Opinie o Delta Business Service Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Delta Business Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Delta Business Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Business Service Sp. z o.o. w Wrocław

Brygadzistka ???? Nowy wpis

Pracuje w firmie sprzątającej na nowym magazynie , naradzie jest ok idzie się dogadać . Napewno będę pytać za jakiś czas o normalna umowę . Niedługo wypłata zobaczymy jak to wyjdzie .

Była pracownica Nowy wpis

Firma której nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Pracowałam tam ponad 5miesiecy i praktycznie bez umowy. Wciąż jakieś wymówki a to jutro a to za tydzień it. Itd. Zwalniają praktycznie z godz na godz. Ja miałam jechać na 14 do pracy a o 12 zadzwonili że mam nie przyjeżdżać. Dokładnie chodzi o Leclerc w Świdnicy. To jest tragedia. Robią co im się rzewnie podoba a ludzi mają za nic. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA Pozdrawiam

Świdnica były Pracownik Nowy wpis

Delta Business Service to jest jedną wielka porażka umowy śmieciowe wyrzucają pracowników bez powodu Omijać C.H Leclerc Świdnica zdaleka jeżeli ktoś szuka pracy w sprzątaniu

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Delta Business Service Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Delta Business Service Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik sprzątający, elastyczny grafik, Wróblowice. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Nie zatrudniajcie się tam! Panuje tam zła atmosfera i nierówne traktowanie. Teraz szukają w Poznaniu ludzi do koszenia na Centrum handlowym na Franowie za najniższą krajową praca ponad siły na niesprawnym sprzęcie, do tego robią tam stare wkurwione ramole, alimenciarze, kryminaliści z komornikiem do tego palacze rzucający kiepy w miejscu pracy, takie zachowanie niekulturalne tylko odstrasza potencjalnych kandydatów na pracownika w tej firmie. Do tego obgadują, wymyślają, stale kablują na szefa o byle (usunięte przez administratora) i co chwile wpieprzają ci w robote tylko dlatego że robisz ładnie i się starasz a jeśli coś nie jest po ich myśli w kierunku nowych pracowników reagują agresją, grożą pobiciem albo że skończę jak kartony w zgniatarce! Wystarczy że raz się spóźnisz do roboty albo coś nie wiesz... to zaraz podpadniesz i będziesz stale gnębiony... Niestety kierownik na to pozwala... Jak najdalej! Omijać szerokim łukiem! Uważam że przydała by się tam jakaś kontrola z Wrocławia

Aneta
@pracownik

właśnie miałam pytać co kierownik na to, a Ty z takim czymś pod koniec. Jak on może na to pozwalać? To może jednak tego nie widzi czy coś? Jeśli to co piszesz to serio prawda to ta kontrola mogłaby faktycznie się przydać. Czemu w sumie sam tego nie zgłosiłeś?

Legnica
@pracownik

W Legnicy tragedia z tą firmą. Pracowałam tam 4 lata. To na czarno, bo nie chcieli dać umowy lub zleceniówka. A jak dali o pracę, to na rok i później nie przedłużali… A za kilka dni dzwonili i prosili, aby wrócić. Po powrocie znów problem z umową. Pracowników mają gdzieś nie interesują się. Jeżeli chodzi o środki czystości, to tragedia nie dość, że trzeba się prosić, to przywieźli jakieś siuśki… Działy na biurach zaczęły same zamawiać płyny dla siebie i nam dawać. Kierownik, jak coś chciał min. Żeby zostać dłużej, bo kogoś nie ma lub doczyścić za kogoś przed sanepidem to milutki, a tak to nie dość, że opryskliwy, to (usunięte przez administratora) i kłamca. Na koniec pracy po tym, jak mnie poinformowali, że nie przedłuża mi umowy usłyszałam, że dostawałam wiele szans, czy coś w tym stylu… Ciekawe… bo przez 4 lata mojej pracy znałam się z każdym i z każdym rozmawiałam. Wiem, że nie było na mnie skarg nawet od osoby, która nas nadzorowała. Problemów nie mieli ze mną, a wręcz przeciwnie zawsze to ja oprowadzałam nowe osoby, czy robiłam za kogoś, na L4 nie chodziłam, jeżeli był jakiś problem, to JA chodziłam wyjaśniać nie kierownik. Od pana, który załatwiał nam wszystkie sprawy papierkowe we Wrocławiu usłyszlałam, że umowy nie dostane za h… j, bo nie mają nic na mnie ani do mnie. Jeżeli chodzi o kasę to było w miarę ok chodź oszukiwali i były też czasem problemy z wypłatą nadgodzin, czy dodatkowej pracy. Nigdy nie było żadnych bonów na święta, czy cokolwiek od firmy. Na konciec dodam, że wymienili mnie oraz dwie inne osoby na Panie z Ukrainy, które mają gdzieś pracę, bo, pomimo że nie pracuje tam już kontakt utrzymuje z wieloma osobami i wiem, że nie wywiązują się z obowiązków i brakuje pracownikom mydla, czy papieru o reszcie, czyli porządkach to nie wspomnę. Kierownik był nie miły, a Wręcz arogancki. Jeżynie, czego żałuję… Że się starałam cały czas… Bo w taki sposób, jak zostałam potraktowana mogę szczerze i bez kremacji napisać, że ta firma nie zasługuje na takich pracowników, jak ja!!! Nie polecam!

Iwona
@pracownik

We Wrocławiu tak samo pod okiem szefostwa z wyjątkiem osób z marginesu społecznego,ale z drugiej strony zastanawiając się nad tym ,to przecież nikt w papiery tym ludziom nie zagląda,więc nie wiadomo .

Alicja

Cześć, przeglądając stronę internetową Delta Business Service wyczytałam, że pracownikom oferowany jest atrakcyjny system motywacyjny. Zainteresowało mnie to i chciałabym się Was podpytać - W jaki sposób firma motywuje swoich pracowników? Jakieś premie?

Mija
@Alicja

Zabieranie kasy na którą ktoś zapracował. Taka motywacja!????

@Alicja

Ja tam na pensje nie narzekam pracuje z firmą Dbs prawie rok i jestem zadowolony

Aneta

O to w końcu na pozytyw się natknęłam jeśli o opinię chodzi. Że pensja ok to dobrze wiedzieć, rozumiem, że szczegółowo to nie powiesz? A coś na temat warunków więcej?

Karol

Cześć! Jest ktoś kto tu pracuje? Jakie są warunki, jaka płaca?

Mija
@Karol

Warunki? Tragedia !!!! Co miesiąc to coraz mniej kasy. Przy normalnej umowie dostajesz to co Ci się należy. Ale są też tak zwane zleceniówki ustne za które już kilka razy mi nie wypłacili kasy, mówiąc premii w tym miesiącu nie ma!

admin

Jak długo pracowałeś w firmie Delta Business Service Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Business Service Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta Business Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Business Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Business Service Sp. z o.o.?

Delta Business Service Sp. z o.o.
  • Powstańców śląskich 202
    53-140 Wrocław

Delta Business Service Sp. z o.o.