logo BASF Polska

BASF Polska

Śrem

Opinie o BASF Polska

anonim 2011-04-18 08:44:25
HAHAHA.... a co zwolnili już duet z bayosanu? do póki pracują tam dwaj panowie z bayosanu polsko niemiecki duet:) to nie radzę podejmowac pracy.
budowlaniec 2011-04-18 08:49:32
niedotrzymywanie umow, zapominanie o poczynionych ustaleniach to standard, manipulacja i klamstwo na poziomie nie spotykanym w miedzynarodowych korporacjach. radzę omijac szerokim lukiem
anonimus 2012-02-08 18:01:24
pragnę dodać że nowy kierownik to osoba która nie nadaję się do firmy o tak dużej kulturze korporacyjnej . Doradcy odchodzą z pracy nie wytrzymując klimatu jaki buduje ten człowiek. Ostatnio zatrudniony pracownik wytrzymał ponad miesiąc. Odradzam podjecie pracy w tym dziale.
gerard 2012-03-06 12:00:48
zgadzam się z twoją opinią,a jeszcze zapomniałeś dodać o przychodzeniu emaila w niedzielę jak również w godzinach nocnych tj.22-24 CO ZE SPRZEDAŻĄ?
rekrut 2014-09-16 09:31:33
W niedzielę aż takie( usunięte przez administratora ) zastawnaiwam się nad złożeniem cv. ale jak ktos wysyła maila w niedziele to znaczy że nie ma rodziny albo jej nie szanuję. dzięki za opinie i żegnam storopolskim pozdrowieniem ( usunięte przez administratora )
poszukujaca* 2016-05-08 23:55:27
Witam
Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet? Może przez jakas podfirme? Pilne
alc 2016-05-22 19:09:14
@poszukująca* szukają do środy śląskiej na staż letni w dziale HR - może to byłaby oferta dla Ciebie? Z tego co słyszałam staż jest płatny, no wiadomo, kokosow nie zarobisz, ale to zawsze coś, no nie?
Zostaw swoją opinię o BASF Polska - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BASF Polska