Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Legia Cudzoziemska

Pracowałeś w firmie Legia Cudzoziemska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-13 20:25:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Czy cię popier... po co chcesz tu wracać ? przemyśl to !
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-21 15:26:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
facet zastanów sie jeszcze dwa razy, jak dobrze wiesz chwalic sie tym za bardzo nie możesz (no chyba że masz zgode na słuzbe), a jak jestes tam juz 8 lat to może zostan drugie tyle i o prace nie bedziesz sie musiał martwic. Sam kiedys próbowałem ale nie wyszło szkoda. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
seba - 2010-03-11 22:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
coryka jestbfajna...-podobało mi sie na mandarynkach..pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legia Cudzoziemska

Twoj email:
Wiadomość: