Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział w Porosły

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział w Porosły

była pracownica

Witam Pracowałam w BMie kilka lat, stanowisko biurowe. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie ta firma może być przykładem (oczywiście nie idealnym- HR pozostawia wiele do życzenia i inne obszary też) firmy dbającej o pracownika. Pracownik przychodząc do pracy ma zapewnione wszystko, odpowiednio wyposażone stanowisko, kawy herbatki ciasteczka itp. do użytku wlasnego, nie trzeba martwić się w tym zakresie o nic. Pensja jak pensja, jeden lepszą ma inny gorszą ale są dodatki, roczne premie (stanowiska biurowe) karty multisportu dofinansowania do tzw wczasów pod gruszą, ubezpieczenia i inne socjalne dodatki a o to nie łatwo w polskich firmach większych czy mniejszych. I co najsistotniejsze, nie tylko człowiek po znajomościach ma możliwości rozwoju, jest mnóstwo osób które awansowały bo poprostu były dobre. Atmosfera w zależności od oddziału, od ludzi w nim pracujących, ja nie narzekałam, zzyłam się z ludżmi bardzo, poki co najlepiej wspominam własnie te firmę. Pozdrawiam :)Pewnie spytanie czemu odeszłam? Bo widziałam w innej firmie lepsze możliwości samorealizacji.

Z
@była pracownica

Czy HR jest w Warszawie i tam jest rozmowa kwalifikacyjna?

była pracownica

@była pracownica

Witam zgadazam sie w 100% z tą opinią. Firma naprawde przyjazna pracownikowi. Premia, opieka zdrowotna, fundusz emerytalny, dopłaty do wczasów. Ludzie naprawdę fajni i pomocni. Wiadomo polityka w każdej firmie jest ale tutaj naprawdę zwykły pracownik nie odczuwa tarć na górze :) Polecam z czystym sumieniem :) pzdr

Z Nowy wpis
@była pracownica

Czy HR jest w Warszawie i tam jest rozmowa kwalifikacyjna?

Kandydat Nowy wpis

Oddzwaniają do dziś dzień słabo

Lidia Nowy wpis

Cześć co jest w ramach socjalu? Pisaliście ze jest bardzo rozwinięty ale bez konkretów

L-BM Nowy wpis

Czytam te opinie i się uśmiecham pod nosem. Pracuję od nie dawna jako mecvhanik serwisu polowego,praca lekka nie jest i na pewno nie dla tych co sie roboty boją. Zarobki w porządku socjal bardzo rozwinięty. Nie mam podstaw do potwierdzenia tych negatywnych opinii. powtórzę jeszcze raz TO PRACA DLA TYCH CO ROBOTY SIĘ NIE BOJA.

Magazynier

Szybki kontakt duże zainteresowanie i szybko rozmowa rekrutacyjna z Panią od rekrutacji oraz Dyrektorem działu serwisu. Dużo pytań szczegółowych, specyfika stanowiska nieco inna niż nazwa na to wskazuje ale to akurat dobrze w moim przypadku. Na koniec rozmowy zapewnienie o kontakcie około tydzień maksymalnie półtora po rozmowie niezależnie od decyzji firmy. Niestety obiecany kontakt nie został podjęty co świadczy o podejściu do potencjalnego kandydata.

Budowa maszyn, historia zatrudnienia, oczekiwania znajomość systemów komputerowych i wiele innych.

Henry

@Jareczek Może nie słyszałem, że wszystkie firmy mają braki pracowników i szukają gdzie się da!!!

Jareczek

Schodzą coraz nizej ,bo już na OLX szukają "chetnych"....

Stefan

Czy jest jakiś powód, że popsuła się atmosfera?

Maniek

Od jakiegoś czasu kiepska atmosfera , ludzie zwalniają się. Podwyżki słabe średnio co 2 lub 3 lata .

Tymon

Jak dobry pracodawca to pracownikom jest dobrze i od razu nie ma wpisów? Moglibyście coś pisać ponieważ nowi szukają opinii pracowników!!

Iza

Jak dokładnie wygląda proces rekrutacji w Bergerat Monnoyeur? Czy aplikując na dane stanowisko przechodzimy przez rekrutację kilku etapowo? Na co zwracają uwagę podczas całego procesu? Wszelkie informacje pomogą osobom zainteresowanym ofertami pracy. Doświadczenie pracowników danej firmy pozwoli na lepsze przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i udzieli na pewno odpowiedzi na pytania, które pojawiają się u osób aplikujących na dane stanowisko.

kama

a dlaczego? wlasnie jak mam rozmowe a poczatku przyszlego tygodnia mam sie bać?

Rick

Brak profesjonalizmu jeżeli chodzi o proces rekrutacji.

jasne

@up Jasne, chyba, że mówisz o kwocie brutto...

mechanik polowy

Witam! Ta firma ma bardzo "udziwniony" sposób rekrutacji pracowników. Na oficjalnej stronie "cacy" a w realu, tak jak piszecie , wymagania , Bóg wie jakie, a jak nie ma "kontaktu" to będą zwodzić bez końca...myslałem ,ze może trzeba dać w :"łapkę" kopertę Pani z HR,ale się krępowałem bo byli we dwoje z menagerem rozwoju serwisu...ot cała RP.Jednym słowem FIKCJA!

klient

fajnie, że sobie kadzicie jak to wam dobrze w tej firmie ale zpomnieliście, że jesteście dla klienta. a jeżeli klient nie jest wielką korporacją która ma 20maszyn to rąbiecie go jak możecie. NIE POLECAM NIC U NICH KUPOAĆ NIE POLECAM WSPÓŁPRACOWAĆ PO PROSTU FRANCUSKA FIRMA

Zgadzam się co do układów, nepotyzmu. Porosły 2 osoby - wszystkim znani ,,bracia", Poznań 3 osoby, Czeladź 2 osoby, (to ci co już dłużej pracują, reszty rodziny nie liczę)... jak w urzędzie.

bolo

Zgadzam się z przedmówcą, jeden wielki łańcuszek wzajemnej adoracji i układów. Właściwie to sama marka CAT się broni bo w Czeladzi to jedna wielka amatorka.

jojo

Jak nie masz brata, siostry, taty, sąsiada itd. w firmie, to nie jesteś w układzie, a jak nie jesteś to ... Cię nie ma. Teraz np. z powodu kryzysu.

bobo

praca jak praca, zarobki dobre ale nie znasz dnia ni godziny gdy cię wyleją z pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział - Porosły

• Jak się pracuje w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział?

Kandydaci do pracy w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział