„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.

Opinie o „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.

Lutra Nowy wpis

W tej spółce liczą się niestety tylko znajomości a nie doświadczenie czy wiedza. Pensja głodowa, o premii można zapomnieć. Więcej dostają ci co są zatrudniani po rodzinie lub nie mają kompletnego pojęcia na danym stanowisku.

Mariola Nowy wpis
@Lutra

Ciekawa jestem kto pisze takie bzdety?śmieszne jest to, że narzekają tak mocno pracownicy lub byli pracownicy, ale mam kilku znajomych w Wodociągach i jakoś nikt głośno nie narzeka. To skąd te wpisy?

Basia Nowy wpis

Nie polecam pracować w tej spółce. Wszystko po układzie, (usunięte przez administratora), zastraszanie, wykorzystywanie. Szeregowy pracownik pensja jak najniższa a zarząd to już nie wie czym się podcierać $$$.

Jak wyglądają obowiązki jeżeli chodzi o specjalistę ds. informatyki? Jak jest z wypłatą, można liczyć na fajne pieniądze?

Johny Nowy wpis
@Kandydat

najniższa krajowa i jesteś do wszystkiego

Anonimek

Moim zdaniem praca w wodociągach jak i zarobki to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Sobie zawsze nawala i tym co trzymają palec w (usunięte przez administratora) również, a niektórych poziom pracowników czy przełożonych jest taki że nie potrafią najprostszej rzeczy zrobić( oczywiście nie wszyscy, ale większość ) ;)

@Anonimek

Najprostszych tzn? Jest tu od jakiegoś czasu stała kadra? Nie ma żadnych szkoleń, żeby tych ludzi ewentualnie douczyć?

Xxl
@Danuta

Nie ma ???? ogólnie nic się nie dowiesz i nie warto się dowiadywać. Szkoda czasu, lat i zapie*** za marną stawkę. Te wyższe wynagrodzenia są dla znajomych, a za tą głodową stawkę to nawet podziekowNia nie dostaniesz

@Xxl

Ale to chwila, ci wspominani znajomi będąc na tym samym stanowisku otrzymują o wiele więcej za taką samą pracę?

Tak właśnie jest
@Danuta

Na tym samym stanowisku albo nawet wyższym stanowisku, ale z mniejszą wiedzą mniejszymi obowiązkami od tych osób na niższych stanowiskach. Tu dostaje się wynagrodzenie zgodnie ze szczeblem znajomosci, nie kompetencji.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wodociągi Płockie Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kamila

Opinie widzę są różne. Chciałam wysłać męża, ale nie wiem czy w takim razie warto. Na jaką stawkę można liczyć jako hydraulik?

@Kamila

Nie ma czegos takiego jak stanowisko hudraulik. Trzeba byc do wszystkiego. Wiem co piszę.

@Xxxl

A to jak się potocznie nazywa stanowisko, które Ty zajmujesz? Co to np., trzeba tutaj robić skoro piszesz, że niby wszystko? Jakieś przykłady obowiązków i zadań być podał?

@Danuta

To zalezy na jakim dziale sie pracuje Danuto. Ale napewno trzeba dobrze znac podstawy komputera, posiadac prawko, nie bac sie pracy fizycznej, są też prace mechaniczne itp.

Olga
@Xxxl

A czemu tak jest. No bo mi się wydaje, że jak ktoś chce się zatrudnić na dane stanowisko to nie po to by robić wszystko inne.

@Olga

Olga. Niestety w CV wyglada to ładnie a w praktyce wygląda inaczej.

@Xxxl

Czyli jednym zdaniem po prostu nie trafiła się jeszcze im osoba, która umie wyradzać co myśli czuje? Bo raczej jakby znalazł się hydraulik z jajami to by jasno postawił granicę pomiędzy jego faktycznymi jego obowiązkami a takim przysłowiowym "truciem tyłka". Czasami wydaje mi się, że firmom brakuje takiego zimnego kubła wody, który ktoś powinien wylać im na głowę

@Danuta

Jak im wylejesz to wiadro wody to..... Chyba sama rozumiesz.

Elżbieta
@Xxxl

To co? :P Śmiało, przecież nikt tu nikogo nie zje za wyrażenie swojego zdania?

@Elżbieta

Drogie Panie. Chyba troche Was fantazja ponosi :)

@Xxxl

Haha, no zebrały się baby, żeby swoich facetów do roboty posłać, co zrobisz? ;) Ale ta wielozadaniowość, którą tak tu drążymy, to jest jakaś no nie wiem... Uwłaczająca? Bo z drugiej strony przynajmniej monotonnie nie jest. Odpowiada Ci to?

Jasne :)

Roman
@Xxxl

Widzę z paniami jesteś komunikatywny to może i ja się czegoś dowiem. Chcę się przyjąć do roboty i interesuje mnie jaka umowa jest na początek? Dadzą na czas określony albo na stałe?

Górnik
@Roman

Jak zawsze 3 miesiące próba, rok określony, rok określony i po tym okresie na nieokreślony.

Maciej
@Górnik

Czy po okresie próbnym można liczyć na prywatną opiekę medyczną, albo inne benefity?

@Roman

Najpierw okres próbny, bo do umowy na stale dalsza droga niestety.

Elżbieta
@Xxxl

Jak długa? umowa stabilna jest traktowana jako nagroda? Takie odnoszę wrażenie ty mi powiedz czy mam racje?

@Elżbieta

Ela, składaj podanie, to nic nie kosztuje.

Julia

Fatycznie tak źle radzili sobie z dostosowaniem się do koronawirusa? Ktoś wie czy już wszystko wróciło do normy? Mają jakiś plan w przypadku kolejnego lockdownu? Chcę tam ubiegać się o pracę no ale wiadomo że może być różnie z tymi kwarantannami itp i nie chcę potem przeżywać jakiegoś wielkiego stesu

Xxl
@Julia

Stres przeżyjesz jak się tam dostaniesz

Zalamana

Pani Kierownik Kadr zamiast stać za pracownikiem, wspierać, "prowadzić za reke", w tych trudnych czasach (covid19) potrafi tylko wykorzystać i wyssać z pracownika wszystko co się da. Zastraszanie i zmuszanie do rzeczy nie zgodnych z kodeksem pracy, szkalowanie do zarządu i obietnice przedłużenia umowy. Po czym dostaje się wypowiedzenie lub brak przedłużenia umowy. Pracownik zostaje na lodzie. Dodatkowo brak kompetencji i dział w którym nie ma osoby pracującej dłużej niż dwa lata... to o czymś świadczy. Mam nadzieję że ktoś się odważy i pójdzie z tym chociaż do PIP, ja nie dałam rady :( . Nie polecam.

Tymoteusz

Słyszał ktoś czy firma wstrzymała aktualnie rekrutacje? Warto w ogóle teraz coś składać?

Babka

Poziom intelektualny i umiejętności do zarządzania niektórych przełożonych są na poziomie Ferdka Kiepskiego. Zarobki słabe, no chyba ze ma się dobre plecy albo jest się bardzo dobrym (usunięte przez administratora).

Janina

na ta chwile tylko sa przyjmowane osoby po ukladzie z Prezesem. Dla innych najnizsza krajowa i wymagania kosmiczne. Kolesiostwo daje sobie premie po 60 tysiecy a szeregowemu kaze oszczedzac papier w kiblu. Niewyksztalcona kadra kierownicza wymaga rzeczy czesto nie zgodnych z prawem pracownika. Nie polecam szkoda zdrowia.

Renata
@Janina

Hm najniższą krajową w Wodociągach Płockich dostają absolutnie wszyscy? Chyba na wyższych stanowiskach jest większe wynagrodzenie? Mam nadzieję, że doprecyzujesz.

pracowni 2

zarobki słabe, wszystko po układzie z prezesem przyjmowanie swoich, takie są na dzień dzisiejszy relacje w wodociągach płockich myślę że jak władza w ratuszu się zmieni to i wiceprezes też

okres próbny 3 mce, później umowa na rok i następnie na czas nieokreślony. pracuje w Wodociągach już prawie 6 lat i na tą chwile nie mam co narzekać, odczuwam że pracownika się tu szanuje, fizycznego jak i umysłowego. Polecam

admin

Wiecie czy w firmie Wodociągi Płockie Sp. z o.o. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.?

„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.