Opinie o Alfaseal Group Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alfaseal Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfaseal Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfaseal Group Sp. z o.o. w Piaseczno

Omikron Nowy wpis

Czy możę ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku asystent wsparcia sprzedaży?

Jaki jest styl zarządzania w Alfaseal Group Sp. z o.o.?

Johnny

Bez zarzutu. Dobrze się pracuje. Choć nie wiem jaki styl preferujesz ?

Tobiasz

Jest wlasciwa organizacja i kazdy swoim stylem wplywa na caloksztalt. Ogolnie fajna ekipa. Warto dobrze negocjowac warunki umowy o prace bo firma solidnie sie rozwija a szef to dobry negocjator.

Ciekawski
@Johnny

W 2020 pisałeś, że nie dostałeś pracy i zmarnowany został Twój czas, jak to w końcu było? :)

Tobiasz 2
@Tobiasz

...napisał o sobie sam szef. :)))

@Tobiasz 2

Jak cos konkret trzeba załatwic to trzeba do C isc bo on to przyszly prezes.

tłit
@Marta

masakryczna perspektywa... :(

Małgorzata
@tłit

A moglibyście pisać tak żeby ludzie którzy tu jeszcze nie pracują coś z tego rozumieli? Czemu masakryczna perspektywa?

benny
@Małgorzata

zatrudnij się tam i sama sprawdź. tylko pamiętaj - umowa na krótki termin! jak ktoś napisze trochę prawdy na tym forum to usuną posta. teraz szukają Kontrolera finansowego, już chyba z 10 raz. :)

Teresa
@benny

"zatrudnij się tam i sprawdź"... Uwielbiam takie odpowiedzi. Chyba po to jest to forum żeby wypowiedzieć się o pracodawcy? To co tu za tajemnice macie że nie chcecie mówic?

drobiazg
@Teresa

Przecież pisali wcześniej, że prawdziwe (czyli w dużym stopniu negatywne) opinie zostaną usunięte. Widzę ile wcześniejszych postów już zniknęło. Naucz się czytać między wierszami... :)

Marzena Nowy wpis
@drobiazg

Czyli nie zaryzykujesz i nie napiszesz co i jak? ;p

pracownik Nowy wpis
@Tobiasz 2

Pracuje w tej firmie już ponad 2 lata a rózne rzeczy widziałem w życiu. Najważniejsze że jest stabilnie i pensja zawsze w terminie a pozostałym trolom na tym czacie życze powodzenia w zyciu:)

Marzena Nowy wpis
@pracownik

A to które z tych deklarowanych negatywów faktycznie widziałeś podczas pracy tutaj?

pudło

dopóki w Intuseal będzie Cz. to będzie dramat. omijajcie firmę, chyba że coś się zmieni. więcej nie mogą napisać...

Edyta

Witajcie forumowicze! Właśnie się dowiedziałam, że firma Alfaseal ma wakat na następujące stanowisko - asystent/-ka działu technicznego. W zakres obowiązków takiego pracownika ma wchodzić przede wszystkim "doradztwo w zakresie doboru systemów biernej ochrony przeciwpożarowej i analiza projektów budowlanych" - czy ktoś z Was ma pojęcie, czy osoba bez doświadczenia w branży ma tam jakieś szanse?

Czy kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka działu wsparcia sprzedaży w firmie Alfaseal Group Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Alfaseal Group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

tak

Bożena
@zainteresowany

Hej, jeśli chodzi o ten pakiet medyczny w firmie Alfaseal, to czy pracodawca opłaca go w całości? Czy trzeba coś do niego dopłacać?

Adi

@Darek czyli rozwój firmy jest ?

Al-Adeen
@Adi

tylko w głowach właścicieli. oni już powoli tracą kontakt z rzeczywistością.

szukam pracy
@Al-Adeen

dlaczego tak sądzisz?

pepe
@szukam pracy

sprawdź sam - skoro szukasz pracy. powinni cie zatrudnić bo mają mało chetnych. :)

Czy w obrębie jednego działu w Alfaseal Group Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Darek

W każdej firmie, która się rozwija można awansować. ALFASEAL GROUP Sp. z o.o. do takich należy.

zainteresowany

i warto dodać bo nie każdy wie, to są dwie spółki a nie jedna. więc działy są łączone między spólkami. ALFASEAL to spółka wiodąca a INTUSEAL rośnie w exporcie pod skrzydłami firmy ALFASEAL więc opcji rozwoju jest sporo. ale szukają wyłącznie osób z doświadczeniem w branży...

borderline
@zainteresowany

Intuseal nie rozwija się tylko zwija. Nie pisz bzdur. Jeszcze parę miesięcy (może poło roku - rok) i pewnie będzie koniec.

Na jakie benefity można liczyć w Alfaseal Group Sp. z o.o.?

Grzegorz

Każdego dnia można liczyć na szczerą rozmowę z każdym pracownikiem. W biurze są otwierane okna oraz klimatyzacja. Są trzy rodzaje ekspresów do kawy. Istnieje możliwość, że Twoi rodzice mogą Ciebie odwieźć pod samo wejście.

zainteresowany

Po rozmowie rekrutacyjnej w biurze, bo wiem że sa też prowadzone rekrutacje przez headhunterów ale na inne stanowiska usłyszałem kilka konkretnych propozycji tzn. nie ma wskazania na jakieś rozwiązanie tylko opcje do wyboru. I to jest zdrowe podejście. Co prawda termin wyboru zbyt odległy jak dla mnie... Usłyszałem pytanie o moje oczekiwania finansowe a dodatkowo usłyszałem kilka dodatkowych opcji. W tej firmie jest wymagana znajomość angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i to jest weryfikowane podczas spotkania. Fajne jest to, że są producentem, a nie pośrednikiem.

Johnny

Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej. Sam jej przebieg był bez zarzutu, rozmowa konkretną na tematy branżowe. Ja jako osoba mocno doświadczona w tej branży (ppoz) ma pogląd co z czym się je. Finalnie kiedy temat zszedł na kwestię wynagrodzenia to druga strona nie była zbyt zadowolona a nawet wrogo nastawiona gdzie pewien pan skomentował to tak: " eh, bo inni w biurze będą gadać że ten nowy za dużo zarabia" . Chciałbym się zapytać ile dla was to dużo a ile mało? Czasy lat 90 już daaaaaawno minęły. Finalnie się umówiliśmy na drugi etap gdzie miał mi ten pan przedstawić przykładowy rozpis wynagrodzenia rocznego. Do spotkania nie doszło a kontakt się odbył jedynie telefonicznie z informacją że miałem dostać na dzień następny maila z nowym terminem. Maila nie otrzymałem do dziś. Pozdrawiam

Dorota
@Johnny

Przykro mi, że nie dostałeś odpowiedzi co do dalszego przebiegu rekrutacji. Z tego co napisałeś wynika, że zaproponowana przez Ciebie stawka nie odpowiadała pracodawcy. A o jakie stanowisko się starałeś?

...
@Dorota

Witam, Odbył się tzw. drugi etap rozmowy. Była to bardziej w moim odczuciu próba "naprawienia wizerunku firmy" ale nieudana. Do dziś nie przedstawiono mi widełek finansowych, bardzo mocno mi proponowano założenie własnej działalności gospodarczej. W chwili obecnej nie mam takiego planu, interesuje mnie UoP. Rzucono mi jakąś określona kwotę netto, bez rozpiski czy to jest stawka pełna stała czy podstawa plus prowizja. Bardzo niekonkretna rozmowa, straciłem czas krótko mówiąc...

RIKI

Super wyjazd integracyjny do VILLI OMNIA pod Modlinem:-) Dziękuję prezesowi i wszystkim współpracownikom za miłe chwile jakie razem spędziliśmy. Dzięki super atmosferze w pracy taka sama jest na naszych wyjazdach. Nasz zespół jest tak zgrany, że niech inne firmy nam zazdroszczą:-) Dziękuję wszystkim:-)

Dorota
@RIKI

Co jaki czas firma organizuje wyjazdy integracyjne? To naprawdę duży plus w pracy. Będę wdzięczna, jeśli napiszesz coś więcej o pracy w Alfaseal Group, dzięki.

Riki
@Dorota

Taki wyjazd jest raz na rok ale mamy też co roku wigilię firmową w restauracji. Dla pracowników są kosze świąteczne i oprócz tego system premiowy. Firma jest otwarta dla osób rzetelnych i pracowitych. Polecam

Markus Aurelius

Asystent/-ka działu technicznego - jest oferta pracy na takie stanowisko i firma kusi wynagrodzeniem cyt. "2 - 4 tys. zł brutto". Wymagania takie jak na stanowisko płatne 5+ tys netto. Gratuluję i życzę firmie powodzenia.

@Markus Aurelius

Zapewne Ty już masz firmę, która ma 20 pracowników, tworzysz produkty i konkurujesz z liderami rynku, tak? Czyli pewnie też masz szeroką wiedzę o tym, jak zatrudniać nową osobę i dawać jej 5000zł netto, tak? Wracaj po kieszonkowe do Mamy.

Markus Aurelius
@Roman

Co to ma do rzeczy? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nakręcasz się kwotą 5 tys netto, gdy nikt o takiej kwocie nie pisał. Pisałem o 2-4 tys. brutto, bo tyle jest w ogłoszeniu firmy o pracę (usunięte przez administratora)Śmieszne pieniądze biorąc pod uwagę zakres obowiązków. Co innego gdyby to było 2-4 netto, ale i tak 2 tys. netto nawet dla nowego pracownika w firmie o randze międzynarodowej to psie pieniądze. 20 lat temu po studiach startowałem od kwoty 2 tys. netto w firmie prywatnej na stanowisku handlowym, ale to było - czytaj uważnie - 20 lat temu, 2 tys. netto + premia/prowizja. Dziś firmy są na rynkach unijnych, a wciąż oferują pracownikom szeregowym psie pieniądze, gdy menedżerowie zarabiają dużą kasę i plotą o tym, co Ty właśnie napisałeś. Popatrz na Lidla - gdzie nie ma żadnych wymagań i żadne umiejętności nie są wymagane - tam zarabia się już lepiej niż w Alfaseal. Rozejrzyj się po rynku jakie są zarobki na stanowiskach specjalistycznych biurowych w okolicy Piaseczna, bo chyba zatrzymałeś się 20 lat wstecz. Zobacz, że start od niższej pensji niż na kasie w Biedronce i Auchanie się po prostu ludziom nie opłaca. Jesteśmy w Unii, chcemy zarabiać godnie na poziomie unijnym, a przez takich jak Ty mentalnie ustawionych w poprzedniej epoce wciąż tkwimy w miejscu. Weź się ogarnij i sam wróć zanim znów coś "mądrego" napiszesz.

Grzesio
@Markus Aurelius

@Marku, czy ja zabroniłem ci iść do Lidla? Po co marnujesz klawiaturę na coś co ciebie nie dotyczy? Może opisz, że w opakowaniu czipsów jest 60% powietrza a Wisła nie nadaje się do picia. Twój idealny Świat istnieje tylko w twojej głowie i zapewne ty sam też nie umiesz sprostać swoim wymaganiom i dlatego tutaj rzeźbisz temat. Najwidoczniej nigdy nie byłeś szefem i nie rekrutowałeś. Twoje teorie możesz sobie wsadzić w to samo miejsce, gdzie są twoje niespełnione marzenia o własnym biznesie. Aha uwierz mi, jestem Ogarnięty. Przez duże O.

Janusz
@Markus Aurelius

Zarobki są bardzo istotne dla pracownika i jeśli nie są satysfakcjonujące można się czuć mało zmotywowanym. Czy jest możliwość zawalczyć o podwyżkę lub premie? Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowisko asystentka działu technicznego i asystentka działu marketingu. Alfaseal Group zapewnia system premiowy i spore benefity. Piszcie jeżeli będziecie aplikować.

Czesio
@Janusz

A jakie to "spore benefity" zapewnia? Pozytywne, że w nowej ofercie firma zwiększyła minimalne wynagrodzenie z 2 tys. na 2,8 tys brutto :). Zapewne nie było chętnych na półtora tysiaka. Patrząc na sposób w jaki dział handlowy podchodzi do próby konstruktywnej dyskusji, każąc innym żeby sobie coś gdzieś wsadzali, ciężko oczekiwać jednak szczególnej i realnych korzyści, nie sądzisz, Januszu? Poza tym umiejętność konstruktywnej wymiany myśli i logicznego odnoszenia się do meritum są bardzo cenne.

Edyta
@Czesio

Sprawdziłam to. Firma Alfaseal zapewnia pracownikom takie benefity, jak na przykład: cykliczne szkolenia techniczne i produktowe, premiowy system motywacyjny, a także pakiet opieki medycznej LUXMED. Trzeba powiedzieć, że są tu już dosyć atrakcyjne warunki. Pracujesz w tej firmie?

Robert
@Markus Aurelius

:) byłem na rekrutacji i to są warunki na okresie próbnym więc po okresie próbnym można walczyć o swoje oczywiście czując swoja wartość dla firmy:)

@Robert

Jak długo trwa okres próbny i czy wtedy masz umowę na czas określony, czy zlecenie? Możesz napisać?

rob
@Roman

okres próbny trwa 3 miesiące, umowa jaką chcesz

@rob

Dzięki za informacje, możesz dodać komentarz o szkoleniach? Ciekawi mnie czy firma je oferuje i można zrobić jakiś kurs lub uprawnienia bez podpisywania umowy lojalnościowej.

O handlowcach się nie wypowiem ale jeśli chodzi o pracę w biurze to niska płaca, nudna praca, skisła atmosfera. Szkoda czasu, radzę poszukać czegoś lepszego.

Grzegorz

Płaca odpowiada temu co sobie wynegocjowałeś też w funkcji co sobą reprezentujesz. Jeśli praca jest dla ciebie nudna - są branże, gdzie z wypiekami na policzkach będziesz przeprowadzać działania w terenie - aplikuj tam. Skisła atmosfera - oj chyba szybko tu się na tobie poznaliśmy i już nie pracujesz, albo kisisz w sobie gniew bez asertywnej rozmowy z przełożonymi. Podsumowując: nie marnuj czasu na negatywne wpisy, bo jeśli do nas zadzwoni Twój przyszły pracodawca - jak myślisz, czy Ciebie polecimy?

Rodo
@Grzegorz

Asertywna rozmowa z przełożonymi o problemach zazwyczaj nie ma sensu z punktu widzenia szeregowego pracownika. Oczywiście przełożony będzie innego zdania, bo wie najlepiej i nic nie ryzykuje. Ale sądząc z powyższej wypowiedzi, po takiej rozmowie można się już tylko pakować, bo przełożeni szybko poznają się na pracowniku, gdy zacznie widzieć wokół siebie problemy. Wszak krytyka problemów zwykle oznacza krytykę osób, którzy w firmie stworzyli atmosferę pracy, zakres obowiązków oraz rozdają płace. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - grunt to zrozumieć obie strony. Jednak próba dyskredytowania opinii pracownika uszczypliwościami jest, cóż...

Każdy ma możliwość wyboru. Wiem tylko, że to bardzo dobry pracodawca!!

Paulina

@Andrzej, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. A co najbardziej podobało Ci się we współpracy z Alfaseal Group Sp. z o.o. ? Możesz napisać również na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? W każdym dziale atmosfera może przedstawiać się nieco inaczej.

Firma ok atmosfera i wogole jest w porządku jezeli twoim kierownikiem będzie Łukasz Lewandowski pracowałem z nim i wiem pozdrawiam całą firmę. Andrzej

vfsdd

W sumie to ostatnio pokazały się u nich oferty pracy chociażby na mechaników-monterów. Dobrze, że są odpowiednie premie do podstawy zarobków, to zdecydowany znak, że zależy im na pracownikach. Ale wypłata jest na czas?

zainteresowany

Alfaseal i Horeca?, to nie spożywka tylko ppoż.

Ciekawy

Byłem na rozmowie, i zrezygnowałem po opinii młodego prezia nt jednego z obszarów funkcjonowania firmy (wyczuwa się jego lekceważące podejście do innych osób). Zmroziło mnie to. Nie polecam pracować dla nich!!! Dziwna atmosfera w biurze - ludzie posępni...

rey
@Ciekawy

Na podstawie jednej rozmowy nie polecasz? Też byłem na rozmowie i czegoś takiego nie odczułem. Pracuje w firmie, w której jest "radość" a w rzeczywistości jeden wielki bałagan. Może obecny/były pracownik coś konkretnego napisze.

Pokemon
@Ciekawy

Człowieku co ty bredzisz, że my w biurze posępni. Pracowałeś z nami, że możesz się wypowiadać !!!

POKEMON

Bardzo przyjazna firma, nie ma żadnych problemów , pracuję tu już jakiś czas i nie zamienię na inną. Atmosfera super, wynagrodzenia także. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfaseal Group Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Alfaseal Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfaseal Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfaseal Group Sp. z o.o.?

Alfaseal Group Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Nowa 17
    05-500 Piaseczno

Alfaseal Group Sp. z o.o.