesu
Józef Stando
KSM SP.ZO.O
współwłaściciel
Prezes zarządu
Józef Stańdo 2015-11-06 10:14:45
Proszę Państwa,

W tym wypadku chodzi o Pana Wojciecha B ,pochodzi on z tej samej wsi co ja.Sytuacja jest podobna do pierwszej.Pan W.B powraca z urlopu i niespodziewanie dla wszystkich postanawia zmienić pracę.Oczywiście ma do tego pełne prawo.Dwa lata intensywnego szkolenia w kraju i poza granicami RP kreują olbrzymie koszty ,ale to nie jest jeszcze najgorsze.Gydbym wiedział kilka tygodni
wcześniej, zdążyłbym zrobić rekrutację na to stanowisko i wstępnie następny doradca poznał by częściowo zagadnienie.Co do niewypłaconej premii to jeżeli by Pan W.B pozostał dwa miesiącę i dokończył te dwa projekty gotowe do zafakturowania to by z tym nie miał problemu.
I panie W.B trochę więcej odwagi bo ja nie gryzę ,na targach w Krakowie chciał Pan podjąć rozmowę jednak Panu zabrakło odwagi.
Co do ciężkiej pracy to chyba Pan nie ma pojęcia jak taka wygląda,chyba ,że Pan zapyta o to Pana tatę bo on naprawdę ciężko pracuje.
Jeszcze jedno,dziękuję Panu za nasłanie inspekcji Pracy.Dobrze Pan zrobił bo nam
dużo wskazówek dali i zrobili gruntową kontrolę
Jeszcze jedno Skoda i radio słuchają wreszcie kierowcy, a serwisanci w serwisie
znów się do nas uśmiechają.

pozdrawiam i życzę sukcesów
Józef Stańdo
CEO
KSM
Współwłaściciel
PS.
Panowie dotyczy to obydwóch osób,jesteście tchórzami bo nie stać was na to żeby się pod tym podpisać co kreujecie w internecie
Anonimy pisało Ormo i kapusie za czsów PRL
WB 2016-01-04 23:49:37
Szanowny Panie,
Dorosły mężczyzna powinien się potrafić przyznać do porażki.
Pańskimi porażkami są odejścia pracowników.
Postrzeganie naszych odejść mianem "z dnia na dzień" doskonale obrazuje to, jak nie zna Pan swoich ludzi, nie dostrzega ich problemów, pozostaje głuchy na ich potrzeby, często wydawałoby się oczywiste, takie jak Bliscy, zdrowie, odpoczynek.
To że jeden pracownik od 14 lat regularnie przegrywa swoje życie w imię firmy nie oznacza, że każdy chce iść w jego ślady.
Paradoksalnie Pańska krytyka daje nam jako byłym pracownikom siłę.
Jałowych pracowników się raczej zapomina; fala oszczerstw, jakimi Pan wobec nas operuje jest wprost proporcjonalna do straty poniesionych z tytułu naszych odejść. Swoją postawą daje Pan dowód że jednak byliśmy coś warci.

Powód mojej rezygnacji poznał Pan kilka tygodni wcześniej w czasie rozmowy w cztery oczy. Była to świadomie podjęta decyzja z przyczyn zdrowotnych.
Wówczas niestety również ważniejszy był dla Pana pieniądz.

Mimo wszystko życzę Panu i Pańskiej firmie naprawdę wszystkiego dobrego.
Wszystkie te doświadczenia, zarówno te dobre (a było ich sporo), jak i te złe pozwalają mi docenić obecne warunki pracy, wśród ludzi kompetentnych i życzliwych. Wspaniałe uczucie.
Liczę że podejmie Pan wyzwanie i sam spróbuje.
Szanowanie ludzi jest fajne :)
Jeszcze raz wszystkiego dobrego,
Zdrowia.

|| WB
WB 2016-04-25 10:45:58
Trol, ideą tego portalu jest recenzowanie firm przez aplikujących/pracowników; w przeciwieństwie do CEO jedynie nakreślam sytuację bez narzucania Czytelnikowi co ma myśleć o ww pracownikach/firmie.

Czy ktoś będzie chciał aplikować czy nie - zawsze warto aplikować; kwestia, co firma zaoferuje w zamian.
Zostaw swoją opinię o KSM Sp. z o.o. - Nowy Targ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSM Sp. z o.o.