EKOLAND S.C.

Kraśnik

Opinie o EKOLAND S.C.

admin 2015-08-16 10:03:12
Jak długo pracowałeś w firmie EKOLAND S.C.? Wypowiedz się na naszym forum?
max21 2015-12-24 08:27:50
Drapieżna i zaborcza polityka EKOLANDU może kiedyś obrócić się przeciwko nim samym.Mając tak duży obszar do obsługi w świadczeniu usług wywozu nieczystości wchodzą w paradę firmom które tego nie robią ,bo mają resztki przyzwoitości i honoru dając przy tym tak śmieszne i zaniżone ceny doprowadzi do klęski na rynku obioru odpadów.Jeszcze pewnie kilka lat a zaczną dopłacać do świadczonych usług bo do tego to zmierza.Mam nadzieję że obecna władza prześwietli również i tą chorą ustawę i pociągnie do odpowiedzialności nieuczciwą konkurencję.
Damian 2015-12-28 21:55:43
Super firma. Tutaj traktuje sie ludzi na poziomie, nie to co korporacje. Firma Polska z perspektywami. Sam pracuje od 10 lat. Firma wchodzi na nowe rynki i ciaGle powieksza rynek. Polska firma !!!
mixo 2016-01-28 09:10:15
Ta ciekawe taka super niby wiec po rozmowach z pracownikami nie wygląda to tak ciekawie.Tylko nikt sie nie wychyli bo maja trzymać mordy na klucz bo inaczej aut.Szału nie ma wystarczy tylko podpuscić pracowników i posłuchać.
były pracownik 2016-01-28 09:13:41
Roboty dużo nawet po 12h,z bhp na bakier ,z przepisami również,ot polski galopujący kucyk ,po trupach do celu.
lubelak 2016-03-09 07:40:34
Znów w Lublinie poraz kolejny super się popisali z wywozem nieczystości,pogratulować tylko.
maniek 2016-03-09 07:43:44
Nabrali robót we wszystkich możliwych gminach to i rady nie dają.Pracownicy padają na pysk a tu roboty nie do przerobienia.
obserwator 2016-03-09 13:30:19
W gminie Poniatowa również obsługują wywóz nieczystości i takiego bałaganu i nieporządku w mieście nigdy nie było,porażka totalna.
cena 2016-05-18 12:29:06
@obserwator, może warto też to powiedzieć właścicielom firmy, widocznie coś jest nie tak w sposobie zarządzania firmą. Ja uważam, że do odważnych świat należy i gdybym był ich pracownikiem, to bym tego nie przemilczał.
Zostaw swoją opinię o EKOLAND S.C. - Kraśnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOLAND S.C.