Serwis Plus Sp. z o.o.

Horst (Niemcy)

Opinie o Serwis Plus Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 07:36
Jak wygląda praca w siedzibie firmy Serwis Plus Sp. z o.o.? Opowiedz nam o tym na naszym forum.
operator MM 2017-04-09 18:11
widze nie ma nigdzie opinii na temat tej firmy no to ja sie wypowiem.
Jestem ich pracownikiem od jakiegos czasu nie podam od kiedy bo sobie to zweryfikują i moge miec nieprzyjemnosci. pracuje na terenie indykpolu w Swiebodzinie na poczatku pierwsze 2 tygodnie bylo super szefostwo mile co otrzebujesz dostaniesz jednakze z biegiem czasu zrobilo sie co raz gorzej glupi rzyklad rok 2016 placa min. 12zl/h oczywiscie umowa zlecenie platnosc za zlecenie (8h pracy) 96zl brutto.
rok 2017 woow podwyzka do 13 zl/h co sie zmienilo ? napewno nie zarobki zrobili to na zasadzie dodatku wyrownawczego jednakze sie wycwanili by go nie placic . tak jak zawsze bylo pisane 8h (zaczynalismy np. o 6 a konczylismy 13.40 ) teraz nie mozemy oposcic stanowisk do 14.00 w miedzyczasie mamy przerwe okolo 0.5h do 1h (zaleznie od produkcji na zakladzie nieraz sa dni ze czlowiek na stanowisku jest 4h i 4h spedza w szatni bo nie ma co robic . ps. w latach poprzednich bylo tak samo ! ) . wycwanili sie w ten sposob ze pisza nam po 6h 7h 7.5h nigdy nie mialem w tym roku 8h wpisanych! no ale czlowiek siedzi te 8h na tym smierdzacym zakladzie ale gdy pani E.W. zaczela pisac nam te 7 h itd wyszla nam stawka na h ponad 13zl !! zarobek sie nic nie zwiekszyl !!
dodaja nam coraz wiecej obowiazkow nieraz wykonujemy w trakcie jednej zmiany 2 zlecenia za ktore kazdy z osobna by przyszedl by mial zaplacona normalna dniowke ... a upomnij sie czlowieku o swoje to szefostwo na ciebie siadzie i zaczna sie dopier,,, o wszystko. Aha bo o tym tez warto powiedziec . 3tyg temu przyjechali do nas Karyna i Wlad z ukrainy mloda para pezyjechala zarobic zeby odlozyc dla swoich dzieci pieniazki. dogadujac warunki umowy z warszawa bedac jeszcze na ukrainie mieli otrzymac okolo 10,80 zl /h na ręke tym czasem dojezdzajac do pracy maja 7.50 !!!! pracuja po 16h za psi e grosze . byla tez julia i igor ale na szczescie po 1.5tyg stad uciekli taka sama sytuacja jak wyzej. jednak w momencie jak oswiadczyli kierownikowi ze odchodza bo jada na lepsza prace do warszawy ten zaczal sie odgrazac ze za swoja prace nie otrzymaja ani grosza... to tylko kwestia finansowa a warunki ? nie mamy mozliwosci zjedzenia nic na cieplo no chyba ze zupke chinska ... z kranu leci woda sniezno biala az strach sie napic nie przegotowanej ... o nowe uniformy musisz sie prosic tygodniami a nawet i miesiacami gdzie kierownictwo tlumaczy sie ze dopiero szyyja jeszcze nie uszyli itd itd... co by tu jeszcze ? a szkoda gadac porazka po calosci nie wydaje mi sie to wszstko do konca zgodne z prawem tak wiec jesli nie musicie nie zatrudniajcie sie w serwisie plus !!!
Cała prawda 2017-05-03 12:45
Uciekajcie od tej firmy!!!!!! Ta firma i ,,Złoty indyk" to jedno i to samo! W Starachowicach ta psełdo firma grasuje! Tak na prawde to ,,Obozy pracy!" Praca która nie ma końca i zawsze jest źle! Ludzie pracujący tam nie mają przerw, gdyż mają tylko pracować!!! Nie dostają posiłków gdyż kierownictwo uważa że 13zł. to aż nadtto! I pracują tak głodni 8 godz! Pracując nigdy nie mają pewności czy po skończonej pracy nie zostaną obciążeni karami za tzw. Źle wykonaną prace! Motto firmy ,, Praca i kara!''. Odradzam!!!
Mała 2017-05-03 12:49
Odradzam!!!
Zostaw swoją opinię o Serwis Plus Sp. z o.o. - Horst (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Plus Sp. z o.o.