logo RTV-EURO-AGD

RTV-EURO-AGD

Inowrocław

Opinie o RTV-EURO-AGD

qqq 2011-02-27 16:21:40
Pod warunkiem,że wyrabia normy,bo bez tego to kasa kiepska a godzin trochę jest(zmiany promocji po godzinach pracy).Po za tym masa stresu jak się parametrów w danym dniu nie wyrobi.A tak to ok.
anonim 2011-05-02 07:23:03
PUKNIJ SIE KOBIETO, BO PEWNIE W TYM SKLEPIE NA ZAPLECZU SIEDZĄ I CI PRALKĘ SKŁADAJĄ. GDZIE BYŚ NIE KUPIŁA, TO I TAK MOGŁA BY SIĘ ZEPSUĆ, CO MA DO TWOJEGO PECHA SKLEP I FIRMA? A CO MA DO NICH SERWIS????
ewewew 2011-09-23 13:45:59
Jeżeli uważasz że ta firma jest cool i zarobki to współczuje Tobie i Twoim bliskim. Jak lubisz pracować za 1100 butto to masz fajnie na chacie. (usunięte przez administratora) Uważam że to nie normalne, a pracownik sorry chyba za ładnie ująłem to w euro nie ma pracowników a (usunięte przez administratora), tak nas chyba określa dyrekcja.
roxx 2014-07-27 13:06:50
proponują jakieś śmieszne pieniądze za wykonanie kilkupoziomowego planu sprzedaży, nawet do końca nie słuchałem jakiego, bo co mnie to obchodzi za minimalne to niech sobie sami go wykonują, pozdro :)
ChceszDorobić 2014-10-15 21:22:17
Zapraszam do współpracy osoby pracujące w sieciach agd/rtv. Nie potrzebne są żadne CV ani dane. Szczegóły na maila agd@10g.pl
marcinkaczy 2015-03-01 08:12:58
Ogólnie sama praca nie jest zła, zwłaszcza dla studentów. Pieniądze dają kiepskie. Jeśli chcesz się gdzieś zaczepić na chwilę, to jak najbardziej. Ale przyszłości nie wiąż z tą firmą. Pracownicy z wieloletnim stażem pracy mają podstawę 1200-1300 brutto, a reszta to prowizja. Na start spodziewaj się 1000 brutto plus prowizja. Większość pracowników zw moim byłym sklepie nie wyrabiało planu i dostawało minimalną krajową. Rotacja była duża, jak w telemarketingu.
posrednictwo_polisy@vp.pl 2015-09-26 17:18:39
Serdecznie witam wszystkich strapionych sprzedawców agd rtv.
Mam dla was propozycję.
Zapłacę więcej niż wasi pracodawcy za polisy pg i gn.
Więcej informacji udzielam poprzez maila.
posrednictwo_polisy@vp.pl
youngmoney 2015-10-14 13:33:37
Najpierw nauczcie się różnicy pomiędzy brutto i netto bo piszecie takie brednie, że nie idzie !!
xzxx 2015-12-24 23:22:01
nie polecam nikomu pomijając śmieszne głodowe wynagrodzenie opowieści na rozmowie kwalifikacyjnej mają się nijak do rzeczywistości do tego ciągłe uwagi nawet jak się starasz i robisz wszystko dobrze zawsze o coś się czepiają a do tego non stop pytanie dlaczego tak mało gwarancji sprzedane ich bardziej interesuje sprzedaż gwarancji niż towarów !!! do tego dochodzą ciągłe nadgodziny powiedzmy masz 12 godzin w grafiku wymyślą sobie promocje musisz siedzieć do 13-14 godzin a jeszcze na 2 dzień każą ci przyjść na 8 zamiast na 9 kpina kpina kpina inspekcja pracy powinna się za nich zabrać to tyle w skrócie o tej firmie chcesz dzień w dzień mieć nerwy stresy idź do nich do pracy gwarantowane emocje
wojtek 2015-12-29 22:07:30
Kadrowa agatka też na pewno fajna:)
do czego to dochodzi... jakąś desperację tu wyczuwam. Co, nie ma komu pracować..? to pewnie przez te premie:D
Pracujęty długo 2016-04-01 13:38:13
Jakie zniżki na produkty chyba pomyliłeś sieci. W tej sieci nawet nie przeterminowanej kawy nie kupisz w dobrej cenie.
Zostaw swoją opinię o RTV-EURO-AGD - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTV-EURO-AGD