Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

Gdańsk

Opinie o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

HermanBud 2012-10-09 14:14
W Gdańsku (w porównaniu do innych oddziałów tej firmy )ten kierownik jakiś niepoważny jest .
gieniek 2012-11-16 20:39
To nie kierownik - to chłopak z plakatu!
xyz 2014-09-25 15:34
jak tu ładnie ktos opinie kasuje.
Firma masakra, patrza tylko jak wydoic od ciebie kase za sprzet i jakies dziwne pieniadze krzycza za nawet male uszkodzenia
obserwator, ale uważny 2014-12-03 12:21
A blond - lala, choć pusta i głupiutka, się ostała...
Co za czasy... Wystraczy mieć "fajowe" buty, pustą głowę i karierę można robić...
Samsung 2015-09-24 16:55
:) motik jeździsz Cayenem ? pracodawca nie szczędzi im pieniędzy... co za obłuda , z tego co słyszałem :) śmierdzi kłamstwem na całego Goworka buhaha ha ha. Szkoda mojej energii na komentowanie tych bzdur
Kuba 2016-04-22 13:22
Witam, czy ktoś wie czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?
Gizo Oddział Gdańsk 2016-12-29 20:38
Gizo O/Gdańsk prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego (organizacja pracy biura,kontrola obiegu dokumentów, wynajem sprzętu).Zapytania oraz aplikację należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl.
Boniek 2017-01-01 19:03
Na umowę zlecenie jak zwykle na okresie próbnym ?
Zostaw swoją opinię o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział