Alfaseal Group Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Alfaseal Group Sp. z o.o.

POKEMON 2016-07-22 12:23
Bardzo przyjazna firma, nie ma żadnych problemów , pracuję tu już jakiś czas i nie zamienię na inną. Atmosfera super, wynagrodzenia także. Polecam.
Ciekawy 2016-08-01 12:37
Byłem na rozmowie, i zrezygnowałem po opinii młodego prezia nt jednego z obszarów funkcjonowania firmy (wyczuwa się jego lekceważące podejście do innych osób). Zmroziło mnie to. Nie polecam pracować dla nich!!! Dziwna atmosfera w biurze - ludzie posępni...
rey 2016-08-12 11:21
Na podstawie jednej rozmowy nie polecasz? Też byłem na rozmowie i czegoś takiego nie odczułem. Pracuje w firmie, w której jest "radość" a w rzeczywistości jeden wielki bałagan. Może obecny/były pracownik coś konkretnego napisze.
zainteresowany 2016-08-16 10:03
Alfaseal i Horeca?, to nie spożywka tylko ppoż.
vfsdd 2016-08-19 14:51
W sumie to ostatnio pokazały się u nich oferty pracy chociażby na mechaników-monterów. Dobrze, że są odpowiednie premie do podstawy zarobków, to zdecydowany znak, że zależy im na pracownikach. Ale wypłata jest na czas?
Pokemon 2016-10-27 14:57
Człowieku co ty bredzisz, że my w biurze posępni. Pracowałeś z nami, że możesz się wypowiadać !!!
Andrzej 2017-03-15 00:44
Firma ok atmosfera i wogole jest w porządku jezeli twoim kierownikiem będzie Łukasz Lewandowski pracowałem z nim i wiem pozdrawiam całą firmę. Andrzej
Paulina 2017-04-18 11:22
@Andrzej, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. A co najbardziej podobało Ci się we współpracy z Alfaseal Group Sp. z o.o. ? Możesz napisać również na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? W każdym dziale atmosfera może przedstawiać się nieco inaczej.
Zostaw swoją opinię o Alfaseal Group Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfaseal Group Sp. z o.o.