AD Grupa Continental Sp. z o.o.

Opinie o AD Grupa Continental Sp. z o.o.

ostr 2013-04-08 15:38:52
Na początek zapraszam do szkoły nauczyć się pisać poprawnie, a potem trzeba się wypowiadać na poziomie osoby dorosłej. Osobiście uważam iż do tych osób nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje w tej firmie od paru lat i nigdy nie było problemów z płatnościami.
ZYG 2015-03-13 14:59:08
Firma od trzech miesięcy niewypłacalna pensje płacą na raty miała być płatna 10 każdego mc potem miałem info ze od 10-15 a reszcie dostałem pensje w trzech ratach dziś 13 a osoba nadzorująca budynek nawet telefonu nie odbiera,podejrzewam że dziś też nie wypłacą , środków chemicznych też doprosić się nie można.Daje negatyw
Mała Mi 2015-06-04 20:49:49
Zgadzam się z ZYG najpierw pensja miała być 10 potem usłyszałam ze do 15 a potem że 15 lub po 15.Środków chemicznych doprosić się nie można,albo każą kupić samemu a niby się rozliczą przy pensji mi nie oddali.Jak dla mnie to też negatyw
ja 2015-07-02 15:58:58
Nie dość, że płacą marne grosze, zalegają z wypłatą, to jeszcze nie dają umowy. Niby umowę się podpisuje, jest tam napisane, że sporządzono w 2 jednobrzmiących egzemplarzach, a wcale tego egzemplarza nie dają. Gdy się upomnisz, usłyszysz że nikomu nie dają. Żenada...
vn, 2016-04-23 12:02:23
jesli firma ma problem z płatnościami @meleks to wiadomo, że nie dzieje się w niej dobrze. Takie jest bynajmniej moje zdanie. Pewnie tez i to jest powodem że nikogo od naprawde dawna nie poszukiwali. Pewnie nie stać ich na zatrudnienie nowych ludzi.
Zostaw swoją opinię o AD Grupa Continental Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD Grupa Continental Sp. z o.o.