Super Poler Monika Kawała

Opinie o Super Poler Monika Kawała

anonim 2011-11-23 11:49:45
Firma Super Poler Moniki Kawała poniża ludzi,należy do tych Firm która nie szanuje ludzi tylko ich wykorzystuje.Pracowałam i wiem jak jest, osoba która napisała dobry komętarz o tej firmie jest to tylko podpucha dla przyszłych kontrachętów lub pracowników.Jest wiele innych firm na których można polegać ale nie na Firmie Super Poler.I zmiejsca dostają umowe
anonim 2011-11-23 11:53:42
Pracuje w tej Firmie dlatego ze jestem starsza juz i trudno znalesc co kolwiek mi innego.Ale ze ta Firma jest(usunięte przez administratora) to potwierdzam Chamy naciagacze kłamczuchy z ludzi ta firma robi zlodzieji i alkoholikow
ela 2011-12-15 15:22:24
Super Poler to Gówniana firma szefowa firmy zeroje na pracownikach by spedzic dobre wakacje za granicą na ich koszt.Firma do bani
oszukany 2011-12-15 15:30:41
Czemu?
Czemu nikt tego nie zgłosi do okręgowego inspekcji pracy?
znajduje sie na lindleya 16 piszcie listy anonimowe im wiecej bedzie listow o tym jak firma a raczej pracodawca kłamie i wykorzystuje nas do pracy na czarno wmawiając nam ze umowa sie pisze i jest ale ty jej nie widzisz i nie zobaczysz.
Dlaczego Rząd Polski na to pozwala???
Powinni sie zająć tymi pracodawcami jeśli pracujesz na czarno to pracodawca kantuje urząd nie płaci składek ani nic co tobie sie zwróci w emeryturze.
podsumowanie: taka firma powinna przemyśleć co robi ze swoich pracowników i jaką krzywde robi...
mam nadzieje ze (usunięte przez administratora) zmieni swe myslenie lub zamknie dzialalnosc dla dobra swojego i niech nie wykorzystuja nas!
ja 2014-07-23 13:47:11
Pani szefowa nie miła,( usunięte przez administratora ) Taki pusty słoik!Lepiej u nich nie pracować bo mogą być problem z wypłatą, w razie czego skarżyć ich do inspekcji pracy!
Krzysztof Franek 2015-04-19 22:37:17
Nie wiem na jakiej podstawie wypisujecie te plugawe oszczerstwa nie macie cywilnej odwagi podpisać się.Pracuję w firmie Super Poler 4 miesiące jest to pierwsza firma która wypłaca wypłatę na czas - pozdrawiam Panią Monikę
Folf 2016-04-21 16:14:38
Widze, że całkiem niexle się dzieje w Super Poler Monika Kawała i że jest coraz lepiej, bardzo fajnie, że takie firmy się trzymają
Zostaw swoją opinię o Super Poler Monika Kawała - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Poler Monika Kawała