Opinie o Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Loyd

Pracowałem w tej firmie na stanowisku doradcy klienta. Generalnie tragedia. Zero wizji ani pomysłu. Ciągle podkreślają, że są rodzinną firmą a za doprą postawę u pracownika uważa się za donoszenie na kolegów. Dyrektor jest dyrektorem dlatego że jest przyjacielem prezesa . Kompetencje bardzo niskie jeśli chodzi o samo prowadzenie zespołu. Brak realnej wizji i elastyczności w podejściu do rynku. Jęśli twoim szczytem ambicji jest klepanie bzdur w CRM typu "NO" czytaj klient nie odbiera, albo że klient poszedł na spacer z psem i musi się zastnowić to jest to praca dla Ciebie. Ale jeśli masz ambicje trochę większe niż sprzątaczka to sobie daruj. Przepływ informacji i decyzyjność jest tragiczna. Jest bardzo duża rozbieżność płacowa między oddziałem w Warszawie a Zduńską Wolą. Te wspomniane szkolenia są warte tyle co darmowe webinary na (usunięte przez administratora). Treści merytoryczne są archaiczne i całkowicie niekompatybilne z rynkim. Kadra zarządzająca jest kółkiem wzjaemnej adoracji . Podsumowując firma "rodzinna" w najgorszym korporacyjnym wydaniu. Jeśli szukasz pracy bo chcesz się rozwijać albo niedaj Bóg przyjdziesz z własną wizją zaznacz co najwyżej frustracji. Nie polecam.

Basia
@Loyd

Tak zgadzam się. Duża rozbieżność pomiędzy wynagrodzeniem w Warszawie a Zdunskiej Woli. Dużo dyrektorów do zarzadzania a ludzi do realnej pracy trochę mniej ... ????

Maciek

Praca w Izodomie pozwoliła mi zdobyć dużo doświadczenia i wiedzy, zawsze był czas na rozwój, naukę. Mój przełożony wspierał mnie i aktywnie słuchał. Była możliwość wyjazdów na targi i konferencje. Atutem na pewno jest krótka ścieżka decyzyjna, brak biurokracji, atmosfera oparta na wartościach firmy. Zarobki na poziomie rynkowym. Polecam pracę w Izodomie

Już nie pracuję, ze względu na zmianę miejsca zamieszkania ale czytając te wpisy jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Każdy ma prawo do swojej oceny...ja z mojej perspektywy jestem bardzo zadowolona z [pracy w Izodomie, normalna, spokojna atmosfera, zyskałam dużo doświadczenia, mili i przede wszystkim pomocni ludzie, jak w rodzinie.

Kasia Nowy wpis

Aneta

Przypadkiem trafiłam na opinie dot. Izodomu, kiedy znajoma poprosiła abym sprawdziła opinię na temat firmy, w której obecnie pracuję i...się zdziwiłam ostatnimi komentarzami, które uważam po prostu za niesprawiedliwe. Owszem, na pewno Izodom nie jest firmą idealną, ale szczerze mówiąc, chyba taka w ogóle nie istnieje. Natomiast - po pierwsze Izodom to producent naprawdę świetnego produktu. Po drugie, to firma z wieloletnią tradycją, prowadzona przez tę samą rodzinę i co by nie mówić - właściciele zawsze byli nie tylko wyrozumiali, ale i wspierający w sytuacjach, kiedy pracownicy borykali się z własnymi problemami rodzinnymi (oczywiście, jeśli pracownik podzielił się swoimi troskami). Dodatkowo, jak na tak niedużą firmę, to naprawdę uważam, że w wielu obszarach można się uczyć od tej organizacji. Ponadto - naprawdę tam 95% ludzi jest sobie życzliwych, zawsze chętnych do pomocy i tak po ludzku - fajnych. Jeśli ktoś jest ambitny, chce się rozwijać, ale i potrafi przyjmować feedback oraz konstruktywnie go udzielać, to jestem pewna, że nie będzie rozczarowany.

Aneta F. Nowy wpis
@Aneta

Dzień dobry. Jest mi bardzo niezręcznie ponieważ ktoś wykorzystał moje imię do napisania powyższej opinii a ponieważ firma IZODOM jest na tyle mała, że w ostatnim okresie pracowała tam tylko jedna Aneta - ja, oficjalnie prostuję, że powyższa opinia nie jest moją i oczekuję, że autor zmieni ww. wpis. Aneta F.

Basia Nowy wpis

Tak, a negatywne wpisy dziwnym trafem same znikają....ciekawe dlaczego.

Loyd

@Loyd

Wszystko co napisał Loyd to prawda. Korporacja w najgorszym wydaniu. Atmosfera uniemożliwiająca pracę i jakikolwiek rozwój pracownikowi. Ciągła inwigilacja. Szkolenia, zebrania powodowały u pracowników zaniżoną samoocenę. Poniżanie i ośmieszanie na forum to standard. Dużo by można jeszcze napisać. Odradzam.

Basia Nowy wpis
@Loyd

Firma godna polecenia! Profesjonalne podejście do pracownika, miła atmosfera. Polecam każdemu:)

Firma Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Karol

Praca ok, bez fajerwerków ale stabilna, kasa na czas, zawsze mogłaby być wyższa ale szanuję co mam. Praca w godzinach pracy, bez spiny. Dyrektorzy w porządku, jak robisz to co masz zadane to nie ma problemów.

Marian

Praca normalna bez ciśnienia. Firma rodzinna, uczciwa, pensja na czas, nie ma problemu z urlopem. Bliskie relacje w firmie pomagają szybko załatwiać sprawy i rozwiązywać problemy. Ludzie pomocni, zaangażowani. Brakuje benefit ale stawki są na poziomie średniej w Zduńskiej Woli.

Mateusz

Firma z dobrą atmosferą. Dynamicznie się rozwija. Stawki na poziomie rynkowym.

Maciek

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

JT

Polska rodzinna firma...ale jak to w Polsce bywa z rodziną najlepiej na zdjęciach, i tak samo jest w tym przypadku.

Czy pracodawca Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kinga G.

Polecam Izodom jako pracodawcę, świetny zespół, interesujący Klient i innowacyjny produkt. Jak każda firma ma swoje płaszczyzny do rozwoju ale z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy szukają miejsca gdzie znajdą przestrzeń do rozwoju swoich kompetencji sprzedażowych Pozdrawiam! :)

Renata
@Kinga G.

Skoro faktycznie idzie się tu wyspecjalizować w sprzedaży to pewnie sporo szkoleń organizują? Jak często odbywają się te w firmie i czy wysyłają też na szkolenia zewnętrzne?

Kinga G.
@Renata

@Renata szkolenia w firmie odbywają się cyklicznie co miesiąc, zarówno produktowe jak i sprzedażowe. Szkolenia dla pracowników są organizowane wewnętrznie na bardzo wysokim poziomie. Szkolenia zewnętrzne dedykowane są kadrze zarządzającej. Chociaż oczywiście może to uległo zmianie:). Pozdrawiam.

Firma z dużym potencjałem rozwoju posiadająca unikalną ofertę. Jeśli ktoś chce się rozwijać i pracować w dobrej atmosferze, to serdecznie polecam.

Wanda
@Marcin

Super, że polecasz. A możesz coś konkretniej o rozwoju? Jakie są możliwości? Jest jakiś system premiowy?

Pinky

Miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu odnośnie zatrudnienia.Chwalą się dobrymi warunkami,rodzinną atmosferą.Na rozmowie jednak atmosfera jest bardzo lekko mówiąc słaba.Sama rozmowa na zasadzie przesłuchania gdzie człowiek czuje raczej demotywację oraz mało przyjazne nastawienie do pracownika zamiast sprawienia pozytywnego wrażenia.Sugerowałem się dobrą opinią firmy jako miejscem przyjaznym i stabilnym do pracy.Po rozmowie bardzo się rozczarowałem i zmieniłem zdanie.Cieszę się że wybrałem ofertę u innego pracodawcy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.?

mateusz

umowa o pracę

Kinga

Czy obowiązki są dzielone sprawiedliwie ?

Nie polecam koleś chwali się co to nie oni gdzie nie sprzedają a szukaja jeleni za najnizsza krajowa odradzam magazyn

Benek

Dobra firma więc wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zadowolony będzie każdy!

Miron

Nowi pracownicy od czegoś muszą zaczynać i trzeba ich szkolić a to kosztuje!

Jan

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko doradcy klienta stawka 2300 zł netto okres wdrożenia ponad pół roku z zastrzeżeniem, że nie będzie podwyżek po poszczególnych okresach np. pół rocznym brak jakichkolwiek dodatków, ubezpieczenia karty, karty multisport, prywatnej opieki medycznej. Ogólnie dużo wymagań za stawkę graniczącą z przeżyciem w Warszawie. Jeżeli chodzi o biuro to nie duże ale piękny biurowiec , proponuje wprowadzić system zaliczkowy przy takiej stawce bo mozna się nie wyrobić do pierwszego.

Zostaw merytoryczną opinię o Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.