Opinie o BT Topbeton Sp. z o.o. w Lasocice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BT Topbeton Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BT Topbeton Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BT Topbeton Sp. z o.o. w Lasocice

Konduktor Nowy wpis

Dajcie sobie spokój. Często przekroczenia czasu prac. 250 godzin miesięcznie za 5 000 zł to nie jest dobre wynagrodzenie dla kierowcy..

Jan Nowy wpis
@Konduktor

W którym oddziale pracowałeś? Zastanawia mnie czy wszędzie jest tak samo ?

Aneta

To ile wynosi stawka godzinowa, ze nawet z nadgodzinami ciezko o 3 tysiace? No chyba ze w tym roku warunki w firmie sie jakos poprawiły? (Na to liczę..)

Byk
@Aneta

24 brutto na godz . Plus premia 400 i za kurs okolo11 zl brutto. Kursow w miesiacu zrobisz srednio okolo 60. Srednio wychodzi ok 10 godz pracy dziennie. Ale wszystko na papierze nadgodzny 50/100 placone jak trzeba

Dorota
@Byk

A tych nadgodzin w miesiącu to ile średnio wychodzi?

Byk
@Dorota

Od 20 do nawet 60 ale sporadycznie

Dorota Nowy wpis
@Byk

I kiedy w razie czego o nich informują?

Byk Nowy wpis
@Dorota

Nie informuja.

L.L.

Odradzam każdemu współprace z tą firmą, bazuje ona na zwykłych wyłudzeniach jak i wyzysku patrząc na opinie byłych pracowników. Zamawiając beton okazało się, że po pierwsze FV otrzymałem na mniejszą ilość niż w zamówieniu, zostały zamienione jednostki miary. Następnie, dostawa spóźniła się o 8 (osiem!) godzin, pracownicy cały ten czas czekali bezczynnie na budowie a ja musiałem dzwonić co 30 min ponieważ nie chcieli ostatecznie przyjechać wcale. Kiedy już dotarli na dzień dobry uszkodzili ogrodzenie i przyjechali bez pompy, na którą czekaliśmy kolejną godzinę. Mimo mojej obecności na budowie przez cały właściwy czas ich pracy, nie otrzymałem do podpisu żadnego dokumentu WZ ("pompiarz" czyścił przy mnie samochód i wsiadł do szoferki jak i wszyscy inni i udali się w stronę wyjazdu z posesji), jak się okazało po kilku dniach ich pracownik podpisał MOIM NAZWISKIEM wszystkie WZ (poza 1 szt) którą niby po kilku wymianach zdań i ciągłym zmienianiu wersji podpisał ktoś z ekipy murarskiej.... (nie wiadomo kto do dzisiaj). Pseudo kierownik który odebrał telefon po 2 miesiącach (zrzucał wszystko na pracownika), właściciel mimo kilku zostawionych wiadomości i pisemnej reklamacji nie raczył odpowiedzieć, ten typek cały czas mówił o dopłacie za pół "gruszki" o czym wiedziałem a ostatecznie doliczono 1,5! Jak się okazało przez (usunięte przez administratora) przy wystawieniu proformy mimo zamówionej większej ilości, przekazałem zamówienie od murarza w jednostce miary jaką się powinno posługiwać. Dopłata za te pół gruszki wynosiła 1/3 zamówienia dlatego sprawdziliśmy wszystko dokładnie. Ostatecznie zostałem zasypany wezwaniami do zapłaty a na informacje nieprawidłowościach w WZ i uszkodzeniach które dokonali a także spóźnieniu otrzymałem od pracowników jak i centrali firmy, że moge sobie robić co chce z tym a ich to nie obchodzi bo oni wystawili taką FV i trzeba zapłacić... Podsumowując (usunięte przez administratora) przy proformie/ofercie, całodniowe spóźnienie, zniszczenia, podrobione WZ, bezczelność. Znajdźcie inną firmę a unikniecie nerwów które w moim przypadku trwają już 3 miesiące...

Aneta

Jak oceniacie atmosferę w firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BT Topbeton Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Pracowałem w Lesznie cztery miesiące i o cztery za długo. Kierownik to jakiś kosmita.Wogóle nie nadaje się do współpracy z ludźmi Żeby zarobić 3000 to trzeba trochę nadgodzin uzbierać.Nie polecam.

Pracowałem

Beton

Kto lubi parcować za darmo to firma dla niego! Tak zwany kierownik nic nie potrafi.(Iłowa) Zarobki 15 brutto netto11 plus jakieś badziewiaste dodatki masakra

Żeby zarobić 3 tyś jako kierowca musisz zrobić dobre 20-25 nadgodzin. Stawki głodowe 16 brutto/H. Szkoda na nich czasu

Justyna

Czy wiedziałeś o oferowanych warunkach finansowych, zanim podjąłeś zatrudnienie w BT Topbeton? Przed rozpoczęciem pracy znane Ci były wszystkie stawki? Czy powiesz nam, jakie benefity pozapłacowe oferuje firma swoim pracownikom? Czekamy na Twój komentarz.

Oceniacz

Tragedia to jest jak się czyta takie bzdury!!!

Zbychu

Jedna wielka tragedia Pracowałem 3 dni aby z usmiecham na twarzy opóścić ten (usunięte przez administratora). 12 h minimum codziennie Zarobki 15zł z kawałkiem brutto Nie polecam strata czasu!!!

Ganger

Zarobki jako kierowca około 12 zł na godzinę normalnie płacone nadgodziny 50% i 100 % w weekend. Do tego jakąś premie na koniec miesiąca dadzą z 10 procent. Czyli jako kierowca około 3000 zł z kilkoma nadgodzinami. Na zimę kiedy nie ma pracy lubią dać wypowiedzenie.

admin

Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie BT Topbeton Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o BT Topbeton Sp. z o.o. - Lasocice

• Jak się pracuje w BT Topbeton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BT Topbeton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BT Topbeton Sp. z o.o.