Tacoma Polska

Włocławek

Opinie o Tacoma Polska

zawiedziona 2009-11-18 11:29:47
zawsze nie płacą na czas. UWAŻAJCIE!!!!
hm... 2010-01-23 18:10:20
a mnie zawsze płacą na czas... ciekawe czemu ?
misiu 2010-01-28 22:54:18
oni myślą, że będą się tak dalej ślizgali, ale kiedyś ktoś im ząbki powybija
asica 2010-02-11 11:25:20
nie wypłacaja pensji?? to nie warto sie u nich zatrudniać?? teraz szukaja nowych pracowników
xxx 2010-02-16 20:23:44
Zapewne tańczysz jak grają
...dobrze znam ten system.
Piotr Pokora 2010-02-25 23:41:41
Miej odwagę i nie bądź anonimowy. Boisz się?
anonim 2010-03-25 22:05:15
dobra firma jestem z niej zadowolony nie wiem co chcecie !!!
Robert Ł 2010-04-01 09:20:44
POLECAM Prace w Tacoma, jeżeli naprawde masz chęć pracować, to zarobisz duże pieniądze, z wynagrodzeniami nie mamy problemu, jak by były, to jakoś bym zauważył, wkońcu pracuje nas grupa ponad 20 osób!!! Jedni rok inni pół roku, jeszcze inni kilka miesięcy, ale wszyscy jesteśmy zadowoleni, jeżeli ktoś ma wątpliwości, co do pracy w jakiejkolwiek firmie, to niech nie pyta o zdanie byłych pracowników, tylko tych co pracują aktualnie, Przyjdź porozmawiaj z nami, dowiesz się czy dostajemy pieniądze, czy jest inaczej
kasia 2010-04-01 09:26:23
mi też płacą i pozostałym specjalistą z naszego biura, tak samo około 20 ludzią
Nie płacą 2010-04-02 12:37:56
W ogóle nie płacą !!! Mogę to bardzo łatwo udowodnić !! A ci co pracują to są bardzo naiwni. dopóki pracujecie to wynagrodzenie otrzymujecie. Przestanie tylko pisać Umowy OFE to nigdy więcej nie zobaczycie już wypłaty za swoje umowy. Jeżeli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt i udowodnię to każemu, który jest zainteresowany. Tacoma wykorzystuje. Ja prowadzę własną firmę o podobnej formie działalności i moim pracownikom wypłacam prowizję od 100-150 zł wyższą niż w Tacomie. Wynagrodzenie jest na czas zaraz po zakończonym transferze, a nie jak to w Tacomie 2 kwartały do tyłu. [usunięte przez administratora]l Proszę pisać tylko zainteresowani. Ciągle poszukuję takich dobrych pracowników jak są w Tacomie oczywiście za większe pieniądze. Do dyspozycji tel i auto służbowe. [usunięte przez administratora]
anonim 2010-04-02 15:16:58
Zapraszam do oglądnięcia programu INTERWENCJA, który wyemitowany będzie we wtorek 5 kwietnia o godzinie 16.15 w TV Polsat.
cdn, bo sprawa jest rozwojowa
anonim 2010-04-14 10:48:23
witam, jestem z firma zwiazana i ciesze sie ze mam mozliwosci pracy wlasnie w tym zspole! duzo sie ucze i problemu z wyplatami nie mam. PROSZE JEZELI KOMENTUJESZ TO PADAWAJ FAKTY I KONKRETY! Latwo sie ocenia innych tylko nie siebie! pozdrawiam! honorata
anonim 2010-04-14 10:57:41
witam, firma jest ok! tylko sie smiac z takich opini! widac ze jestes wielkim ekspertem w tej dziedzinie. Gratulacje za wiarygodnosc i zytelnosc. Tacoma Polska dziala fair i nasz zespol wlasnie jedzie do Kopenhagii na weekend!
do cwaniaczków 2010-04-15 07:11:38
zobaczymy jak długo będą wam wypłacać. A wycieczki to tylko po to aby was namówić do pisania dużych ilości OFE NORDEA. Nie długo PTE NORDEA zerwie z Tacomą umowę, bop nie pozwoli, aby Tacoma okłamywała i oszukiwała ludzi !! Mam dużo konkretów i długo mógłbym pisać o firmie T.
honorataw 2010-04-15 13:08:33
witam, uwielbiam moja prace!
ja 2010-04-15 13:10:06
Bardzo ciekawa praca. Szkolenia sa super!
anonim 2010-04-15 13:13:32
witam, reportaz bardzo ciekawy dla osob ktore dzialaja na szkode spolki. mamy juz dosc waszej negatywnej nagonki. ciekawa jestem ja rozwija sie wasza praca w konkurencji? Powodzenia!
honorataw 2010-04-15 13:19:32
witam, prosze podaj swoj adres i prawdziwe imie abys mogl lub mogla przedstawic swoje fakty publicznie. Pomowienie jest karane! Firma nie bedzie stala obojetnie do nieprawdziwich informacji. Nordea tez nie bedzie stala obojatnie do pomowien, a wlasnie to jest co dzieje sie tutaj na forum.
honorataw 2010-04-15 13:25:34
witam zapraszam na konferencje ! Zaprszam do usmiechu! Pozytywne emocje i pozytywne nastawienie jest droga do sukcesu, nie marudzenie!
ja 2010-04-18 08:57:18
zobaczymy jak długo beda ci placic. komus musza wyplacac bo by nikt dla nich juz nie pracowal. a tych idiotow co dla nich pisza umowy to zostala doslownie garstka. przyjdzie moment na ciebie zeby cie wydymac.Tak otrzymujesz wynagrodzenie, ale dopiero w marcu 2010 r otrzymalas wynagrodzenie za listopad 2009. nie badz slepa/y to chodzi tylko o to aby bic kabze zarzadowi. oni zajmuja sie tylko otwieraniem wezwan do zaplaty i dziennikarzami, ludzie maja na nich takie baty ze sie nie wygrzebia. pozdro
anonim 2010-04-20 13:23:45
witam, praca w firmie sprawia mi duzo przyjemnosci.
honorataw 2010-04-20 13:30:40
witam, znam osoby w reportazu osobiscie, pracowalam z nimi i to co mowia to przeraza mnie i moj zespol. Wstydze sie ze mialam mozliwosc z nimi pracowac i spedzac czas. Jezeli odchodza do konkurencji to musza sie liczyc ze to niesie ze soba konsekwencje, nawet nie wyplaconej prowizji. Smieszni sa w tym reportazu!
poszkodowana 2010-04-21 12:53:30
Pracowałam tam kilka lat i na początku też wypłaty otrzymywałam regularnie- do pewnego czasu...dużo zaległych środków już odzyskałam z wielkimi trudnościami ale jeszcze 15000 zł TACOMA wobec mojej osoby zalega !!!
Jak dla mnie to są wyzyskiwacze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zarządzający tą firmą nie mają kompetencji i są biznesowo niedojrzali.
Tacomę najlepiej omijać szerokim łukiem.
oszukany frajer 2010-12-22 21:47:04
dlatego na swieta pracownicy nic nie dostali i żebraja się innej spółki
płacą 2010-12-30 14:01:16
oczywiście, że płacą wynagrodzenie. I to całkiem niezłe. Za ostatnią wypłatę kupiłem sobie nowy telewizor i jeszcze zostało.
uytr 2011-02-02 09:59:02
jest więcej takich, którzy w Tacomie pracują bez żadnych większych perturbacji. Tak to już jest, że jedni potrafią się dostosować, a inni nie. Dziwi mnie tylko to, że jak komuś praca się nie podoba, to zaraz smaruje po sieci kalumnie... Strasznie to infantylne
anonim 2011-03-08 22:12:41
do czasu moja droga do czasu, sama wspomnisz te słowa i wtedy zrozumiesz jaka byłaś głupia. polak mądry po szkodzie, jeszcze raz powtarzam sama zobaczysz
to samo 2014-11-04 13:59:43
mam ten sam problem, jeśli ktoś ma jakiś namiar na MP, będę wdzięczny.
zawww 2015-02-19 22:40:44
właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia bardzo dziekuje za odpowiedzi
nurrrko 2016-05-14 20:29:52
Premia to bardzo dobra opcja w tej firmie @kronim, przy czym no trzeba jednak się postarać aby ją dostać, umowa o pracę jest zawiera na czas określony, ale po jakimś czasie już mogą dać na czas nieokreślony.
Qwert 2016-10-31 22:34:11
Firma zalega mi z wypłatą ok 11 000 zł, i nie chcą zapłacić. Potwierdzę to w każdym sądzie, ja i inni moi współpracownicy.
Zostaw swoją opinię o Tacoma Polska - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tacoma Polska