Opinie o El Professional PHU w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie El Professional PHU. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w El Professional PHU o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El Professional PHU w Gdynia

Nikt taki

Pracowałem i stawiałem suwnice obiecujemy złote góry i ze warunki som bardzo dobre a okazuje się ze nawed nie mam gdzie się umyć a nie daj Boże jak zachowujesz to zaraz wielkie pretensje odradzam od paru miesięcy nie zgadza mi się wypłata ja sobie pisze ile godzin pracuje ale zawsze wychodzi ze 20 godzin miej nie wiem jak ale masakra

Kierownik
@Nikt taki

Nie trzeba mieć dużo doświadczenia zawodowego, żeby zauważyć prostą zależność. Im bardziej kombinujesz w pracy tym stajesz się mniej potrzebny, bo za nic nie odpowiadasz. Jeżeli się starasz a twój przełożony nie docenia to w krótkiej perspektywie czasu on dużo więcej na tym traci bo do tych samych zadań potrzebuje większej liczby osób. W każdej firmie to tylko od ciebie zależy jak jest.

Roman

Firma stabilna zatrudnia nieudaczników alkoholików z wyrokami tak więc jeżeli masz na karku komornika ,kuratora lub właśnie wychodzisz z paki to aplikuj ta praca jest dla Ciebie i najważniejsze płaca minimalna bez zajęć komorniczych,alimentacyjnych reszta w kopercie na przeżycie

???
@Roman

Czyli daja szanse wszystkim bez uprzedzen? Nie decyduja papierki tylko faktyczna wiedza, umiejetnosci i zaangazowanie? Roznie sie w zyciu uklada, milo czasem dostac druga szanse

Nikt taki

Joanna
@Nikt taki

Tak naprawdę niewiele wiadomo na temat firmy El Professional, dlatego cieszę się, że zechciałeś dodać coś od siebie. Powiedziałeś, iż już od paru miesięcy nie zgadza Ci się wypłata. To może najlepszym rozwiązaniem, na sam początek, byłaby rozmowa z Dyrektorem firmy. Byłeś już u niego z tym problemem?

@bob
@Nikt taki

Przepraszam, ale nie dałem rady przeczytać, bez irytacji, stary słownik ortograficzny albo powtórka szkoły, ale tym razem bez rzucania w szkołę kamieniami.

Wanda
@@bob

Ej no, weź tak nie pisz, bo mu przykro jeszcze będzie. Czyli do samej treści nie masz zamiaru się odnosić? Ogólnie to znasz tę firmę czy jesteś tu przypadkiem?

Taki taki
@Nikt taki

Zarobki okropne.Praca nie zgadza się z tym co mówią na rozmowie... Szczerze nie polecam

Zadowolona Nowy wpis
@Nikt taki

Umowa między pracownikiem a pracodawca polega na tym ze pracownik oferuje swoje usługi, doświadczenie i czas a pracodawca wynagradza to poprzez ustalona wspólnie wysokość pensji. Prace dodatkowe pracownika, czyli usługi, które przyczyniły sie do wzrostu zarobku firmy wpływaja na premie. Aktualnie ludzie zapominajq, że praca to nie tylko pojawienie się w firmie a na rozmowie kwalifikacyjnej obie strony obiecuja. Pracuję już jakiś czas i bardzo sobie cenię, że umowy zawierane z pracownikami oraz podwykonawcami sa zawsze dotrzymywane

Kierownik Nowy wpis

Roman

@Roman

pracuję w tej firmie kilka lat i nie kojarzę aby pracowali z nami jak to piszesz alkoholicy kryminaliści czy osoby uciekając przed komornikiem pracuje tu kilkadziesiąt osób z kilkanostletnim stażem i sądzę gdyby było tak źle jak piszesz to prostu byśmy się zwolnili ja sam jestem już zatrudniony 8 lat i może nie jest idealnie ale pewnie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma podejżewam że wpisy o elpro to właśnie od osób nieudaczników których firma się pozbyła pieniądze mam na czas. sprzęt ciągle dokupują więc jest i stary i Nowy

@pracownik

i jeszcze jedno powinni na pewno zrobić porządek z tym rudym oszustem kombinatorem i lawirantem WALDIm

Waldi
@pracownik

Tacy ludzie jak Ja to się bardzo dobrze odnaleźli w tej firmie a resztę nieudaczników kuje to w oczy .Pozdrawiam lawirantow i kombinatorow.

Zuzanna
@Roman

Chciałabym zwrócić uwagę, że jest to forum publiczne, na którym obowiązuje kultura wypowiedzi. To, że macie negatywna opinie o pracodawcy, nie upoważnia was do obelżywego wypowiadania się o konkretnych osobach, w dodatku w sposób, który łatwo pozwala na identyfikację osoby. Postarajcie się, proszę pohamować emocje i wypowiadać się merytorycznie o firmie, a nie o konkretnych osobach.

robol

Panku zostałeś namierzony

??? Nowy wpis
@Roman

Jaka atmosfera jest między działami w El Professional PHU?

z biura Nowy wpis

często jest wesoło, bywa stresująco bo dyrektorzy i kierownicy są wymagający ale to tylko świadczy o tym, że wszystkim zależy

parwcownik

Jako pracownik w firmie, czuję się doceniony i zmotywowany do pracy. To miejsce pracy, które nie tylko oferuje stabilne zatrudnienie, ale także kładzie nacisk na rozwijanie moich umiejętności i kwalifikacji. Dostaję szansę uczestniczenia w różnego rodzaju szkoleniach i programach rozwoju zawodowego, co pozwala mi stale rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Firma angażuje się w społeczność lokalną, co daje mi poczucie, że moja praca ma pozytywny wpływ na miejsce, w którym żyję. To naprawdę wyjątkowe miejsce pracy, które daje mi satysfakcję zarówno zawodową, jak i społeczną żałuję, że tak nie wiele osób to dostrzega

Firma El Professional PHU poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w El Professional PHU?

El Professional

Dzień dobry, standardowo zaczynamy od umowy na 3 m-c, następnie 2 lata, po czym umowa przechodzi na czas nieokreślony.

Acel

Gdy widzę jak chłopaki wracają o 19-20 z budowy to żal mi się robi. Ja rozumiem że czasami można przycisnąć trochę godzin żeby zarobić ale w tej firmie to jest norma i niepisany obowiązek. Wielu ludzi to odstręcza od tej firmy i czas żeby pan Maszota w końcu to zrozumiał,inaczej będzie miał ciągłe rotacje i braki pracowników. Jesteśmy od tylu lat w unii ale mentalność pracodawców pozostała z czasów komuny.I co taki pracownik ma z życia pracując tyle godzin ,w soboty a często w niedziele ? Jest to przecież ciężka fizycznie i odpowiedzialna praca. Gdy zdrowie zawiedzie to oczywiście kop w d..pę bo już nie jest przydatny. Mariusza znamy z tego że łapie wszystkie roboty choćby nie miał kim tego przerobić .

Maria
@Acel

A płaci za te godziny chociaż uczciwie? Mąż szuka właśnie takiej pracy, ale wiadomo - za takimi godzinami powinny iść finanse...

. Warunki pracy ok, ale beznadziejny zakres dodatków dla pracowników. 8 godzin dziennie - reszta nadgodzin pod stołem! :( Zarobki nie adekwatne do wykonywanych prac!

Alicja
@Anonim

To w takim razie co wchodzi w skład tych dodatków że tak źle je oceniasz? I czy te nadgodziny to często mają miejsce czy rzadko są?

Paulina

Witam, czy osoby pracujące w tej firmie na prawdę muszą utrudniać życie innym ? Pracownik owej firmy codziennie zagłusza porządek i spokój. Sprawa została zgłoszona na policję zgodnie z art 51. Pan Łukasz nie daje żyć innym myślac że jest bezkarny w swoich czynach prowadząc dodatkowo nielegalna działaność na swojej posesji. Odgłosy do godziny 23 a nawet później są niedopuszczalne. Proszę o zdecydowana rozmowę z Państwa pracownikiem gdyż źle to wpływa na Państwa opinie. Nie wspomnę o brawurowej jeździe codziennie Państwa firmowym samochodem. Przecież nie raz o mało nie rozjechał człowieka jeżdżąc że zdecydowanie za szybko. Pozdrawiam Paulina.

Lidia
@Paulina

Ale w jaki sposób porządek i spokój jest zagłuszany? Coś więcej jesteś w stanie napisać?

Paulina

Czy w El Professional PHU obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Elektryk - Elektromonter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 23 marca na GoWork.pl.

Niestety na stanowisku Elektryk-Elektromonter nie ma możliwości pracy zdalnej.

Iza
@Pracodawca

To byłoby logiczne, a w ogóle jestem taka praca? Mam na myśli oczywiście jakąś biurową administrację cokolwiek w ten deseń

Czy rozmowa rekrutacyjna w El Professional PHU odbywa się również w języku angielskim?

BIURO

Jeżeli wymagana jest znajomość języka obcego na danym stanowisku, wówczas taka informacja zawsze jest zawarta w ogłoszeniu i można się spodziewać weryfikacji umiejętności językowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w El Professional PHU?

Zyga

A co to jest ? takie rzeczy nie w El Professionalu

Czy b1 z języka angielskiego jest dla nich wystarczające?

Ohmamp

Zanim wyśle CV chciałbym wiedzieć, czy praca w tej firmie obejmuję rozwój kariery oraz pracę w sympatycznym zespole.

Były
@Ohmamp

Nie,wsxystko pod stolem ,oficjalnie to z najnizszej krajowej.Unikaj jak ognia

Czy w El Professional PHU zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Prawda

Unikaj tej firmy tam same konfitury pracują, o podwyżce możesz zapomnieć, a jak chcesz ją dostać to musisz (usunięte przez administratora) im lizać.

Uważam, że dobry pracownik odnajdzie się w każdej firmie i będzie doceniamy.

Murzyn
@Andrzej

Doceniany? Chyba nie w el professional ????

Darek
@Andrzej

Dobry pracownik to działa na swój rachunek i nie musi być parobasem u prywaciarza

Tadek

Ale ile w Toruniu na godz płacą?

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i naprawdę widać że firma jest konkretna ,proponują dobre warunki pracy jak i placy jak na Toruń w porównaniu z tym co oferują lokalni.

Tadek
@Kandydat

Można wiedzieć ile na godz proponują?chodzi o Toruń.

kandydat
@Tadek

Siedem godzin tj. od 7 do 19

bucek

Gratuluję firmie nowo nabytego montera w Toruniu.To zawodowy leń,cwaniak i kombinator . Z tym człowiekiem nikt nie chce współpracować . Ludzie przez niego odchodzą z pracy,chyba że pracodawca w porę się zorientuje i wywali go na zbity pysk. Żeby się o tym przekonać wystarczy porozmawiać z jego byłymi przełożonymi i współpracownikami .Gorąco pozdrawiam i nie polecam.

Zuzanna

@Apokaliptyczny masz negatywne doświadczenie ze współpracy z firmą El Professional P.H.U. Możesz zdradzić czy przy podpisywaniu umowy było wszystko w porządku. Czy rzeczywiście pracownicy zza wschodniej granicy zagrażają stanowiskom polskich pracowników w tej firmie? W jaki sposób rozwiązałeś sporne kwestie z firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o El Professional PHU - Gdynia

• Jak się pracuje w El Professional PHU?

Zobacz opinie na temat firmy El Professional PHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El Professional PHU?

El Professional PHU