Opinie o Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy firma Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czym Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lol

Akromar beznadziejna firma najnizsza krajowa się podnosi a u nich nawet nie masz aneksu do umowy mamy marzec juz a my mamy dopłatę do najniższej krajowej rzenada okłamują okradają robie lidzi w huja.uciekajcie gdzie się da ale nie do akromaru odradzam

On
@Lol

Niestety ale to prawda wyzysk ludzi nie ma najniższej krajowej tylko dopłata z tym się zgodzę beznadziejna firma

Szatan666 Nowy wpis
@On

i strasza zwolnieniem caly czas

Szatan666 Nowy wpis

Z poczatku wydawalo sie super,ale pozniej wszystko sie zmienilo,czlowiek ktory sie zle czuje musi dokonczyc swoja prace inaczej cie zwolnia nawet ze zlamana noga masz to skonczyc i tyle.Pani sprzatajaca Pani A.z Łodzi kabluje wszystko swojej kochanej kierowniczce nawet kiedy idziesz do kibla ale za to ze zle wykonywala swoja robote czy wykorzystywala inne osoby to nie mozna na nia zlego slowa powiedziec. Czlowiek nom stop jest straszony zwolnieniem za byle co.nie szanuja nie sluchaja i maja gdziesz czlowieka .a pani kieowniczka sylwia wyrzywa sie na swoich ludziach zwalnia innych bierze drugich i sie wydziera na nich terroryzuje dzwoni co chwile i nowe osoby sie zwalniaja same...obyscie sploneli w piekle

zadowolony Nowy wpis

do renata placili najnisza krajowa plus dodatek za noc plus zwrot kosztow dojazdu ale nigdy nie bylo nadgodzin to najwazniejsze czules sie wtedy za lesiakowej jak czlowiek a nie jak teraz w innych firmach najwazniejsza grupa specialna i kasa z pefromu ja nie odszedlem tylko zlecedionawca zrezygnowal z ochrony akromar wyplacil rekompesate a najbliszy obiekt maja 120 km ale jak pojawi sie oferta z chencia wruce

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
zadowolony

pracowalem w tej firmie 3 lata moge powiedziec ze takiej firmy z swieca szukac po rozwiazaniu umowy klient roawiazalumowe wyplacili rekompesate w tym czasie trafiali sie rozni kordynatozy wiekszosc to buraki bez wiedzy w firmie zaczelo sie psuc kiedy z stanowiska prezesa odeszla pani edyta zaczeli tracic obiekty ale z chencia bym tam wrucil pracowalem potem w roznych firmach pseudo ochrona brak nowych ubran telefonu sluzbowego wowyw okresie letnim przepraszam za blendy mam wode wzroku nie za bardzo widze klawiature

Renata
@zadowolony

Ze świecą szukać, ale za co dokładnie? Aż tak dobrze płaciła czy chodzi o generalnie o traktowanie ludzi? czemu odszedłeś po 3 latach?

Ona

Firma wyzysk pracownika.Zwłaszcza sprzątanie .Kierowniczka ma swoich ulubieńców którzy wszystko mówią co się dzieje na obiekcie.

@Ona

Jesteś zatrudniony jako pracownik personelu sprzątającego? Na stronie pracodawcy https://akromar.pl/praca jest kilka ofert rekrutacyjnych nie tylko dla osób sprzątających, ale też dla pracowników ochrony. Mógłbyś doradzić jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i jakie kompetencje trzeba mieć, żeby aplikować?

@Tomasz

Ta firma jest masakra nie dbają o pracowników, żadnych premi, tylko się wożą autami kawa herbata i ploty to najważniejsze.Nie wspomnę o grafikach non stop zmiany. Koordynatorz weźcie się za robotę a nie nic nie robicie

Renata
@Anonim

Skoro grafik jest zmieniany non stop, czy jest możliwość, aby sobie 'zarezerwować' stały grafik i pracować cały czas w tych samych godzinach i dniach?

admin

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy IPT Akromar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa? Czekamy na Twój komentarz.

@admin

Firma akromal (usunięte przez administratora) zero odzieży tylko po kimś się nosi żadnych premi tylko ploty i ulubiecow robiących kawe tak nie powinno być gdzie jest dyrektor. Nie widzi tego

Lol

Nie zero podwyżek kordynator robi co chce grafiki dla wybrańców .Nie to przeczyta dyrektor firmy, gdzie jest odzież dla pracowników ochrony niema,jakieś świąteczne paczki Nie ma (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Firma bardzo a to bardzo kiepska, umowa kiepska najniższa krajowa podana z 2015 roku plus jakaś premia regulaminowa.Komendanta to się mianuje w służbach Państwowych a nie w jakieś ochronie.Zero podwyżek premii, atmosfera taka sobie. Nie polecam tej firmy.

@Były Pracownik

Również pracowałem w firmie akromar i powiem szczerze że jest masakra zero ubrania żadnych podwyżek koordynator też masakra tylko kawka ploty a pracownik w dupe kopany nie polecam tej śmiesznej firmy jest masakra.

@Marcin

Niech się wezmą za kordynatorow akromaru a nie tylko duży wożą autami kawkę piją zero ubrania ,grafiki na (usunięte przez administratora) i się cwaniakuja.Znam kilku kordynatorow nie polecam tej firmy 3 umowa i dalej na rok ubrania niema dyrekcja wcale nie daje żadnych pieniędzy na święta i innych firmach należy się a tu nie.Zenada tylko sobie dają pensie a ty na ochronie nic ci się nie należy .Kordynator ma swoich podpierdalaczy i cwa iaki.

Barbara

Czy przyjmując się do pracy w Ipt Akromar można liczyć na szkolenia wzbogacające nas o cenną wiedzę oraz nowe umiejętności? Jeśli istnieje taka opcja to zastanawiam się czy pracodawca takie szkolenia finansuje pracownikom w całości czy może tylko do nich dopłaca. Proszę o informacje.

Tomasz

Krótszy czas pracy Osoba z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności może pracować nie dłużej niż 8 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo. Praca w nadgodzinach jest zabroniona. W przypadku pracowników z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności normy są jeszcze bardziej rygorystyczne i wynoszą 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Wykonywanie obowiązków tylko w ciągu dnia Pracownik z niepełnosprawnością nie może wykonywać obowiązków w porze nocnej (8 godzin przypadających pomiędzy 21:00 a 7:00). Akromar w Kostrzynie nad Odrą tych przepisów nie przestrzega , pytałem tam o pracę , byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i usłyszałem że pracujemy na trzy zmiany , nawet osoby z drugą oraz pierwszą grupą . Tu link do strony(usunięte przez administratora)

już nikt

Pracowałam w firmie 13 lat, po przegranym przetargu trzeba było odejść. Bardzo żałuję. Pracowałam w wielu firmach ale tak jak liczy się z pracownikami Akromar nie było nigdzie. Firma przestrzega czasu pracy ,pensja chociaż najniższa krajowa ale zawsze na czas, bez przekrętów i liczeniem czegoś pod stołem, grafiki na co najmniej 7 dni przed końcem miesiąca, zmiany w grafiku tylko za zgodą pracownika, wolne dni uzgadniane z pracownikami, planowane urlopy udzielane w/g planu, umowy dla nowych pracowników najpóźniej w pierwszym dniu pracy, jeśli nie doszły oryginały to był skan. Jeśli gdzieś na obiektach w terenie jest inaczej to proponuję zgłosić to do Dyrektora działu kadr w Zielonej Górze bo to znaczy że któryś z kierowników jest nieudolny i nie może zła postawa kierownika rzutować na ogół firmy. Życzę każdemu kto szuka pracy aby znalazł ją w Akromarze-

Otto
@już nikt

Ja pracowałem znacznie krócej i mam całkowicie inne zdanie. Jeszcze kilka lat temu można było powiedzić, że firma jest ok. Teraz to porażka. Kierowniczki to ja nie widziałem ze trzy miesiące. Odzieży prawie zero, kwitków zero, podwyżki zero, premi zero. Ciągłe straszenie że utną etat że mam iśc na urlop bo tak. Ciągle zmieniany grafik. Nikomu nie polecam.

Nowa sol

Nie polecam firmy metal dach w nowej soli porażka. Lepiej traktują Ukraińców. A kierownik malolat to jedna wielka pomyłka tak zwany Dzedaj

@Nowa sol

Co takiego spotkało Cię w trakcie Twojej pracy w firmie Ipt Akromar? Nie polecasz pracy w tym miejscu, dlatego też chciałbym zweryfikować dlaczego. Na pewno są jakieś konkretne powody wyrażenia przez Ciebie takiego zdania.

@mirecki a były jakieś premie dla pracowników ?

Mirecki

Pracowałem w firmie akromar 6 miesięcy przy sprzątaniu sklepu. nie dostałem ubrania roboczego w tym czasie, jedynie koszulkę jakąś używaną po kimś kto juz nie pracuje. Kierownik nasz zmieniał sie w tym czasie 3 razy co chwila nowy. na urlop nie mozna było iść bo brakuje ludzi. Cieżka praca za najniższa pensje

Barnaba

Generalnie to idziemy do pracy żeby pracować a nie odpoczywać. Dobra firma dla tych co pracują!!!

michalina

(usunięte przez administratora) nie dają urlopów, rzucają z obiektu na obiekt

Kowal

Uważam,że nie jest warto zostać ochroniarzem w Akromar to jak zachowuje się komendant w KŁODZKU to jakaś kpina, pochwala ludzi którzy mają powiązania rodzinne z zakładem i mu wszystko donoszą dodatkowo bierze udział w wyborach i nie szanuję swoich pracowników myśląc o własnej karierze! Szczerze nie polecam tej firmy płacącej 1550 złotych ludziom chorym!

Albert
@Kowal

Powinni go najpierw nauczyć tworzenia grafiku służb, albo najlepiej wysłać go na portiernie na okres świąteczny niech zobaczy co to jest, i jak wygląda służba na stanowisku ochroniarza

Albert

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wpisałem opinie to mi nie przyjęło. Pic na wode

albert

kiepskie zarobki, panie z kadr mało pomocne, kierowniczka ubranie robocze przywoziła 3 miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k.
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Rzemieślnicza 16B
    65-823 Zielona Góra
  • NIP: 9291374246 KRS: 0000191493

Ipt Akromar Sp. z o.o. sp.k.