Opinie o Amd Group Michał Drymajło w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amd Group Michał Drymajło. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amd Group Michał Drymajło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amd Group Michał Drymajło w Rzeszów

Hej, trochę interesuje się tematem wiec kojarzę firmę z tego ze kiedyś dostała dofinansowanie z unii na ciekawy projekt proaktywny. Chciałam dowiedzieć sie czegoś więcej o zatrudnieniu, czy naprawdę przyjmują głównie stażystów? Chodzi mi p stanowisko związane z doradztwem ds kariery.

ana_23 Nowy wpis

Firma w porządku, ale biorą głownie stażystów a ciężko z zatrudnieniem na dłużej.

Zuzanna Nowy wpis
@ana_23

Czyli po stażu nie ma co liczyć na zatrudnienie? Czy jednak zdarzają się wyjątki, które zostają na dłużej? Liczy się jakieś zaangażowanie itp do tego?

ana_23 Nowy wpis
@Zuzanna

Teraz nie ma szans, bo nie ma nowych projektów. Dlatego jak biorą to wyłącznie na staż.

Waleria

Projekt Pani Iwony (szczupła wysoka blondynka)- podejście do mnie i do innych osób -dramat. Kierownikiem jest, bo jest dobrą przyjaciółka szefa, co niestety potwierdza zasadę że dostała tę posadę bez względu na wiedzę czy umiejętności.

Jaka w tej firmie jest średnia wieku?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amd Group Michał Drymajło. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gosc

Bylam na tym szkoleniu 4 miesiące czekałam na tel kiedy się zaczną zajęcia, bo wreszcie się zajęły, proszę przyjść na 8 rano jesteśmy ale wykładowca był na 10, więc siedzimy i czekamy, pan przychodzi zaczyna coś mówić ale idzie na przerwę bo musi zadzwonić, i potem kilka słów, zjedliśmy obiad i do domu , i co nikt nic z tego nie wiedział, kiedy następne zajęcia usłyszeliśmy, damy znać, porażka i tyle szkoda tylko że biorą kasę by nas szkolić A robią z nas ludzi którzy nic nie kumaja,,,,kochani choć może nie jesteśmy magistrami ale ludźmi pamiętajcie o tym bo bierzecie na nas pieniądze, pozdrawiam,

Ala

Czy firma oferuje jakiekolwiek benefity ?

irko

Szanowni Państwo, Nie sadzilem ze bede zmuszony do wydania opinii na temat tej firmy bo wszystko wydawalo sie wporzadku do czasu kiedy mocno w oczy zaczely sie rzucac dwie pracownice mnie i innym osobom ktore biora udzial w projektach unijnych, nie chcemy chodzic do WUP majac nadzieje ze wpis tutaj pomoze i ktos douczy te osoby pracy z ludzmi i prowadzenia takich projektow ( wszysko bylo kompetentne, rzeczowe i kulturalne do momentu kiedy oba projekty prowadzila mloda dziewczyna ktora potem zabrano do innego pokoju by prowadzila inny projekt) problem dotyczy kierowniczki w okularach i starszej kobiety w krotkich blond wlosach z pokoju nr 3) z powazaniem osoby ktore pragna godnego traktowania.

Zofia

@Emma Przykro mi, że jesteś niezadowolona z usług tej firmy. Ostatni komentarz dotyczy jakości szkoleń, które organizowane są przez AMD Group. Może znajdzie się na forum jakiś pracownik tej firmy, który scharakteryzuje nam tego pracodawcę? Jaka panuje atmosfera pośród pracowników?

Emma

Pracownic młodzi niekompetentni,wyscig szczurow /kto wiecej zdobędzie klientów.. Caly egzamin prowadzony przez jednego z pracownikow, ktory nie ma pojecia co i jak a juz nie mowie o tym ile trzeba czekac na zajęcia i wypłatę....Dobrze ze właściciele zarabiaja miliony na tych projektach kombinujac.....Nigdy nie bylo mleka do kawy i cytryny,uczestniczy przynosili z domu a ciastka to mialy po kika dni takie twarde...sami niech to jedza....Rozliczyc sie nie mozna z tego stazu....SZKODA GADAĆ

ewe

Firma godna polecenia, pracownicy fachowo zajmują się stażystami, obsługa szkoleń na najwyższym poziomie. na obecnym rynku pracy jest ciężko, a dzięki tej firmie można poprzez staż dostać pracę, tak jak w moim przypadku. Doradztwo zawodowe oraz pośrednictwo pracy bardzo dużo mi dało. Polecam

Wojtek

Zastanawiam się dlaczego instytucje państwowe stale i aktualnie rozdzielają unijne pieniądze poprzez tak źle opisywaną tu firmę i kto odpowiada za rzetelność tej obsługi,treści wypełnianych formularzy i ich treści regulaminu, umów,poręczeń pod kątem prawnym, bo tu jest nie tylko sprawa szkoleń ale i dystrybucji pieniędzy unijnych.Czy nieróbstwo urzędników pozwala na bylejakość i kto w takim przypadku będzie odpowiadał czy niedoiformowana pracownica tej firmy czy urzędu czy też petent? Może ktoś by sprawdził póki co,zanim nie powstaną szkody po jednej lub drugiej stronie.

Zgadzam się z opiniami tutaj napisanymi. Szkoda ,że są negatywne ale o to ,ta firma się postarała.Nie polecam. Nie mam zielonego pojęcia jak oni zdobywają unijne fundusze jeżeli są tak niekompetentni i fatalnie zorganizowani .

Ola

Jak czytam opinie to widzę, że wszystko co chciałabym powiedzieć zostało powiedziane , po prostu tragedia. Nie wiem jakim cudem jest to dofinansowane z Unii, te dofinansowania idą na pracowników czyli ciasteczka którymi się zajadają, a uczestnicy projektów mogą się oblizać i zjeść resztki. Bo na okrojone szkolenia już nie wystarcza.

Zawiedziona AMD

Pracownicy są nie kompetentni nic nie wiedzą. Są bardzo niekulturalni i nie mają za grosz wyrozumiałości dla osób które są uczestnikami projektów. Do tego zmniejszane stypendia i za szkolenia i za staże , opóźniają się z wypłatami nawet 2 miesiące i zrzucają winę na inne instytucje. Nikomu nie polecam tej firmy szkoda tylko nerwów. Informują o zmianach na ostatnią chwilę. Szkoda tylko czasu i nerwów.

Maria

Polecam firme. Jest duży wybór szkoleń. Szkolenia przeprowadzane są w dobry sposób. Na zakończenie otrzymuje się zaświadczenie i certyfikat. Obsługa w biurze jest miła. Polecam.

anonim_dotacje

nie polecam .... godziny szkoleń obcinane ... doradztwo personalne miało trwać łącznie 9 godzin z czego trwało około godziny .... doradcy notorycznie się spóźniają ... czasami nawet do godziny ... cała organizacja firmy śmiechu warta ... nie szanują człowieka kompletnie ....

to nie tak powinno być

Obsługa jest bardzo niemiła , osoby tam pracujące nie zawsze wiedzą co się dzieje. Godziny szkoleń są obcinane. Wszystko rozwleka się w czasie i informują człowieka dzień wcześniej.

Zawszeniezadowolona

Nie polecam firmy oni oferują staż ale nie jesteś opodatkowany i nie dostaniesz zwrotu podatku

lucjamn1272

Firma wprowadza ludzi w błąd, zwłaszcza z ubezpieczeniem. Ciężko uzyskać jakichkolwiek informacji na temat szkolenia, pracownicy są nie kulturalni i mało rzeczowi. Ogólnie nie Polecam tej filmy

mama
@lucjamn1272

Tak właśnie jest pracownicy nigdy nic nie wiedzą dzień przed dzwonią żeby jutro przyjść na szkolenie. Karzą czekać pod telefonem pół roku , bo a nóż coś się zacznie. Pracownicy nie kompetentni.

Zostaw merytoryczną opinię o Amd Group Michał Drymajło - Rzeszów

• Jak się pracuje w Amd Group Michał Drymajło?

Zobacz opinie na temat firmy Amd Group Michał Drymajło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Amd Group Michał Drymajło
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Krakowska 18G lok. 54
    35-111 Rzeszów