Markon-Projekt Marceli Konfederak

Łódź

Opinie o Markon-Projekt Marceli Konfederak

Jacek 2012-02-09 10:32:38
Witam. To dobra i solidna firma, współpracujemy już 3 lata i jesteśmy jako firma zadowoleni.
Rafal 2012-02-09 11:44:36
Widze ze wreszcie coś piszą o tej firmie. Jest dobra i solidna. Nie są pazerni, podchodzą realnie i rozsądnie do problemów.Zawsze można na nich liczyć. Mozna negocjować ceny i warunki, maja dobre kontakty zawsze pomogą i zrobią to zgodnie z przepisami i regułami. Firma mala ale przyzwoita. Polecam
Wiktor 2012-03-09 09:57:13
Witam. Polecam i z czystym sumieniem gwarantuje dobra obsługę i współpracę. Pozdrawiam
Wiktor 2012-04-24 19:03:31
Dobra solidna i sensowna firma.
Pewny płatnik.
Zbyszek 2012-07-10 13:01:45
Dobra, solidna, konkretna firma. Dobre ceny negocjowalne, terminowość wykonania, solidność. Wszystko na legalu. Dobry płatnik.
miko 2016-04-22 09:56:06
takich firm jest teraz naparwde mało, bo zajmuja się oni gospodarka odpadami, wiec branża faktycznie łatwa nie est. Kiedys na pewno więcej osób rekrutowali, ale obecnie niestety nie widze nowych ofert.
Zostaw swoją opinię o Markon-Projekt Marceli Konfederak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markon-Projekt Marceli Konfederak