A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-05-24 06:05
A JAKIE ZAROBKI TAM OFERUJĄ?
MPGK 2014-11-13 16:22
Pracuję w tej firmie od 2010 roku. Praca w asa jest bardzo ciężka niekiedy w nadgodzinach na 2 zmiany.Wypłaty od 1450do1800 jeszcze wymuszają soboty. od kiedy są nowy dyspozytor i kierownik to premie są po 300zł .Poprzyjmowali SWOICH kierowców PO ZNAJOMOŚCI co nigdy nie pracowali na śmieciarce i dlatego ZABRZE MA PRZEPEŁNIONE POJEMNIKI .A TRASÓWKI MAJĄ PO 790 MIEJSC NA DZIEŃ
Zimn@Ziemia 2016-07-06 20:00
Firma bardziej śmieciowa niż odpady, którymi się zajmują.
Zanim podejmiesz temat zatrudnienia się w ASA w Zabrzu, przemyśl go kilka razy, a jeśli nadal będziesz chciał do tematu wrócić to jesteś desperatem, który nie mógł nic lepszego znaleźć.
Jest jeszcze opcja, że zostaniesz tam kierownikiem ale to znaczy, że wepchnęli Cię tam "po znajomości" z zarządu.
Ewa 2016-09-08 17:44
Wydawala sie byc ciekawa po stronie www. Niestety czar prysł jak sie zatrudniłam w niej. Nie polecam.
MarCoPolo 2016-09-09 00:35
Firma asa jest niekompetentna pracują tam nie poważni ludzie oczywiście muwie o kierownictwie . Firma jest nie wypłacalna
chcą po najniższym koszcie żeby pracownicy pracowali długo a nawet po godzinach bez żadnych wolnych sobut
jeśli ktoś chce zatrudnić w tej firmie radze zastanowić się kilka razy.
Mirek 2016-10-17 22:41
W tym momencie jak zresztą niektórzy na pewno z Was zauwazyli poszukiwani są ludzie na stanowisko sortowacz surowców wtórnych, nie jest to zbyt czysta praca, ale okej
aw 2016-12-01 16:01
Czy ktoś wie czy są tam przyjecia gdzieś do bióra?
zefel 2017-05-09 21:33
Takich co piszą "bióra" do biura nie przyjmą.
Robol 2017-05-12 17:37
Pensja podstawowa ładowacza po jakże szczodrej podwyżce (50 zł) 1550 zł brutto, śmiech na sali. Zd-Wola
mlody 2017-06-09 11:58
smieciowe zarobki
jsabrinz@gmail.com 2017-06-27 11:54
Firma poniżej wszelkiej krytyki ! Całkowity bałagan , pieniądze za kontenery się bierze z góry a terminów dostarczenia nie dotrzymują wcale. Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy .Skandal
tacki 2017-06-30 09:27
Ktoś zakpił z mieszkańców Wojkowic. Firma w dniu dzisiejszym dostarczyła pojemniki stare, brudne. Na moich oczach czterem poj odpadły kółka. I taka firma ma się zajmować czystością w mieście.
Zostaw swoją opinię o A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.