El Professional PHU

Opinie o El Professional PHU

niezadowolony 2012-03-04 18:38
[usunięte przez moderatora], praca po 12h za zwykla stawke, najnizszy zus,
zmęczony 2013-04-17 20:56
Zgadzam sie szef ok, ale kierownictwo to juz inna historia szczególnie jeden, zrobilo sie troche cieplej i juz chca by pracowc po 12h, niech sie zastanowia bo ludzie maja dzieci zony i mase innych spraw ktore trzeba zalatwic, sami w godzinach pracy zalatwiaja prywaty a jak ty chcesz wone to wielki problem.
aty 2013-05-27 20:34
Szef to rowny gosc,[usunięte przez moderatora]
nie zadowolony 2013-06-24 21:51
Nie polecam tej firmy głównie na złe traktowanie ze strony przełożonych takich jak [usunięte przez moderatora]
pracownik 2014-05-13 15:47
Niska płaca,o wolnym można pomarzyć,sprzęt na którym się pracuję słaby i zniszczony (usunięte przez administratora)
pracownik nieznajomy 2014-05-19 15:25
Nie polecam tej firmy i tyle!!! (usunięte przez administratora)
elektryk 2016-03-14 12:52
Firma ma potencjał ale niczego się tam nie nauczysz przez traktowanie ze strony gburowatego przełożonego kier. budowy ŁS. Nie pomoże się dalej rozwijać bo sam mało wie a za kasę to weźmie nawet kilka robót na raz pod siebie żeby innym nie dać normalnie prowadzić budowy, a sam się nie wyrabia.
ja 2016-03-21 17:52
a jak wygląda praca na stanowisku asystenta kierownika robót elektrycznych? jakie są wymagania stawiane takim pracownikom?
el 2016-04-12 15:35
W tej firmie ostatnią wypłatę trzeba odbierać dwa razy,ponieważ niewiedzą czy komuś przyznać premią czy nie.
el 2016-04-19 21:04
Nikt mnie nie zwolnił sam się wykopałem i nie żałuję, teraz gdzie indziej mam dobrze i nikt w robotę mi się nie wpierdala a nie to co z nerwowymi kaczorami którzy przed pracą spożywają alkohol.
KTOŚ 2016-05-18 11:00
W biurze pracują też po 11 godz od 6 do 17stej. Na początek można liczyć na min 3500zł do ręki. Ubezpieczenie jak pisano wyżej - od minimalnego wynagrodzenia brutto - taką umowę się dostaje.
ktoś 2016-05-26 14:57
zgadza się, ale firma rozwojowa. Na początek polecam każdemu, atmosfera miła.. na spokojnie robi się to co każą - wyceny, dokumentacje powykonawcze. Jak na początek to wg. mnie dobra sprawa. I kasa tak jak wyżej. Z godzinami to cóż.. spędza się długo czasu, ale w ciągu dnia bez problemu można wyskoczyć i sobie coś załatwić- nie rozliczają CIę z każdej minuty. I jest możliwość rozwoju/awansu a wtedy auto firmowe do dyspozcji - każdy z firmowym autem dojeżdża do pracy. Pisałem cały czas o pracy w biurze.
Jan 2017-01-28 17:58
Chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda praca w tej firmie na stanowisku elektromonter, z tego co wyżej piszecie to płaca podstawowa to płaca minimalna, a pod koniec miesiąca otrzymuje się premię bez potrącania ZUS? Pytanie moje jest takie na jaką premię mogę liczyć jeśli jestem elektromonterem z 10-letnim stażem pracy, mam uprawnienia do pracy na koparce i prawo jazdy kat.C, nie korzystam ze zwolnień lekarskich. Czy tam są stawki godzinowe?
ktoś1 2017-03-07 18:34
praca po 11 -12 godz, umowa o pracę, ZUS jak wyżej - od minimalnego wynagrodzenia brutto, dodatkowo premie
Adam 2017-08-08 15:56
Praca po 11-12 godz. na dobę?? Należą się nadgodziny. Premia to osobny temat.
Zgłosiłbym sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy, anonimowo. Sprawdzą i ukarzą kogo trzeba.
Prowadzenie rejestru nadgodzin jest obowiązkowe.
Zostaw swoją opinię o El Professional PHU - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El Professional PHU