Opinie o ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ w Warszawa 3 Maja 30 A

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ w Warszawa 3 Maja 30 A

klient Nowy wpis

Wczoraj użyłam plastra Leukoplast strong. Piszą, że silnie przylegający. Nie piszą jak bardzo, przy odklejaniu zszedł razem ze skórą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może można nim sklejać jakieś przedmioty?????????????

Magda Nowy wpis

Jesteście zadowoleni z zarobków w firmie?

DarekMarek Nowy wpis

Witam jakie są zarobki w tej firmie?

Albib Nowy wpis

Jako reprezentant handlowy w SCA Hygiene mam super pracę.

Aplikowałeś do firmy ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ktoś

po dłuższym namyśle mogę stwierdzić, że ta firma to porażka, zero profesjonalizmu jak światowy koncern a polski oddział w Warszawie to nawet nie jest biuro handlowe .... może mają ciekawe produkty ale kadra "menadżerska" to poziom lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku :)

Cocolino

Słyszałem, że to jest dobra firma i fajni ludzie tam pracują. Chętnie bym podjął pracę ale nie wiem czy w Warszawie potrzebują przedstawiciela handlowego. Może ktoś wie i może się podzielić wiedzą. Z góry dziękuję

xxx

czy ktoś może podzielić się informacją ile zarabia przedstawiciel ds. farmacji (AMP), z góry dziękuję

tamago

DObrze, że wypłata jest za to terminowa, o taką stabilność było dość trudno, a tu takie pozytywne zaskocznenie.

BOLO

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda zatrudnienie na stanowisko przedstawiciela handlowego.. jest napisane w ich ogłoszeniu : zatrudnienie przez firmę zewnętrzna. Jakie są zarobki, jak z samochodem czy można używać do celów prywatnych, czy mają gps itp. czy plany są do zrealizowania. dzięki z góry za info . Dostałem zaproszenie na rozmowę i nie wiem czy warto.:)

a

Ph - 2150 na rękę i zasuwasz po 1/4 Polski. Premia nędzna (max 8 stów) i wirtualna - jak cały kraj nie sprzeda to Ty nie zarobisz.

do "porażka" W jakich ty człowieku czasach żyjesz? W Polsce komunizm prawie się skończył:) To nie jest wina SCA ,że są małe zarobki tylko wina rynku. To nie pracodawca decyduje ile masz zarabiać tylko RYNEK pracy!!! Skoro zarabiasz 1900zł to znaczy ,że twoja praca jest tyle warta. I ty też tak uważasz że jest tyle warta bo gdyby było inaczej to byś się zwolnił i znalazł lepiej płatną pracę. Ja jak podpisuję umowę z pracodawcą to się umawiam z nim ile mam zarabiać. Jeśli pracodawca płaci mniej niż się z nim umówiłem to mogę mieć pretensje. Czy twój pracodawca cię oszukuje? czy płaci ci mniej niż to masz na umowie?

Daria_K

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel w dziale consumer goods ?

porażka

Co do sca hygiene po 4latach pracy mogę stwierdzić że to porażka kierownictwo nie liczy się z nikim nie podoba się to się zwolnij takie teksty padały tak z ust kierownictwa. Co do zarobków przez samo sca max 1900zł na 4brygadach świątek piątek i niedziela inne firmy proponują tyle samo ALE w 3zmianach a to ogromna różnica oczywiście są i takie firmy co dają mniej normalne. Co do socjala jest teraz dyrektorem Francuzik który regularnie urywa jak się da porażka. Podwyżka roczna porażka 40zł brutto zeszły rok a w tym 2015 ponoś jeszcze mniej ma być żenada. Bonus roczny urwany na 2015 rok o ok.1000zł czyli 200 do wypłaty. Co do ludzi podpie... jak się da i (usunięte przez administratora) mają z tego. BHP niby coś robi ale tylko to co samo chce niereaguje prawie wcale na opinie pracowników prawie wcale czyli robią tak w 30%. Jeszcze co do ludzi przychodzą naćpani pijani masakra. Ten zakład był super ale 5lat do tyłu teraz nie polecę go nikomu bo życie i karierę zawodową sobie zmarnuje zresztą widać to po rotacji jaka jest w chwili obecnej.

Mirek
@porażka

Zalety: - spokojna praca, - w większości fajni ludzie, - dobre wyposażenie, nie musisz martwić się czy masz narzędzia do pracy, - duża możliwość rozwoju, Wady: - kolesiostwo, w złym rozumieniu, jak masz plecy możesz pozwolić sobie na więcej, dużo więcej. - Pozostałości komunizmu (mag.tech, ochrona), interesowni ludzie którzy zajmują się jedynie obgadywaniem innych. Jak dłużej z nimi porozmawiasz , dowiesz się o wszystkim co siedzie je na zakładzie, smutne tylko jest że każdemu obrabiają cztery litery.

Gorąco polecam:) Plusy: - profesjonalne szkolenia produktowe oraz wprowadzające do firmy - praca pełna wyzwań:) - możliwość rozwoju a czasami i awansu - przyjemna atmosfera pracy - bardzo pomocni współpracownicy - wysoka kultura organizacyjna firmy - brak "wyścigu szczurów" itp. - opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, szkolenia, wyjazdy integracyjne, bony świąteczne, lekcje jęz. angielskiego - dobra lokalizacja (k. zjazdu z obwodnicy) Minusy: - niskie/średnie wynagrodzenie - nadgodziny/praca w weekend

Zostaw merytoryczną opinię o ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ?

ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.

ESSITY OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ