Serwis Plus Sp. z o.o.

Opinie o Serwis Plus Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 07:36
Jak wygląda praca w siedzibie firmy Serwis Plus Sp. z o.o.? Opowiedz nam o tym na naszym forum.
operator MM 2017-04-09 18:11
widze nie ma nigdzie opinii na temat tej firmy no to ja sie wypowiem.
Jestem ich pracownikiem od jakiegos czasu nie podam od kiedy bo sobie to zweryfikują i moge miec nieprzyjemnosci. pracuje na terenie indykpolu w Swiebodzinie na poczatku pierwsze 2 tygodnie bylo super szefostwo mile co otrzebujesz dostaniesz jednakze z biegiem czasu zrobilo sie co raz gorzej glupi rzyklad rok 2016 placa min. 12zl/h oczywiscie umowa zlecenie platnosc za zlecenie (8h pracy) 96zl brutto.
rok 2017 woow podwyzka do 13 zl/h co sie zmienilo ? napewno nie zarobki zrobili to na zasadzie dodatku wyrownawczego jednakze sie wycwanili by go nie placic . tak jak zawsze bylo pisane 8h (zaczynalismy np. o 6 a konczylismy 13.40 ) teraz nie mozemy oposcic stanowisk do 14.00 w miedzyczasie mamy przerwe okolo 0.5h do 1h (zaleznie od produkcji na zakladzie nieraz sa dni ze czlowiek na stanowisku jest 4h i 4h spedza w szatni bo nie ma co robic . ps. w latach poprzednich bylo tak samo ! ) . wycwanili sie w ten sposob ze pisza nam po 6h 7h 7.5h nigdy nie mialem w tym roku 8h wpisanych! no ale czlowiek siedzi te 8h na tym smierdzacym zakladzie ale gdy pani E.W. zaczela pisac nam te 7 h itd wyszla nam stawka na h ponad 13zl !! zarobek sie nic nie zwiekszyl !!
dodaja nam coraz wiecej obowiazkow nieraz wykonujemy w trakcie jednej zmiany 2 zlecenia za ktore kazdy z osobna by przyszedl by mial zaplacona normalna dniowke ... a upomnij sie czlowieku o swoje to szefostwo na ciebie siadzie i zaczna sie dopier,,, o wszystko. Aha bo o tym tez warto powiedziec . 3tyg temu przyjechali do nas Karyna i Wlad z ukrainy mloda para pezyjechala zarobic zeby odlozyc dla swoich dzieci pieniazki. dogadujac warunki umowy z warszawa bedac jeszcze na ukrainie mieli otrzymac okolo 10,80 zl /h na ręke tym czasem dojezdzajac do pracy maja 7.50 !!!! pracuja po 16h za psi e grosze . byla tez julia i igor ale na szczescie po 1.5tyg stad uciekli taka sama sytuacja jak wyzej. jednak w momencie jak oswiadczyli kierownikowi ze odchodza bo jada na lepsza prace do warszawy ten zaczal sie odgrazac ze za swoja prace nie otrzymaja ani grosza... to tylko kwestia finansowa a warunki ? nie mamy mozliwosci zjedzenia nic na cieplo no chyba ze zupke chinska ... z kranu leci woda sniezno biala az strach sie napic nie przegotowanej ... o nowe uniformy musisz sie prosic tygodniami a nawet i miesiacami gdzie kierownictwo tlumaczy sie ze dopiero szyyja jeszcze nie uszyli itd itd... co by tu jeszcze ? a szkoda gadac porazka po calosci nie wydaje mi sie to wszstko do konca zgodne z prawem tak wiec jesli nie musicie nie zatrudniajcie sie w serwisie plus !!!
Cała prawda 2017-05-03 12:45
Uciekajcie od tej firmy!!!!!! Ta firma i ,,Złoty indyk" to jedno i to samo! W Starachowicach ta psełdo firma grasuje! Tak na prawde to ,,Obozy pracy!" Praca która nie ma końca i zawsze jest źle! Ludzie pracujący tam nie mają przerw, gdyż mają tylko pracować!!! Nie dostają posiłków gdyż kierownictwo uważa że 13zł. to aż nadtto! I pracują tak głodni 8 godz! Pracując nigdy nie mają pewności czy po skończonej pracy nie zostaną obciążeni karami za tzw. Źle wykonaną prace! Motto firmy ,, Praca i kara!''. Odradzam!!!
Mała 2017-05-03 12:49
Odradzam!!!
pokrzywdzona 2017-06-28 15:22
Witam byłam byłym pracownikiem firmy Serwis plus oddział Kotowo .Odradzam wszystkim pracę w tej firmie pracuje się tam na okrągło nawet w niedziele dniówka w tej firmie wynosi 64 zł netto a za prace w niedziele dodam że jest to praca obowiązkowa wynosi zaledwie 120 zl w tym zakładzie panuje mobing ludzie są wykorzystywani brak podstawowych rzeczy .Praca ta jest wykonywana przy użyciu środków chemicznych dochodzi do zatruć ,firma od wszystkiego umywa ręce nie płaci nawet szkodliwego za chemie. Firma serwis Plus zatrudnia wszystkich pracowników na umowo -zlecenie.Kierownictwo wybiera sobie kogo chce do pracy jak ktoś nie odpowiada albo coś powie to zostaje wyrzucony z pracy dodam że odbywa się to tak że kierownictwo jeżdzi po domach i wręcza zwolnienia tak też było w moim wypadku.Przeszłam załamanie nerwowe wylądowałam u lekarza i dostałam zwolnienie lekarskie .u tu najlepsze okazało się ze ksiegowa nie odprowadziła składek na czas i straciłam prawo do zasiłku chorobowego .dodam że był to jedyny mój dochód .Teraz firma umywa od wszystkiego ręce .Sprawa ta znalazła się już u adwokata i będzie finał w sądze pracy .Ludzie nie dajcie się wykorzystywać firma serwis plus to obóz pracy w dosłownym słowie znaczeniu .Odradzam wszystkim tą firme
Zostaw swoją opinię o Serwis Plus Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Plus Sp. z o.o.