Opinie o RTV-EURO-AGD w Inowrocław Biskupa Antoniego Laubitza 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RTV-EURO-AGD. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RTV-EURO-AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV-EURO-AGD w Inowrocław Biskupa Antoniego Laubitza 3

Klient Nowy wpis

Nie miła obsługa. Zamówiłam specjalnie zegarek do sklepu aby zobaczyć jak wyglada na żywo, pan zdziwiony pyta się po co chce go oglądać. Obsługa z niechęcią podchodzi aby wysłuchać klienta. Gdyby nie to ze nie mam czasu na zamówienie go w innym sklepie i czekanie na dostawę wyszłabym bez kupna, który i tak był moim ostatnim tutaj. Nie lubię takiego lekceważonego podejścia.

Klient Nowy wpis

Niestety jak 2 lata temu dałam 5 gwiazdek z super obsługi . Tak dziś ledwie 1 , zero zainteresowania sprzedawcy klientem Pan który podszedł by pomóc to wskazał na półkę dany przedmiot . Kiedy zauważył że klient kolejny jest zadowolony droższym przedmiotem to odszedł od Nas . Czekaliśmy aż obsłuży widział , że stoi czekamy na obsługę ominął Nas zero reakcji na prośbę obsługi . Podszedł do kolejnego klienta. Kolejny Pan który stał przy stanowisku odpowiedział że obsługuje klienta opierając się o blat plecami i patrząc w TV. Po chwili podszedł klient który chciał kupić Tv który wszedł do sklepu chwilę przed moim pytaniem czy Nas obsłuży i oczywiście bez problemy został obsłużony . Mogę podziękować Panu który nosi brodę i poprosił Panią żeby nas obsłużyła . Czekaliśmy za obsługa jakieś 20/25 min.Dziękuję za miłą obsługę przy kasie. Byłam Wasza stała klienta najwidoczniej dziś robiłam za drobne zakupy bo za 450 zł . I po raz ostatni kupiłam cokolwiek od Was za taką obsługę klienta która jest najważniejsza . Strasznie to przykre że zatrudnianie takich ludzi którzy robią selekcję klienta. Osobiście nikomu nie polecę Waszego puntu . Mimo że wcześniej uważałam że jesteście najlepsi tak teraz totalne (usunięte przez administratora)

klient Nowy wpis

Obsługa niektórych pań jest aroganca traktują klienta jak zło konieczne, kierownik słabo reaguje na składanie skarg. Jak zwykle to wina klienta bo,,zawraca "szanownej pani " głowę która akurat nie ma zły dzień.

Kasia Nowy wpis

Tragiczna obsługa a wręcz chamska. Do zwolnienia połowa z kierownikiem na czele. Omijać z daleka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w RTV-EURO-AGD spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Wojtek

Kierownik sklepu arogancki i bardzo nie przyjemny. Czuje się ponad prawem konsumenta. W sklepie bałagan ceny nieaktualne po 6 dniach od promocji. Kierownik sobie wybiera komu zrobi jaka cenę. Współczuje pracownika pracować pod takim szefostwem.

Agnieszka

Nie no to co przeczytałam tutaj o zachowaniu kierownictwa to przeszło wszystkie moje oczekiwania najgorsze. Już coś z tym zrobili? Kto pójdzie nawet o takiej pracy

Aleksandra

Kierownik zatrudniony w oddziale w Inowrocławiu bardzo nieprzyjemny bezczelny wobec ludzi mało tego wyśmiewa się z ludzi prosto w twarz . Takiego kierownika zatrudnia taki Inowrocław ? Żenada . Zmieńcie go czym prędzej bo tylko opinie psuje sklepu . Nieraz już zostałam tak potraktowana przez tego Pana ale dzisiaj już nie wytrzymałam i musiałam się wypowiedzieć .

Klient
@Aleksandra

Potwierdzam opinie przedmówcy. Kierownik tego sklepu jest bardzo nieprzyjemny wręcz arogancki. Po krótkiej rozmowie z tym Panerm zrezygnowałem z zakupów w tym sklepie .

Magda

Macie zniżki pracownicze na elektronikę ?

Thylikos
@Magda

kiedyś z 8 lat temu można było napisać do działu handlowego, obecnie raczej żadnych zniżek nie ma, poza oczywiście tymi , które są dostępne dla wszystkich klientów

Czy jest szkolenie wstępne dla nowych pracowników czy od razu na głęboką wodę?

Śpioch

Nieuczciwa obsługa pracująca w ratach wciskająca podstępnie ubezpieczenie sklepowe i zgody marketingowe których trudno się pozbyć nie polecam obsługa niemiła nieuprzejma robiąca wielką łaskę że w ogóle mogę coś tam kupić

Jurek

Czy trzeba się znać dobrze na produktach czy są szkolenia? No i są jakieś zniżki pracownicze ?

Nigga

Aktualnie w Euro w Szczecinie podstawa od 2000 brutto na początek + premia od sprzedaży i wyrobienia planu. Średnio każdy zarabia minimum Ok.2200-2500 netto. Jeśli jestes dobrym doradca i dobrze handlujesz od 3500 do 5000 netto mozesz wyciągnąć . Pracuje tam juz 2,5 roku i jest Ok. Wiadomo , ze ludzie którzy tu krytykują ta firmę to osoby , które albo sie nie nadawały do tej pracy albo miały wyj***** i zostały zwolnione :D Podsumowując jeśli bedziesz sie starał i bedziesz miał choć troche umiejętności sprzedażowych to mozesz tam zarobić i to do tego całkiem dobrze jak na polskie realia ;)

Iga

Jak firma jest dobra to i na forum nie ma narzekających. Polecam

Jako doradca w dobrym sklepie w Poznaniu do wyjęcia ok. 4000. Miesiąc w miesiąc. Zależy od sklepu. Na 15 sprzedawców 4 wyciąga takie pensje.

xxxx

Wyrzucili mnie z pracy bez powodu staż 2 lata :)

wojtek

Kadrowa agatka też na pewno fajna:) do czego to dochodzi... jakąś desperację tu wyczuwam. Co, nie ma komu pracować..? to pewnie przez te premie:D

xzxx

nie polecam nikomu pomijając śmieszne głodowe wynagrodzenie opowieści na rozmowie kwalifikacyjnej mają się nijak do rzeczywistości do tego ciągłe uwagi nawet jak się starasz i robisz wszystko dobrze zawsze o coś się czepiają a do tego non stop pytanie dlaczego tak mało gwarancji sprzedane ich bardziej interesuje sprzedaż gwarancji niż towarów !!! do tego dochodzą ciągłe nadgodziny powiedzmy masz 12 godzin w grafiku wymyślą sobie promocje musisz siedzieć do 13-14 godzin a jeszcze na 2 dzień każą ci przyjść na 8 zamiast na 9 kpina kpina kpina inspekcja pracy powinna się za nich zabrać to tyle w skrócie o tej firmie chcesz dzień w dzień mieć nerwy stresy idź do nich do pracy gwarantowane emocje

youngmoney

Najpierw nauczcie się różnicy pomiędzy brutto i netto bo piszecie takie brednie, że nie idzie !!

posrednictwo_polisy@vp.pl

Serdecznie witam wszystkich strapionych sprzedawców agd rtv. Mam dla was propozycję. Zapłacę więcej niż wasi pracodawcy za polisy pg i gn. Więcej informacji udzielam poprzez maila. posrednictwo_polisy@vp.pl

Pracujęty długo
@posrednictwo_polisy@vp.pl

Jakie zniżki na produkty chyba pomyliłeś sieci. W tej sieci nawet nie przeterminowanej kawy nie kupisz w dobrej cenie.

marcinkaczy

Ogólnie sama praca nie jest zła, zwłaszcza dla studentów. Pieniądze dają kiepskie. Jeśli chcesz się gdzieś zaczepić na chwilę, to jak najbardziej. Ale przyszłości nie wiąż z tą firmą. Pracownicy z wieloletnim stażem pracy mają podstawę 1200-1300 brutto, a reszta to prowizja. Na start spodziewaj się 1000 brutto plus prowizja. Większość pracowników zw moim byłym sklepie nie wyrabiało planu i dostawało minimalną krajową. Rotacja była duża, jak w telemarketingu.

Zostaw merytoryczną opinię o RTV-EURO-AGD - Inowrocław

RTV-EURO-AGD