Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

Gdańsk

Opinie o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

HermanBud 2012-10-09 14:14
W Gdańsku (w porównaniu do innych oddziałów tej firmy )ten kierownik jakiś niepoważny jest .
gieniek 2012-11-16 20:39
To nie kierownik - to chłopak z plakatu!
xyz 2014-09-25 15:34
jak tu ładnie ktos opinie kasuje.
Firma masakra, patrza tylko jak wydoic od ciebie kase za sprzet i jakies dziwne pieniadze krzycza za nawet male uszkodzenia
obserwator, ale uważny 2014-12-03 12:21
A blond - lala, choć pusta i głupiutka, się ostała...
Co za czasy... Wystraczy mieć "fajowe" buty, pustą głowę i karierę można robić...
Samsung 2015-09-24 16:55
:) motik jeździsz Cayenem ? pracodawca nie szczędzi im pieniędzy... co za obłuda , z tego co słyszałem :) śmierdzi kłamstwem na całego Goworka buhaha ha ha. Szkoda mojej energii na komentowanie tych bzdur
Kuba 2016-04-22 13:22
Witam, czy ktoś wie czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?
Gizo Oddział Gdańsk 2016-12-29 20:38
Gizo O/Gdańsk prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego (organizacja pracy biura,kontrola obiegu dokumentów, wynajem sprzętu).Zapytania oraz aplikację należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl.
Boniek 2017-01-01 19:03
Na umowę zlecenie jak zwykle na okresie próbnym ?
Gizo Oddział Gdańsk 2017-02-27 23:51
Rekrutacja na stanowisko pracownika biurowego w Oddziale gdańskim została zakończona. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie ogłoszeniem.
rudy 102 2017-03-16 02:04
Boniek pytał o rodzaj umowy ? Na umowę zlecenie jak zwykle w Gdańsku ?
Gizo Oddział Gdańsk 2017-04-07 22:37
Rudy 102 2017-04-09 12:14
Na umowę o pracę w ogłoszeniu, a realnie umowa zlecenie jak zwykle ostatnio ? No tak na trudne pytania ciężko odpowiedzieć
Gizo Oddział Gdańsk 2017-04-10 16:14
Okres próbny - umowa o pracę na czas określony. Po okresie próbnym Umowa o pracę na czas nieokreślony. Zainteresowany ?
Gizo Oddział Gdańsk 2017-04-10 16:18
Gizo Oddział Gdańsk zatrudni mechanika -serwisanta maszyn budowlanych. Umowa o pracę,stałe godziny,praca stacjonarna.CV należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Oddziału w Gdańsku Osowej ul.Galaktyczna/Miedzygwiezdna. Szczegóły pod nr telefonu( usunięte przez administratora )
Edek 2017-04-28 17:30
Tak zawsze mówią na rekrutacji, a potem dają umowę zlecenie na próbnym.
Gizo Oddział Gdańsk 2017-05-10 13:57
Edek - zapewniam że w przypadku okresu próbnego proponujemy Umowę na czas określony.Wyjątkiem jest sytuacją gdy pracownik sam proponuje zawarcie innej formy Umowy.Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Gizo.
chłopak z plakatu 2017-05-16 16:15
nie dają tylko wciskają kolego...
Zostaw swoją opinię o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział