brak logo

DID Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o DID Sp. z o.o.

oxana 2015-06-03 14:49:01
alternatywny operator telekomunikacyjny to może być żyła złota więc ja się do nich zgłoszę na doradcę telekomunikacyjnego. rozwijają się mocno to i nowych dużo ludzi potrzebują.widze info o potrzebnych terenowych grupach sprzedażowych i mnie to najbardziej interesuhe, tylko ciekawe jak się ma sprawa z premiami/prowizjami
mika 2015-08-13 17:36:06
z tego co wiem i moze ci to pomoze to aktualnie poszukuja na stanowisko Promotor Sprzętu Komputerowego oferujac przy tym atrakcyjne wynagrodzenie - 13,50 netto za godzinę + system premiowy o ktore pytales, szkolenia produktowe i sprzedazowe, ale umowa to zlecenie albo dizalnosc gospodarcza. nie wie ktos czy jets mozliwosc zatrudnienia pozniej na umowe o prace?
Sam 2016-05-03 10:57:05
@mika jak serio dają 13 zł na rękę to super stawka. To może tyle samo jest jako promotor marki NoEM ELECTRO PROTECTOR, gdzie wymagana jest pełna dyspozycyjność w weekendy, doświadczenie w dziedzinie sprzedaży oraz dobra znajomość technik sprzedażowych i pełen profesjonalizm oraz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków.
jan 2016-07-28 15:53:53
To odpowiedzialne podejście to nic innego jak kroić ludzi na spisywanie umów żeby przenieśli numer telefonu do nich na zbójeckich warunkach.
Liczy się ilość nie jakość, a co potem nieważne klient obudzi się z ręką w nocniku
Zostaw swoją opinię o DID Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DID Sp. z o.o.