Inkaust Sp. z o.o.

Inowrocław

Opinie o Inkaust Sp. z o.o.

obiektywny 2011-03-16 12:36:57
Ta wypowiedź wydaje się bardzo mało wiarygodna.Jestem skłonny stwierdzic , że jest pisana przez pracownika firmy !!! Jest bardzo mało prawdopodobne, że(usunięte przez moderatotra)teoretycznie potencjalny kandydat na pracownika wie ,iż Bricomarche to INKAUST( pozdrawiamy Cię "(usunięte przez moderatotra)" :) ) Jednocześnie zaopiniuję poprzedni wpis, jako kompletny brak znajomości pisowni i zasad stylistyki języka polskiego. Również pozdrawiam Wszystkich pracowników Brico , a w szczególności redaktora wcześniejszego wpisu.
łeeeee 2015-11-01 22:31:14
Pracują tam chamscy sprzedawcy. Bardzo niski standard obsługi klientów. Dziwne zachowanie na granicy zaburzeń.
waldek 2016-05-04 09:12:16
z tego co wiem jako klient to poziom obsługi jest bardzo wysoki. i to mnie skłania żeby poszukać u nich jakiegoś miejsca pracy skoiro akurat zmieniam pracodawcę. a widzę że szukają teraz kierowników sprzedaży. Wykształcenie wyższe informatyczne, przyrodnicze lub techniczne na serio wymagane?
Zostaw swoją opinię o Inkaust Sp. z o.o. - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inkaust Sp. z o.o.