Pan Szklarz Aranżacje Szklane

Wrocław

Opinie o Pan Szklarz Aranżacje Szklane

aNIKA 2014-02-07 10:02:23
Zdobione szklo ozdabia moja sciane kuchenna wyglada to super Polecam
marta 2014-02-13 12:38:07
Znakomicie wykonane,fantatycznie prezentuje sie moja kuchnia wszyscy mi zazdroszcza. POlecam
AGA 2014-03-03 09:16:23
Firma wykonała dla mnie Panele szklane jestem bardzo zadowolona z wspolpracy i z efektywnosci paneli Polecam
Natalia 2014-05-19 10:29:52
Fantastyczne firma, jestem, zadowolona z ich usług, dogodne ceny, fantastyczne wykonanie. Polecam
Dorota 2014-05-30 15:38:58
Rewelacyjna firma która zna się na swojej pracy, która wykonała dla mnie panele szklane w korzystne ceny. Polecam
Kinga 2014-06-18 13:04:26
Doskonała firma która wykonała dla mnie panele szklane. Jestem zadowolona z wykonania, milej obsługi, korzystnych cen. Polecam
zoja 2015-02-10 21:53:32
Firma wykonala nam piekny panel szklany do lazienki, zamowilismy rowniez lustro, ktore jednak zostalo uszkodzone podczas montazu (uszkodzenie z tylu lustra) uszkodzenie to nie zostalo uznane na gwarancji chociaz, uszkodzenie to nie powstalo z naszej winy, ponadto kontak z "Panem Szklarzem" nie byl najlepszy, po dokonaniu wymiarow mielismy czekac na realizacje zamowienia ok 3 tyg czekalismy ponad 5 i gdybysmy nie dzwonili sami to nikt by sie do nas nie odezwal, zaplacilismy sporo za panel i lustro, za co otrzymalismy strasznie slaba obsluge, zero szacunku dla klienta, dlatego tez NIE POLECAM tej firmy!!!!
Niezadowolony 2016-04-29 14:20:50
Niestety nie jest to odosobniony przypadek. Osobiscie czekalismy na realizacje naszego zamowienia (panel szklany) ponad 7 miesiecy! Nadal nie jest on zrealizowany. Kontakt z firma to jakis zart. Unikanie telefonow, mistrzostwo w wymowkach, z moja ulubiona "bo ja taki zakrecony jestem". Zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy
arczi 2016-09-19 20:07:25
Słaba firma nastawiona tylko na zysk , efekt pracy w moim domu bardzo mizerny , kontakt z panem J... jest praktycznie nie możliwy .
Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Pan Szklarz Aranżacje Szklane - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pan Szklarz Aranżacje Szklane