Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział

Porosły

Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział

bobo 2013-02-01 13:32:09
praca jak praca, zarobki dobre ale nie znasz dnia ni godziny gdy cię wyleją z pracy,
jojo 2013-02-15 21:31:47
Jak nie masz brata, siostry, taty, sąsiada itd. w firmie, to nie jesteś w układzie, a jak nie jesteś to ... Cię nie ma. Teraz np. z powodu kryzysu.
bolo 2013-06-11 22:37:57
Zgadzam się z przedmówcą, jeden wielki łańcuszek wzajemnej adoracji i układów. Właściwie to sama marka CAT się broni bo w Czeladzi to jedna wielka amatorka.
pracownik 2013-10-01 08:15:24
Zgadzam się co do układów, nepotyzmu. Porosły 2 osoby - wszystkim znani ,,bracia", Poznań 3 osoby, Czeladź 2 osoby, (to ci co już dłużej pracują, reszty rodziny nie liczę)... jak w urzędzie.
była pracownica 2014-05-12 14:34:59
Witam
Pracowałam w BMie kilka lat, stanowisko biurowe. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie ta firma może być przykładem (oczywiście nie idealnym- HR pozostawia wiele do życzenia i inne obszary też) firmy dbającej o pracownika. Pracownik przychodząc do pracy ma zapewnione wszystko, odpowiednio wyposażone stanowisko, kawy herbatki ciasteczka itp. do użytku wlasnego, nie trzeba martwić się w tym zakresie o nic. Pensja jak pensja, jeden lepszą ma inny gorszą ale są dodatki, roczne premie (stanowiska biurowe) karty multisportu dofinansowania do tzw wczasów pod gruszą, ubezpieczenia i inne socjalne dodatki a o to nie łatwo w polskich firmach większych czy mniejszych. I co najsistotniejsze, nie tylko człowiek po znajomościach ma możliwości rozwoju, jest mnóstwo osób które awansowały bo poprostu były dobre. Atmosfera w zależności od oddziału, od ludzi w nim pracujących, ja nie narzekałam, zzyłam się z ludżmi bardzo, poki co najlepiej wspominam własnie te firmę. Pozdrawiam :)Pewnie spytanie czemu odeszłam? Bo widziałam w innej firmie lepsze możliwości samorealizacji.
były pracownik 2015-06-02 09:28:33
Witam
zgadazam sie w 100% z tą opinią.
Firma naprawde przyjazna pracownikowi. Premia, opieka zdrowotna, fundusz emerytalny, dopłaty do wczasów.
Ludzie naprawdę fajni i pomocni.
Wiadomo polityka w każdej firmie jest ale tutaj naprawdę zwykły pracownik nie odczuwa tarć na górze :)
Polecam z czystym sumieniem :)
pzdr
klient 2015-06-12 08:17:09
fajnie, że sobie kadzicie jak to wam dobrze w tej firmie ale zpomnieliście, że jesteście dla klienta. a jeżeli klient nie jest wielką korporacją która ma 20maszyn to rąbiecie go jak możecie. NIE POLECAM NIC U NICH KUPOAĆ NIE POLECAM WSPÓŁPRACOWAĆ PO PROSTU FRANCUSKA FIRMA
mechanik polowy 2015-09-26 10:45:36
Witam! Ta firma ma bardzo "udziwniony" sposób rekrutacji pracowników. Na oficjalnej stronie "cacy" a w realu, tak jak piszecie , wymagania , Bóg wie jakie, a jak nie ma "kontaktu" to będą zwodzić bez końca...myslałem ,ze może trzeba dać w :"łapkę" kopertę Pani z HR,ale się krępowałem bo byli we dwoje z menagerem rozwoju serwisu...ot cała RP.Jednym słowem FIKCJA!
jasne 2016-01-13 17:03:35
@up
Jasne, chyba, że mówisz o kwocie brutto...
Rick 2016-07-05 10:37:05
Brak profesjonalizmu jeżeli chodzi o proces rekrutacji.
kama 2016-07-05 16:07:30
a dlaczego? wlasnie jak mam rozmowe a poczatku przyszlego tygodnia mam sie bać?
Zostaw swoją opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział - Porosły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział