Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.

Rzgów

Opinie o Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.

. 2013-01-31 15:57
Niesłowni, robią sobie z gęby cholewę, nie polecam
kandydat 2013-03-04 13:58
Brałem w tej firmie udział w rekrutacji na stanowisko handlowe. Mimo ustalenia daty otrzymania informacji zwrotnej zerowy kontakt ze strony pracodawcy. Przy próbie uzyskania jej samemu - nikt nic nie wie. Mało poważna firma, nie polecam, szkoda czasu.
ONA 2014-05-23 17:14
Zatrudniają na umowy śmieciowe i są one inne niż na rozmowie.Praca pod presją fizyczna nawet po 10 godzin dziennie w szklarniach. Płaca 6 zł to maks za pracę na kuckach przez 9, 10 godzin przy pieleniu lub rwaniu. Po prostu masakra jak chcesz zarżnać swoje zdrowie w ciągu klku dni to praca dla ciebie
sami 2014-05-31 19:10
niedługo sami beda podlewac kwiatki. Niesłowni!!!!
Opti 2015-10-29 12:07
Potwierdzam - można uszkodzić sobie zdrowie. Wysoka rotacja pracowników i niedogodne dotarcie dla osób bez samochodu. Praca od 7 rano, zarobki małe dla pracowników fizycznych. Zatrudniani są Ukraini.
hando 2016-04-21 17:35
widzę , że rzeczywiście nie wiesz o czym mówisz. Praca u nich raczej na krótki okres, żeby zabić czas
Zostaw swoją opinię o Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o. - Rzgów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.