Hoger Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o Hoger Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 09:00:27
Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Hoger Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!
Były nieazadowolony pracownik. 2016-10-11 09:46:50
hmmm ocenić tego pracodawcę ciężko. Są tam ludzie którzy pracują tam lata i im tam dobrze pomimo iż człowiek który robi coś 20 lat w kółko to samo i można go uznać za fachowa bo wie co robi i zarabia na poziomie 2000zł. Firma kogucik na serio brak tam ludzi godnych uwagi z którymi by się dobrze współpracowało rotacja w firmie jest olbrzymia to samo za siebie mówi luzie pracują max miesiąc z wyjątkami ja miałem przyjemność poznać osobiście szefa wszystkich szefów Pana H. obiecanki cacanki powiedzą wam wszystko aby was ściągnąć między innymi śmiał się że jak w dzisiejszych czasach można zarabiać 10zł/h bo powiedziałem że za 10zł robić nie będę no to po podpisaniu umowy okazało się że prawdziwa stawka to 10.50zł/h w tej firmie i mało kto zarabia więcej.
suwnice wszelakie maszyny itp. nie mają jakichkolwiek przeglądów a podczas kontroli z Pip na 99% maszyn karteczki o treści wyłączone z użytkowania-bo nie są dopuszczone do tego aby ludzie przy nich pracowali nawet czegoś takiego jak linki stalowe do podnoszenia stali nie ma tylko na pasach które (raz na moich oczach) normalnie pękają i tylko cudem nikomu nic się nie stało nie mówię już o zawiesiach do suwnic które po prostu są tam chyba po 100lat. Ogólnie robota hmmm nudna i monotonna jak to na produkcji ale przepisy BHP i cokolwiek innego to dramat. wiecznie niczego nie ma (mowa o materiałach do pracy) noszenie na grzebiecie stali po 250m w jedną stronę bo nie ma czym jej przewieźć i tak cały dzień np. bo trzeba na inną halę przenieść 3tony stali. Ludzie zastanówcie się zanim tam zaczniecie pracować bo ta firma to jakieś nieporozumienie.
Zostaw swoją opinię o Hoger Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoger Sp. z o.o.