Nafira Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nafira Sp. z o.o.

Cola Nowy wpis

Czy jako nowy pracownik zrobię na rękę 2.5 tyś

Ewa Nowy wpis
@Cola

Cześć, nie wiem czy uda Ci się tutaj dostać szybko jakąś odpowiedź na swoje pytanie. Ostatnie opinie zostały dodane już parę miesięcy temu a obecnie pojawiają się jedynie te w formie pytań. Masz może w planach wybranie się do firmy i zapytanie bezpośrednio pracodawcy jakie zarobki oferuje? Jeśli czegoś się dowiesz to proszę, daj znać też tutaj.

Nowy wpis

@Cola

Na chwilę obecną proces rekrutacji nowych pracowników w Nafira Sp. z o. o. został zawieszony. W związku z powyższym, gdy tylko ponownie rozpoczniemy proces rekrutacji zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne wybranych kandydatów, którzy aplikowali do pracy w naszym zakładzie poprzez wysłanie do nas swojego CV. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat uzyska od nas wszelkie informacje na temat specyfiki działania naszego zakładu, rodzaju pracy oraz wysokości wynagrodzenia na danym stanowisku. Osoby chętne do podjęcia pracy w naszym zakładzie zachęcamy do przesyłania CV na naszego firmowego maila: info@nafira.pl

kkk Nowy wpis

na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

Janek

@Perełka a ludzie rezygnują przez za dużą ilość pracy na produkcji czy przez co?

Perełka
@Janek

Przez atmosferę panującą w tym zakładzie!!

Malaga :)

Po raz kolejny pisze gdyz znowu ktos usunal moj wpis. CzlOwiek w tej firmie to nie czlowiek to ROBOT. Masz robic, nie rozmawiac, nie patrzec na ludzi, poprostu NIC tylko wykonywac swoja funkcja i JAZDA. Rozumiecie to?!

zainteresowana
@Malaga :)

A co się robi w pracy jeżeli tu ktoś obraża się że w pracy każą mu " ...Masz robic, nie rozmawiac, nie patrzec na ludzi..." Proszę o szczere opinie a nie jakieś dziwaczne wpisy, ponieważ interesuje mnie złożenie aplikacji w danej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nafira Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Perełka

Zarobki na produkcji bardzo słabe. Bardzo duża rotacja pracowników , ciągłe nadgodziny albo praca w sobotę. (usunięte przez administratora) Jednym słowem MASAKRA

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Nafira Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nafira Sp. z o.o. - Czapury

• Jak się pracuje w Nafira Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nafira Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nafira Sp. z o.o.