Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu

Swarzędz

Opinie o Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu

Prawda 2012-04-22 07:15:54
Pan [usunięte przez moderatora] ale bzdury wypisujesz. Czy widział ktoś w tym kraju normalny zakład budżetowy ???
Prawdomówny 2014-07-03 19:06:23
Trzeba być idiotą, ja chyba byłem, żeby pracować w tej firmie. Zarobki są bardzo niskie, podwyżek prawie wcale nie ma, a jak już to 20 groszy na godzinę. Wspomnę jeszcze o kierownictwie. Dyrektor to stary komuch, który ma gdzieś pracowników. Nie ma zielonego pojęcia, jak współpracować z ludźmi. Działa przez zastraszenie. Kierownik i dyspozytorzy trzęsą się jak galareta i wyżywają na kierowcach. A kary są za wszystko, np. złe wejrzenie, podniesiony głos, za byle telefon pasażera. Panuje ogólna psychoza, bardzo niemiło się tam pracowało. Jeśli chcesz nabawić się stresu i nerwów, to się zatrudnij w ZGK Swarzędz jako kierowca autobusu. Pozdrawiam.
Pierwszy dyr. KM SW 2014-07-04 14:22:53
Niestety to prawda. Jak najdzie mnie ochota napisze więcej o mojej pracy w tym dziwnym zakładzie pracy (usunięte przez administratora)
Josin z Basin 2015-10-13 13:02:20
Ti się zatrudnij w tym wspaniałym zakładzie.
Obiektywny 2016-04-13 13:44:50
Faktycznie tylko tyle, że przez ostatnie 2 lata zmieniło się ok 90% kierowców. Rzeczywiście ZGK oferuję wspaniałą umowę o pracę i super wynagrodzenie. Co pierd... głupoty ktoś tu wypisuję. Czyżby kadry na polecenie wspaniałego menadżera transportu Pana B.... Moja rada - lepiej się zatrudnić w Biedronce ;)
Zostaw swoją opinię o Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu