Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.

Toruń

Opinie o Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.

ktoś 2012-05-03 17:07:06
porządna firma. Zarobki dobre, no i pracuje się osiem godzin.
dowcip 2014-11-14 20:04:34
hm dobre zarobki??? Najnizsza krajowa to sa dobre zarobki?
masakra 2015-07-06 16:01:26
Firma ogólnie porządna ale, Dyrektor tam to cham gbur i prostak ma wszystkich za prostaków mówić o pracownikach zarobki najniższa no i premia którą ciągle zabiera za bzdury za byle pretekst,rotacja ogromna a i uważajcie na przydupasa kierownika wszystko donosi jak kapo w obozie szczerze nie polecam tej firmy tragedia brak słów
pracowńik 2015-09-13 00:12:47
firma brak słów dyrektor to po prostu erotoman i prostak zupełnie bez kultury ma pracowników za zero kompletne (a absurd absurdów zostaje na noc w firmie ogrodniczej będąc tam dyrektorem pod pretekstem nawału pracy ,a sam posiada dwie firmy ogrodnicze )a i kierownik Adam to niedouczony kmieć z Chełmży nie polecam firmy
ppracońik 2015-09-27 01:38:14
i tu widzimy komentarz pseudo kierownika Adam proszę uważajcie na niego potrafi nieźle zamieszać wśród pracowników i samo to ze cytuje ,,droga jest otwarta ''to samo świadczy o podejściu do pracowników a apropo rotacji co sezon są nowi
Pracownik 2015-10-24 00:48:10
Greenandjoy toruń
Pracownik 2015-10-24 00:56:40
Nowak chodziło mi o podejście kierownictwa do pracowników brak zrozumienia znam ta firmę od podszewki i wiem jak tam jest naprawdę sam Nowak jesteś tam kierownikiem i nie możesz prawdy napisać bo jutro pan Dyrektor Darek zwolnił by cię bez chwili zawachania sam robisz dobra minę do złej gry i zniszczyłes to co najcenniejsze w firmie ATMOSFERĘ Nie polecam firmy GREEN AND JOY TORUN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A DYREKTOR DO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
podos 2016-05-13 17:36:58
Firma nigdy nie miała problemów finansowych @kamil, toteż i pieniądze zawsze są wypłacane na czas. Oprócz tego benefity takie jak prywatna opieka medyczna.
Kacper 2016-11-13 21:28:50
Nie polecam firmy niskie zarobki masakra poprostu wśród pracowników chamstwo nie polecam syfiara nie praca
Zostaw swoją opinię o Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.