Opinie o Mat-poż w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mat-poż. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mat-poż o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-poż w Rzgów

Witam, na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku magazyniera?

Januszex
@Kandydat

Wybierasz się tam na rozmowę ;)? Powiem Ci szczerze, jeśli chcesz zobaczyć (usunięte przez administratora)idź na rozmowę no serio odkleja totalna ale co do pracy zastanów się trzy razy i potem na wszelki jeszcze z trzy czy chcesz tam iść ;) Powiem Ci jak to wyglądało z mojej perspektywy, byłem tam na rozmowie, wjechałem na plac myślę mała firemka krzak mimo (usunięte przez administratora) na placu od razu no nie skreślałem. Przyszedł właściciel zaprowadził mnie do pokoju no niby spoko wszystko, aż się odpalił i zaczął przedstawiać swoje marzenia, człowieku to co on opowiadał a widziałem wjeżdżając na plac to zastanawiałem się czy ja widziałem dobry plac firmy, tak w słowach ubierał, że już będzie budować hale pod magazyn, jakieś systemy i w ogóle czego by nie było, robotnicy już wchodzą budują. Gdybym nie widział placu uwierzyłbym, że serio on ma tak zaawansowaną budowę xD Gość ma naprawdę gadane szkoda, że buja w obłokach a pracownikowi na magazynie w 8*C każe siedzieć 8h i tłumaczy, że to tymczasowe puki nie skończą hali. Nie wiem jakie pieniądze musiałby płacić aby ktoś tak bardzo upadł i przestał się szanować. Patrząc na te zapewnienia i wizje nie wierzę, że na następną zimę Ci pracownicy będą mieć lepsze warunki, a szanujmy się w jego obowiązku jest zapewnić godne warunki a nie tłumaczyć to wizjami i przejściowym okresem. Ja naprawdę wychodząc z tamtąd nie wierzyłem, że jeszcze są takie firmy co mają pracownika lekko w (usunięte przez administratora).. I chociażby obiecywał krocie to nie jest to warte, chociaż pytanie jak on ma takie wizje czy on faktycznie płaci takie pieniądze a nie kombinuje. Tego się nie dowiem bo takie warunki nie dla mnie xD

Piotr Nowy wpis
@Januszex

sorry ale chyba coś Ci się Kolego pomieszało w głowie. Byłem, widziałem - firma na swoim miejscu, wszystko jest w porządku oby więcej takich firm było. Dziwię się że ta Firma pozwala na takie opinie z (usunięte przez administratora) strony od jakiś Osób które chyba zostały " wywalone" z pracy za jakieś większe , mniejsze grzeszki a teraz tutaj się odreagowują swoje frustracje ŻAL CZYTAĆ.' Proponuję na chociaż Google maps zobaczyć i pośmiać się z Twoich tekstów o "placyku i firemce". Napisałem to dzisiejsza żółć u ludzi budzi obrzydzenie i powinno się pisać pracę . Znajdź sobie Człowieku pracę gdzie będziesz się opitalał i pisz cudowne opinie Twoja rola chyba taka jest

Kad i mex Nowy wpis
@Piotr

Ale Pana/Panią (?) @Piotr boli każda reakcja ze wszystkie wpisy są usuwane Z daleka widać kto pisze jako @Piotr A cenzurowanie wpisów tylko pokazuje rozpaczliwe tuszowanie prawdy

Ciupcia Nowy wpis
@Kad i mex

Po stylu pisowni widać, ze to „szefowa” tej firmy pisała bo jakiś kompleks wleciał. Patrząc się na to wszystko aż ciężko uwierzyć ze osoby prowadzące taka firmę są tak żałosne zwłaszcza jak spojrzy się na roczniki w krs. Wstyd i rozpacz to mało powiedziane. Zero kultury i poziomu o pracownika nie zadba ale tutaj będzie sie wywyższać jacy oni nie są wspaniali.

Narsilia

2022 rok a wypłaty nadal pod stołem…

AdiAdi
@Narsilia

Szkoda słów, jak otrzymasz przelew na czas to naprawdę dobrze. Dokonaliśmy zakupów i przez przypadek został wpisany zły numer faktury, prosiliśmy o zwrot środków celem dokonania ponownego przelewu. Gdyż inaczej nasz wniosek o dotacje by nie przeszedł. To słowność i rzetelność pozostawię bez komentarzy. Żółwia szybciej byśmy z przelewem u progu zobaczyli :)

Marzena
@Narsilia

Jak to pod stołem? Nie ma umowy? Dużo jest takich pracowników?

Narsilia Nowy wpis
@Narsilia

2023 rok a wypłaty nadal pod stołem (usunięte przez administratora)

Feliks

Jakieś nowinki z firmy moglibyście napisać.

Sandy
@Feliks

A ma Pan jakieś nowinki?

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-poż - Rzgów

• Jak się pracuje w Mat-poż?

Zobacz opinie na temat firmy Mat-poż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mat-poż
  • łódzka 24