ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej

Chorzów

Opinie o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej

SCC 2011-12-12 11:22
Firma jest konkretną ale nie konsekwentną w której coś do powiedzenia moją tylko Niemcy. Nie polecam pracowałam tam rok, po czym dostałam wypowiedzenie bez podania przyczyn. Nie szanują ludzi w całej ALBIE
jacus 2016-06-30 08:29
jest oferta w pup gliwice za 12zl brutto za godzine co przy 168 godzinach daje marne 2016 brutto na miesiac stanowisko magazynier ktoś chętny:D ?
ALBA chorzów nie płaci za sobotę 2017-04-08 16:54
ALBA Chorzów ani za soboty nie płacą na umowach o pracę w tej firmie jest totalny wyzysk żeby pracownik w sobotę nie miał płacone ludzie kochani ja wam nie polecam tej firmy na sortowni odpadów komunalnych tam są non stop przyjęcia do pracy prawie cały czas przyjmują ludzie rezygnują sami z tej pracy małe zarobki wyzyskiwanie soboty nie płatne wcale chcecie podjąć tam pracę to lepiej przeczytajcie co się tam dzieje w tej firmie ja powiem wam z góry że w dni wolne od pracy soboty nie są płacone jeżeli ktoś w sobotę za darmo nie przyjdzie to może być nawet zwolniony ta firma to niemiecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kurz i pył i wyzyski w sobotę
firma ALBA nie płaci za soboty 2017-04-08 17:20
jeżeli w ALBIE jest naprawdę sobota nie płacona to jest wyzysk i niszczenie pracowników jak może być sobota nie płatna powinna być płatna w żadnym zakładzie pracy tak nie ma jak w ALBIE żeby za soboty nie płacili gdzie indziej jak fabryka pracuje na pełnych obrotach za sobotę mają płacone a w ALBACH tak nie ma wszystkie soboty pracujemy za darmo na umowach o pracę ciężko pracujemy szybko i niszczymy nasze zdrowie nowi młode chłopaki którzy chcą tam podjąć pracę nie polecam nie radzę tej firmy lepiej szukajcie czegoś lepszego będziecie w takich śmieciach i odpadach w soboty za darmo pracować to się dopiero dowiecie co znaczy ALBA ja bym wolał w sobotę gdzieś wyjechać w piękne upalne lato jak za darmo w soboty grzebać w takim syfie
ALBA chorzów w sobotę nie płaci tam się pracuje za 2017-04-08 17:29
gdzie indziej firma nie chcę pracownikom płacić za soboty jakaś tam budowlana to zakład mają zamknięty na klucz a nie jak ALBA wykorzystują w soboty ludzi za darmo to jest śmieszne
ALBA tam jest sobota nie płatna 2017-04-08 17:49
sobota jest dniem odpoczynku i powinna być płacona na umowie o pracę wyzysk wykorzystują ludzi w sobotę za darmo lepiej żeby się ktoś tą firmą zajął i zrobił z ALBĄ porządek
Zostaw swoją opinię o ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej