Opinie o Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. w Bytów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. w Bytów

Jakubek i Świstak, zdemoralizowane osoby tak jak one powinny w Starogardzie wylądować

Covid Nowy wpis

Witam państwa czytających treść, byłem pracownikiem wodociągów miejskich Bytów, nie polecam, praca elektryka polega że robisz nie tylko elektryczne prace, zmuszany jesteś do prac przy sieciach kanalizacyjnych, malowania toksycznymi farbami w pomieszczeniach zamkniętych, jeśli robisz jako elektryk 10 dni w miesiącu masz dyżur i jesteś uwiązany pod telefonem, awarie polegają że pracujesz w ludzkich fekaliach, praca za najniższą krajową, pracownicy podpierda......, Dyrektor i jego teksty hamskie w kierunku pracownika, stres z tym hamem jest na 200%, tak naprawdę jeśli masz rodzinę na utrzymaniu omijaj ten (usunięte przez administratora) z daleka.

Grażyna Nowy wpis
@Covid

To strasznie przykre, że właśnie tak wygląda praca tam. Miałeś chociaż zabezpieczenie do malowania tymi toksycznymi farbami?

Bytowiak Nowy wpis

Ta firma schodzi na psy, Rychter ta firme zrujnuje, Rychter to wariat i (usunięte przez administratora) slyszalem ze zastraszaja pracownikow

Bytowiak

Tylko dyrektor zarabia naszym kosztem 40 tys miesięcznie Jednoczesnie odcinając ludziom wode gdy nie uregulują zapłaty nawet za 100 zł A (usunięte przez administratora) w UM na to pozwala

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
admin

Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o.