Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Akropolises Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Akropolises Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-28 15:08:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozwól innym wyszukać to czego szukają, zostaw własną opinię. Opowiedz innym pracownikom o pracy w firmie Akropolises Sp. z o.o., której siedzibą jest Bielsko-Biała . Opinia zwykłego pracownika na temat spółki to w pewnym sensie dźwignia na teraźniejszym rynku pracy. A jak wygląda system premii?
zdjecie uzytkownika
gaga - 2012-10-14 16:30:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
świetna firma, miła atmosfera - fajni ludzie - a najwazniejsze to szef bardzo merytoryczny.
zdjecie uzytkownika
BielskoB - 2012-11-03 12:10:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w firmie pracuje się [usunięte przez moderatora] za marne pieniądze.Więcej od firm/zleceniodawców bierze pośdednik niż dostaje do ręki osoba która pracuje.
zdjecie uzytkownika
wkurzony - 2014-08-04 14:32:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) Każdy sprzeciw lub inne zdanie równa się wypadnięcie z pracy, a płaca nie dość że mniej niż marna to nigdy na czas.
zdjecie uzytkownika
sprzątaczka - 2014-08-08 16:11:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robimy zrzutke na kalendarz dla szefa , może wreszcie załapie jaki jest dzień bo sobie boroczek zapomniał.Jak zwykle pewnie wykasują tą opinie co nie jest na ręke i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.
zdjecie uzytkownika
cleansleeve - 2014-08-22 18:49:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zamierzam do nich złożyć cv. Jak to jest w tej firmie z umowami, muszę wiedzieć. Można mieć etat i umowę o pracę na czas nieokreślony, czy raczej tylko umowa o dzieło albo umowa zlecenie? Nie wiem o co chodzi z tym kalendarzem, prezes nie jest od pilnowania kalendarza. Kalendarz jest dla pracownika moim zdaniem.
zdjecie uzytkownika
sprzątaczka - 2014-08-23 16:21:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pan prezes jest od pilnowania aby wypłaty były na czas,a otym możesz zapomnieć.Umowy na etat jak masz grupe na czas określony, inaczej zlecenie,na kase czakasz aż sobie o tobie przypomną.Na obiektach ludzie ok robią bo nie mają innego wyjścia.Jeśli komuś to pasuje to cv może sobie składać.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akropolises Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: