Opinie o Vadain International Spółka z o.o. w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vadain International Spółka z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vadain International Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vadain International Spółka z o.o. w Grudziądz

Jakie są warunki zatrudnienia w Vadain International Spółka z o.o.?

Ala
@ddd

Chyba żartujesz. Brak pracy. Zwalnianie pracowników. Od 1 października 3/4etatu. Mrągowo podobno do zamknięcia...

Jakie są warunki zatrudnienia w Vadain International Spółka z o.o.?

ddd Nowy wpis

trzeba sie zarejstrowac w urzedzie pracy, bo zatrudniaja na projekty. Czesto nowi pracownicy sa zatrudniani po 3 mies w roznych firmach. Zarobki raczej nie przekraczaja najnizszej krajowej

Karo Nowy wpis
@ddd

A czy z czasem te zarobki rosną, czy cały czas zarabia się najniższą krajową? :( Można liczyć na jakąś premię? Ewentualnie, czy jest możliwość zostawania po godzinach, bądź przychodzenia w weekendy, aby dorobić do pensji? Dla mnie to nie problem, a zawsze jakiś grosz by wpadł :)

Ala Nowy wpis
@Karo

Zwalniają pracowników,a ci,którzy zostali, pracują na3/4etatu.

Ala Nowy wpis

Była pracownica

W pracy stosowany jest (usunięte przez administratora),przełożone znęcają się psychicznie i fizycznie na nowych pracownikach.Złe środowisko pracy,sadystki.Nie polecam w 200%

Damian

Ktoś skomentował że mało płacili za nadgodziny. To wtedy stawka nie jest 100% wyższa? Jak teraz do tego podchodzą? Jak trzeba dużej zostać to jakie pieniądze proponują?

Jaki jest wkład kierownictwa Vadain International Spółka z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tofik

Nie interesują się tym zbytnio. Relacje z "wyższymi" zależą od tego czy uda Ci się podlizać, a oprócz tego kierownictwa nie interesuje relacja między pracownikami w dodatku gdy chcesz się spytać współpracownika o cokolwiek związanego z pracą jest Ci już od razu zwracana uwaga że za dużo gadasz.

Mirosław
@Tofik

Dziwne że ich to nie interesuje, w końcu lepsza atmosfera to bardziej wydajni pracownicy. A jak z pensją to wygląda? Dobrze płacą?

Tofik
@Mirosław

Najniższa bez żadnych premii itd.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vadain International Spółka z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Żart chyba

Dzisiaj dostaliśmy kwitki od wypłaty a tam jak byk za nadgodzine niecała (usunięte przez administratora), zaczyna mnie to wkurzać do tej pory nie zwróciłam na to uwagi myślałam inaczej piszą czy coś ale nie oni naprawdę płacą tak mało. Teraz widzę że to nasza wina ludzi bo zostajemy a oni zadowoleni, szwaczy prawdziwych już nie ma a nasi tak nas nie szanują.

Wiola
@Żart chyba

Co mądrzejsi się zwalniają tle że pracowników dobrych tracą

Brzydka

Myślałam żeby tam wrócić ale widzę nie ma po co

@Brzydka

Nie ma

Śmiech na sali

Nie polecam osoby odpowiedzialne biura do wymiany nie ma co robić ale chcą zrobić dwie zmiany widocznie firma lubi iść w straty prąd i w ogóle

Co oznacza ta nazwa firmy ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Vadain International Spółka z o.o.?

M

Firma nie pracuje w systemie 12/12

Zszokowana
@M

Nie są na to wypłacalni

Zszokowana

Wypłata na koncie jaka radość pracuję 12 lat w tej firmie całe (usunięte przez administratora) , nie polecam, chyba najgorzej płacąca szwalnia w Grudziądzu.

Ludzie się budzą, co raz częściej się słyszy że będą szukać pracy gdzie indziej. To firma bez perspektyw, mają fachowców ale ich nie szanują, człowiek z ulicy nie usiądzie do maszyny bo trzeba mieć pojęcie, sama czekam do końca umowy.

Holenderska duża firma a podwyżek brak

Natalia

To przykre, a jak kształtują się dotychczasowe pieniądze na produkcji? Na swojej stronie Vadain szuka pracowników na szwalnię, piszą o atrakcyjnych zarobkach, ale stawek nie podają. Pomożesz mi?

@Natalia

Wynagrodzenie nie jest atrakcyjne, pracuje tam moja koleżanka to już w sarze i w visher lepiej płacą

Wypłacają dodatkowe nagrody w Vadain International Spółka z o.o.?

Jakie nagrody, wszyscy pracownicy nie mają premii kwiecień, maj. Od czerwca guru milczy.

Lili

Premie są już wypłacane pracownikom, a co tydzień ,,guru'' informowało o sytuacji w Firmie na bieżąco.

bezrobotna

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Vadain International Spółka z o.o. w Grudziądzu?

Klient

Witam, czy od jutra zakład będzie zamknięty ?

Damian
@Klient

Masz na myśli, że pracownicy będą mieć czasowe wolne, czy praca będzie obywała się zdalnie? Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać więcej o możliwościach rozwoju i ewentualnego wewnętrznego awansu. Ambitne osoby szukające pracy na pewno zainteresują się tym tematem.

J
@Klient

Produkcja będzie kontynuowana jeśli o to chodzi. Dla osób fizycznych, które chciałyby wejść do firmy będzie zamknięta.

Daria

Dobra firma ale wiadomo, że zadowoleni będą ludzie pracujący tak jak tego oczekuje firma!

Janusz

Czy ma ktoś informację na stanowisko doradcy klienta- przedstawiciela handlowego?

życzliwa

pracuję w tej firmie wiele lat zwalniałam się i nawet oni mnie zwolnili ale zawsze mogłam wrócić i nigdy mi i wielu innym firma nie odmówiła teraz też pracuję i nie mam może kokosów ale kto je ma ludzie zastanówcie się co wypisujecie i pomyślcie jest jak jest ale wszędzie dobrze gdzie nas niema a wocławek został zamknięty ponieważ nie było tyle pracy od zleceniodawców którzy byli tam szyci i firma nie stać by tracić pieniądze na utrzymanie firmy która nie przynosi zysków a ciągnie w dół więc lepiej że ją zamknięto

gosc
@życzliwa

praca byla tylko chodzilo o cos innego w tym wszystkim skonczyly sie dotacje wiec trzeba bylo zamknaca pozatym uczciwy pracodawca tak nie postepuje ze w ciagu pare godzin daje wypowiedzenia czegos sie obawiali i dlatego wczesniej nie uprzedzili pracownikow o zamknieciu pan ktory byl tam kierownikiem tez cicho siedzial ale nic dziwnego tez sie bal a pani ktora byla z panem (usunięte przez administratora)mowila to co jej kazano i wyuczyla sie na pamiec bez nich i tak sobie radzimy ale to firma (usunięte przez administratora) i tyle .

mis

komu dobrze sami nie wiecje co piszecieja my jestesmy tylko ludzmi a to jest jedna (usunięte przez administratora) urzedy dobrze wiedza jak jest to sami kieruja do zakladow gdzie nie wyplacaja i sobie kpia z ludzi powinni byc w urzedach przeszkoleni zeby umieli doradzic co w takiej sytuacij zrobic a nie siedza tam zeby pic kawe i brac pieniadze na pracodawcow nie ma kar jedna wielka (usunięte przez administratora) nie dziwmysie wiec a nikt nikomu pracy nie odebral

Znana

Zabierali wszystko co pozostało w zakładzie tego samego dnia co nas zwolili. Uciekali jak (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora)od ktorego dzierżawlili lokal był na urlopie. Dlaczego Państwo nie weźmie się za takich co biorą kasę unijną a potem za dwa lata zamykają. Ludzie nie podpisujcie żadnych na siłę umów na porozumienie stron. Nic nie dostaniecie!!!

kaśka
@Znana

Dobrze wam ,

Zostaw merytoryczną opinię o Vadain International Spółka z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Vadain International Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vadain International Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vadain International Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vadain International Spółka z o.o.