Opinie o Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa w Tychy

Jak wygląda ścieżka kariery w Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa? Czy trudno jest zdobyć awans?

sbe Nowy wpis

Firma Instal -hurt Tychy sprzedaje cieknące pompy CO i nie odbiera reklamacji. Złożyłem skargę do Kontroli Inspekcji Handlowej i powiadomiłem Sejm o źle funkcjonującej firmie naciągającej na złomy sprzedawane jako nowe i dobre. Zlecono kontrolę sklepu i firmy w najbliższym czasie. Moim zdaniem firma (usunięte przez administratora) i powinna być zlikwidowana. W sejmie przedstawię taką koncepcje, że firmy nierzetelne powinny albo zapłacić karę albo być zlikwidowane..

Mirmaz Nowy wpis
@sbe

Osoba pisząca w takim tonie wygląda mi na pieniacza, osobiście mając kontakt z tą firmą ok.20 lat nigdy nie miałem najmniejszych problemów z ewentualną wymianą produktów nie spełniających moich oczekiwań.

Jerzy Nowy wpis

Otrzymałem przesyłkę z brakiem jednego zaworu ,dodzwonić się problem - nie polecam.

Kostek

To jest forum pracownicze więc klienci powinni kierować uwagi do firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Agis445@wp.pl

Fajnie by było gdyby po sprzedaży towaru i występowaniu problemu technicznego firma nie olała kupującego tylko umożliwiła mu kontakt który wyjaśnił by sposób załatwienia sprawy niestety telefony są nieodbieranie a prośba o kontakt lekceważona

Bartosz

@Adam To jest forum pracownicze więc klienci nie powinni tu zostawiać swoich opinii choć miło się je czyta!!

Polecam wszystkim. Mega niskie ceny i fachowa obsługa.

Paweł Adamczyk, Mysłowice

Dobre ceny, szybka i miła obsługa, polecam.

Dawid

Wszystko ok. Polecam www.instalhurt.sklep.pl

Klient

Najlepsza i Najtańsza firma jaką znam. Polecam Wszystkim.

admin

Znasz dobrze firmę Instal Hurt S.C. lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa - Tychy

Instal-Hurt s.c. Marcin Brozio Michał Cholewa
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Fabryczna 11
    43-100 Tychy