brak logo

Trakt Sp. z o.o. Sp.k.

Katowice

Opinie o Trakt Sp. z o.o. Sp.k.

admin 2015-08-16 06:43
Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.
Król_Julian 2015-12-17 08:26
Bardzo porządna firma. Pracuję już wiele lat i mam nadzieję że dalej będę miał tę przyjemność pracować w tej firmie. Zarząd - a konkretnie szef to po prostu fachowiec, profesjonalista a do tego uczciwy i wyrozumiały człowiek. Zarówno warunki pracy jak i atmosfera stoją na wysokim poziomie, a firma elastycznie dostosowuje się do obecnej sytuacji na rynku pracy.
2
integrejszyn 2016-04-24 22:05
tutaj jak już jest się zatrudnionym to zdecydowanie na dłużej, ponieważ firma dba o komfort pracy swoich pracowników, dlatego każdy się jej trzyma, poza tym organizowane są przeróżne szkolenia i imprezy inetgracyjne
3
wladimir 2017-03-13 15:08
Ludzie nie wierzcie w te opinie musial je sam napisac eskowara szacun ta firma to jedna wielka patologia.Jesli masz znajomosci to nie musisz robic jak krol julian a inni musza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na juliankow ktorych jest80%
2
Zostaw swoją opinię o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.