brak logo

Instalbud Janosz Sp.j.

Pszczyna

Opinie o Instalbud Janosz Sp.j.

bazyl 2011-09-01 06:04
Możliwość rozwoju zawodowego - jest . Atmosfera - w zależności od stanowiska ale raczej przyjazna. Wynagrodzenie - W znakomitej większości kiepskie.
były pracownik 2013-03-20 00:31
Zacząłem w tej firmie swoją pracę zawodową i ze względu na zajmowane stanowisko miałem okazję nauczyć się dosyć sporo. Sam odszedłem, buta i arogancja Pana [usunięte przez moderatora]-nie do zniesienia. Słabe wynagrodzenie i niesłowność właścicieli. Nie polecam jednostkom ambitym, wszystkie nawet najlepsze pomysły ale wbrew wizji dyrektora to zdaniem dyrektora [usunięte przez moderatora]...
Niby duża firma a nie szanuje ani pracowników ani swojego imienia czego dowodem są spadki sprzedaży i strata dawniej wiernych stałych odbiorców.
raczej dawny pracownik :-) 2013-05-05 19:00
Nie wiem ile pracowałeś tam no ale musisz przyznać ,ze firma pod "wodzą " Pana [usunięte przez moderatora] mocno sie rozwinęła samych oddziałów otworzył (oczywiście przy pomocy...) całkiem sporo. "Najlepsze pomysły" to też bywa różnie..to co nam sie wydaje ok ,no nie wiemy wszystkiego... nie zawsze takim jest. Co do spadku sprzedaży to..konkurencja jest ogromna na Górnym i nie tylko więc jest ciężko....Patrząc z perspektywy czasu było ok,kasa raczej słaba ale ludzie spoko choć oczywiście bywały spiecia.....jak jest teraz nie wiem...
1
były pracownik 2013-05-09 00:12
Pracowałem długo na stanowisku kierowniczym więc wiedzę chyba mam dosyć sporą...Jak napisałem, jednostki ambitne są Dyrektorowi potrzebne i na rękę do czasu aż zaczną głośno wypowiadać co tak naprawdę myślą, Zapewne się znamy więc pozdrawiam,
Ps Sam sobie sterem, żeglażem, okrętem...Żałuję tylko, że tak późno:)
pzdr
1
poszukujący pracy 2014-03-11 14:47
Witam. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Oczywiście zależy w jakim oddziale. Zarobki niestety nie powalają a w zestawieniu z zyskami firmy - są mierne. Socjal bardzo dobry (dodatki na pranie, bony świąteczne, wczasy pod gruszą). Zasady zarządzania przez Dyrektora są co najmniej dziwne. Arogancja do pracowników, silne przekonanie o nieomylności, i traktowanie ludzi jak niekompetentnych, pozbawionych kreatywności i pomysłów debilków. O ile właściciele firmy są osobami wartościowymi i na poziomie - pozycja Dyrektora którą zdobył (dzięki pozycji firmy na rynku) powodują, że to co się dzieje w firmie do Właścicieli raczej nie dociera. Zdaję sobie sprawę, że rolą Dyrektora jest zarządzanie firmą w taki sposób aby ugruntować jej pozycję na rynku, przyczynić się do jej ekspansji i zwiększaniu zysków. Niestety Dyrektor robi to najczęściej tnąc koszty na wypłatach. Sądzę, że Właściciele firmy wychodzą z założenia iż „firma ludźmi stoi” - Dyrektor swoją postawą pokazuje, że nie podziela tej zasady. Zastąpił ją „nie ty – będzie inny na twoje miejsce”. Pracuję bardzo długo w jednym z oddziałów i pomimo widocznych efektów – nigdy nie usłyszałem z jego ust „dobra robota”. Nie wpływa to pozytywnie na morale pracowników Zarządzanie zasobami ludzkimi kijem (bez marchewki) rodzi frustracje i nie wpływa pozytywnie na lojalność pracowników. Ogólnie jest ok (poza zarobkami) do czasu... aż przyjedzie Dyrektor.
7
pszczyna 2016-02-15 12:21
swieta racja tak to niestety wyglada
pracuś 2016-08-04 09:44
Pracowałem tam w magazynie....koszmar.Warunki pracy w magazynie to katastrofa , szczególnie jednym, kasa raczej kiepska, a pracy ogrom....no i te układy. Jak ktoś lubi tyrać w pocie czoła to doskonałe miejsce.
Zostaw swoją opinię o Instalbud Janosz Sp.j. - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalbud Janosz Sp.j.