Opinie o Alwis Andrzej Bereźnicki w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alwis Andrzej Bereźnicki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alwis Andrzej Bereźnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alwis Andrzej Bereźnicki w Wrocław

Czy w Alwis Andrzej Bereźnicki możliwa jest praca na podstawie B2B?

A co to jest B2B?

Helena Nowy wpis

Widzę sporo negatywnych opinii na temat firmy. Szef niezbyt dobrze traktujący pracowników, alkohol. Jak teraz wygląda sytuacja? Czy trwa rekrutacja? Jakie są zarobki i czy umowa jest o pracę? Mąż szuka pracy

Do heleny Nowy wpis
@Helena

Wszyscy się zapili na śmierć i firma się zamyka.

Czy w Alwis Andrzej Bereźnicki zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie ,wszytko jak i było Szef firmy kłamca i (usunięte przez administratora) i to jest główny powód żeby nie podejmować pracy w alwisie. Bereźnickiemu jest podrzędna klinika psychiatryczna. Szef tej firmy krzyczy na pracowników , nigdy nie dotrzymuje słowa i zawsze śmierdzi od niego alkoholem. Zawsze mó się wydaje że wszyscy chcę go okłamać , a to jet jednym z wskaźników szyzofrenii , po za tym nie ma kolegów i rodziny. Wszyscy rezygnuję z pracy w alwisie. A szef tej firmy jest jednym wielding żartem w branży aluminiowej

Joanna

A czy to, że czy alkohol od szefa wpływa lub przeszkadza pracownikom w ich pracy? Gorzej się wtedy zachowuje? (O ile faktycznie spożywa ten alkohol)

Życzliwy
@Joanna

Oczywiście, że spożywa, przychodzi do pracy z połówką w ręku, do śniadania jeszcze dwie, a w południe chyba ze trzy. Całe szczęście później leży na wycieraczce i przeszkadza tylko wchodzącym i wychodzącym.

zaszły, jeszcze bardziej obłąkany!!!

Roman
@-

to co on teraz takiego robi :D

Nielubiących ruskich
@-

Szczęśliwi ludzie nie tracą czasu na oczernianie innych. Jest to rzeczą nieszczęśliwych, sfrustrowanych, miernych i zawistnych rusków.

Czy w Alwis Andrzej Bereźnicki panuje luźna atmosfera?

Mega luźna. Nie ma roboty, może na 2 godziny dziennie, pełen luz.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Alwis Andrzej Bereźnicki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nowy

Słyszałem że z alwisu odeszło ostatnio kilku pracowników, opinie o firmie słyszałem racze negatywne, zastanawiam sie nad zmianą obecnej pracy, bliższy dojazd, czy ktoś może doradzić.

@nowy

Najpierw spytaj się czy są miejsca. Ja się pytałem, też mam blisko, ale nie ma zatrudnień.

Jaki jest wkład kierownictwa Alwis Andrzej Bereźnicki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

a

Żaden, jeden pracownik lepszy ( faworyzowany ) drugi gorszy ( olewany ), atmosfera pracy w firmie to (usunięte przez administratora) była dobra ekipa niestety działania szefostwa spowodowały odejście z firmy fachowców, firma powoli idzie na (usunięte przez administratora)

@a

Zgadzam się z całością, (usunięte przez administratora) wazeliniarz, jest pod ochronką, jego błędy są ukrywane, zwalane na inne przyczyny. Szef kłamca, już wpada w despotyzm, ostatnio od jakiegoś czasu zaczął traktować pracowników jak potencjalnych (usunięte przez administratora). Pracy tam nie polecam.

Antek

Nie zawsze wszystko idzie jak byśmy chcieli ale to nie znaczy, że firma jest złą. Może trzeba bardziej przyłożyć się do pracy?

Feliks

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Do Feliks
@Feliks

Chyba już nie

sejs

No zawsze będzie tak, że będą różne opinie, bo każdy inaczej na pracę patrzy @kalo.

Do Bezu

Bezu jakie szkolenia! To mała firma produkcyjna. Jak potrzebowałeś szkoleń to po co się zatrudniałeś. Kasa zawsze na czas, stawki bardzo dobre. Jest trochę nadgodzin, ale bez przesady, wszystko płacone.

Bezu

Jaka atmosfera ????? Pracowałem dla tego buca i wiem jaki to wyzyskiwacz i (usunięte przez administratora) Brak szkoleń , syf i niezła kasa ? - koń by się uśmiał. Adam wal takie kity dalej za rok zobaczymy ha ha ha. Powodzenia .

Mar

Uważaj na tego człowieka . Pięknie mówi o sobie i swojej firmie . Co to nie on i jaka jest jego firma och ,och Pamiętaj i wbij sobie głęboko ALWIS to (usunięte przez administratora) br />

prycik

Witam .Zaczynam współpracę z p.Andrzejem i czy może mi ktoś opowiedzieć jak u niego to wygląda. ???? Z góry dziękuję

x men

simones nadgodziny w tej firmie to masakra nawet kawy nie mozesz sie napic bo juz leci z biura patrzec co robisz istny (usunięte przez administratora) naprawde nie polecam

batory

zgadzam sie z kolegą wyzej to dran ,egoistyczne podejscie do ludzi liczy sie tylko On i Alzwis(koński) nawet bracia sie odwrócili . A tak na marginesie to ten człowiek nie wie co to miłosc nigdy nie miał dziewczyny a ma juz 40 lat masakra tyle czasu na recznym jeżdzić

Trzeba uważać na właściciela firmy i na jego poczynania . Wysyła swoich pracowników po odbiór materiału , kierowca podpisuje fakturę a właściciel wypiera się ,że nie ma takiej faktury i nie zapłaci za towar (nawet po otrzymaniu duplikatu ). Złodziej !!!!!!! Uwaga nie mówcie zbyt dużo u nigo bo lubi oczerniać ludzi nawet swoich przyjaciół . Drań

mam podobne zdanie , to chora bania

admin

zgadzam się z kolegą ,to prawdziwy tyran wiem jak pracowali tam moi koledzy ,nie mieli czasu dla swoich rodzin az jeden się rozwiódł przez prace u niego. I tez mówili ze ten gość ma nie równo pod sufitem

viciak 2323

powiem wam ze ja tez odradzam współpracy z tym człowiekiem to tyran dla pracowników. Mysli ze nikt tak jak on nie ma rodziny i cały czas może pracować za grosze wytrzymałem tam nie długo ,teraz wstyd mi mówic gdzie pracowałem jak ktoś się pyta bo nikt go nie lubi (usunięte przez administratora)

ostatnio wieści niosą, że wspólnik też opóścił statek Alwis - co niestety świadczy, że super tam nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Alwis Andrzej Bereźnicki - Wrocław

• Jak się pracuje w Alwis Andrzej Bereźnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Alwis Andrzej Bereźnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alwis Andrzej Bereźnicki?

Alwis Andrzej Bereźnicki